Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 432
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Колегите не са хора! JoyJoyJoy

# 1 711
  • Мнения: 9 819
Ми не са, само съкилийникът ми е човек още, ама защото е от няколко месеца.. има време.

# 1 712
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
исе, за дребното
голямото започна преди две седмици
А дребното смени училище тази година, нали?
Адаптивни са, споко. Ще си намери другарчета на нейния акъл и ще си бутат заедно школото по баира.

Днес ми е пиФко

# 1 713
  • София
  • Мнения: 10 582
Аз не бих могла да работя с клиенти. Прекалено много ме натоварват. Хората са идиоти, а аз нямам капка търпение.
С колегите се разбираме отлично. Всеки с лудостите си, но поне се знаем.

# 1 714
  • Мнения: 35 961
исе, благодаря! Hug
имах нужда от дружеско погалване на главичката

"за" октомврийска среща съм Simple Smile

# 1 715
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
"за" октомврийска среща съм Simple Smile

+1

инак и ние изпратихме малкио дзвер днеска Simple Smile

# 1 716
  • Мнения: 6 383
Аз тази година не ходих. То така или иначе щях да си ходя отделно - голям е вече. Уж. Grinning Хубуу стана, че то аз на такива събития все ми се реве. Grinning А тука на работтата заформих такова бойно настроение, че ... някой ку има да бие някой друг да свирка. Joy Ама па съм се нагласила ...и тва не щот ше одя до Здравна каса. Grinning
Винаги съм готова да уча нещо, което мий интересно. Па задачи как ми се решават ... детето фчера вика, че съм само за учителка. Аз па му викам, че ше ме фкарат у зандана, щот ше бия сички дет не слушат. Барабар и с родителите, и учителите. Та сигур се сетихте: за казармата съм! Joy

# 1 717
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ужас, пълен ужас... Данданията започна с десетина мин закъснение, а като се има предвид, че ни искаха 15 мин по-рано там и всичко продължи около 30 мин, на хлапетата им се събра един час на двора, изгоряха горките на това слънце. Ние, родителите, се изпокрихме на сянка, но тях ги опнаха пред стълбите на първа линия и нямаше мърдане. И се започна. Реч от тоя, реч от оня, каканиженето на попа, свирене на училищния оркестър (много бяха добри дечицата, евала), някакви стихчета от някакви деца. Или микрофоните им бяха скапани, или колоните, а може и двете, не знам, но нищо не чухме и не разбрахме. Някакъв се изтъпани там и вика "мирно!", те го гледат тъпо децата, после вика "свободно!", те пак го гледат тъпо. Викам айде, върнахме се в казармата май. Представителя на общината най-много ми хареса - речта му беше точно две минути. Чухме химна, попа напръска децата със светена вода (искрено им завидях за хладинката), задрънкаха една камбана и ги натириха вътре, че и нас след тях. В класната стая около половин час се запознаваха помежду си и с госпожата, връчиха им учебници и парче питка и най-после се измъкнахме. Класната ни беше много на ниво, страхотно беше се подготвила жената, успя да им грабне вниманието и да направи тоя половин час интересен. От утре - на тръстиката.

# 1 718
# 1 719
  • Мнения: 6 383
Хайче, все едно училището на сина описваш. Почти де. Grinning
Нагъвам шоколад, опитва се да ме боли глава.

# 1 720
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Изядох половин шоколад тая сутрин Flushed

Прибрала съм си щерката от яслата, изяде половин пържола и сега нанка блажено. Чудя се баткото как ли побърква госпожите си, дали е изпълнителен, или е контра като у дома Rolling Eyes

Обещала съм им парк после.

# 1 721
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Аз изядох цял за да превъзмогна шока от "тържеството".

# 1 722
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ако изям цял, вероятно ще се мразя поне седмица.

# 1 723
  • София
  • Мнения: 10 582
Иса, каквото, такова...
Моят ги прави луди калинки цялото даскало, не само класната... 🙄 🙄

# 1 724
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Исе, ич не ми дреме дали ще се мразя. Имах нужда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт