Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 353
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 13 082
Най-приличната бре 😂 Нима не сте чули за Арчето Приличната. Даже тези деца ММ ги роди, толкова съм прилична 😂

Норче, ще доживеем деди да допише книгите, нали сме млади, ей го къде е.

# 1 126
  • Мнения: 17 616
вие сте млади ама той дали е

# 1 127
  • Мнения: 9 817
И аз си го мислех, ма си викам, че е грубо да го напиша..

# 1 128
  • Мнения: 17 616
тогава го кажи

# 1 129
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Най-приличната бре 😂 Нима не сте чули за Арчето Приличната. Даже тези деца ММ ги роди, толкова съм прилична 😂

По темата едно вицле Simple Smile

На един човечец, който не си плащал редовно рекета, му взривили магазинчето за хот-дог. Разлетяли се кренвирши и хлебчета на всякъде. Ангелчетата седяли на един облак и си говорели, но като видели, че летят такива странни неща уловили един кренвирш и започнали да го оглеждат... Дълго мислили но никой не знаел какво е това и решили да отидат да попитат мъдрата Дева Мария. Гледала го Дева Мария, гледала го,и казала:
- Така като го гледам на нищо не ми прилича, но като го пипам много ми напомня за Светия Дух.

# 1 130
  • Варна
  • Мнения: 36 601

Толкова беше тъп последния сезон на GoT, че надделява над очарованието ми от първите и книгите, които изглежда няма и да доживея да се довършат.


Аха, точно...

# 1 131
  • Мнения: 35 962
отказвам да повярвам, че така би завършила книгата
по-добре да остане недописана

# 1 132
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Кое по-точно, Бубе, че ми стана интересно?

# 1 133
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ето поради тази причина спрях да гледам GoT след края на втори сезон. Започна да ми става твърде скучен накрая, а по същия път мина преди години и Heroes.
Явно днешните сценаристи много бързо си изчерпват вдъхновението.

# 1 134
  • Мнения: 35 962
недомислен край за фенове
с изключение на линията на санса, всичко друго е тъпо нагласено

едит: немартинов край

# 1 135
  • Варна
  • Мнения: 36 601
А, не си прав, Агенте. До седми сезон всичко си беше ок. Даже на мен седми ми беше много интересен, защото започнаха да се срещат очи в очи главните персонажи. И имаше потенциал за доста интригантски изпълнения ама го претупаха много грозно.

# 1 136
  • Мнения: 18 298
Излизам вчера от сайта тъкмо като Агент и Холдън учтиво си дават предимство кой да разказва за мацки. Викам си - утре ще прочета историите. Влизам днес - никакви истории. Rolling Eyes

# 1 137
# 1 138
  • Мнения: 17 616
о да тва много тъпо го съсипаха

# 1 139
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Излизам вчера от сайта тъкмо като Агент и Холдън учтиво си дават предимство кой да разказва за мацки. Викам си - утре ще прочета историите. Влизам днес - никакви истории. Rolling Eyes
Аз моята я разказах, върни се и виж поста с лееекичката катастрофа.

Общи условия

Активация на акаунт