Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 349
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 17 616
ти нали вече пусна големия гръб бате стига вече

# 601
  • Мнения: 9 571
ДжулаЙО, дръж сЪ прилично, ма! Нали си обещана вече на Лана Naughty Туй младите днешно време, много разхайтИни  Crossing Arms

# 602
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
ДжулаЙО, дръж сЪ прилично, ма! Нали си обещана вече на Лана Naughty Туй младите днешно време, много разхайтИни  Crossing Arms
Къв е тоя индийски сериал? Булката обещана на жених, дето не го познава.Joy

Аз предпочитам латино сценарии. Джу е сгодена за Лан-а. Кръшка му с Кумчо Вълчо и т.н. Само последният да не й се окаже баща Joy

# 603
  • Мнения: 9 817
reverse harem

# 604
  • Мнения: 35 962
джу, а ловецът е кой?
не е ли той най-печелившият в таз любовна лотария?

# 605
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
джу, а ловецът е кой?
не е ли той най-печелившият в таз любовна лотария?
Не знам кой е, но дано е грозен, че къде и КАК ще приютя още някой любовник. Joy

# 606
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
"Къде" е по-съществения въпрос, "как" - не чак толкова...Joy
Сещам се за още един сценарий: Джу е сгодена за Лан-а. На сватбата идва Кумчо Вълчо и я отвлича, след което Лана наема ловеца да ги гони, но ловеца и той се заплесва по Джу и така (поне) два сезона. JoyJoyJoy

# 607
  • Мнения: 35 962
за какво ти е красив? грозноватите се пънат да се доказват, а ако е биващ, ще ти го загледа снежанка и после драми по гората

всичко останало е въпрос на малко планиране и добър график

# 608
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Джулке, разбира се, че с думи. Така става интересно, загадъчно, гъделичка ти любопитството. А снимката кво? Нищо. Убива илюзиите и интереса умира.

# 609
  • Мнения: 17 616
не щеш ли паднала нощта и убила конкуренцията

# 610
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Мразя да сменям техниката. Обаче явно нямам избор. Преди няколко месеца щерката ми подари нов лаптоп и досега хич и не го бях пипвала. Но моят любим Самсунг вече почна яко да ме саботира. Е, докато мога, ще го експлоатирам. Сега трябва всичко да прехвърля на новия комп, наново да инсталирам, да се логвам... И докато свикна с новото...

# 611
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
за какво ти е красив? грозноватите се пънат да се доказват, а ако е биващ, ще ти го загледа снежанка и после драми по гората

всичко останало е въпрос на малко планиране и добър график
В този ред на мисли, миналия ден гледах този клип и останах очарован от акуратността, перфектното аргументиране и бруталната откровеност, с която говори автора му:

# 612
  • Мнения: 9 817
Пуснаха ни в 2, но не успях да намеря работещ зъболекар в района. Дано не умра до понеделник.

# 613
  • Мнения: 18 298
Агенте, моят познат не работи каубоец... нещо по-скучно е. Nerd Хай спийд, какво?! Flushed

# 614
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Какво, какво... Ти не знаеш ли тука за какво се говори?!? Кекс, кекс и пак кекс 😁 😁 😁 😁 😁  Въртим, сучем и пак натам избива. Та, ако нещо ти изглежда странно или нелогично, кексът е обяснението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт