Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 367
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Онзи вдигна левъла от шоколад на ескорт Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 936
  • София
  • Мнения: 10 580
Добра вечер!
Ужасен ден! Ужасен!
Лека вечер на всички!

# 1 937
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Бясна съм. Дребната си е попиляла накъде шината. Пък баща й не се събира в кожата си направо кат разбра, че ще купува нова. Вкъщи я няма, претърсихме навсякъде, обърнах раницата наопаки. Ходих до училището, не е в стаята. Говорих с класната и с госпожата от занималнята, не са я намирали. Издирих и чистачката даже, не е имало шина в стаята. Пълна мистерия.

# 1 938
  • Мнения: 15 619
Ще изскочи шината, Хайче. Няма логика да я е сваляла някъде навън.   Ще видиш. Споко.

# 1 939
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Луне, тя и да изскочи от някъде, ще е прецакана. Като не е в устата й дълго време трябва да е във вода.

# 1 940
  • Мнения: 15 619
Хмммм. Тогава провеждай разследване. Кога последно си я видяла с шината в устата, кога последно тя се помни с шина в уста и първия момент, в който със сигурност вече не е била с шината... Между тия двенките е времето и мястото, дето е и шината.
Трява да ходим да избираме врати. Колкото ми беше сигурно в главата, толкова вече ми е кашесто и се чудя светли ли да са, тъмни ли да са, при положение, че дограмата е златен дъб и въобще дали има значение. Много ми е неприсъщо, ама колкото повече наближаваме рязането на лентата, толкова повече не знам какво искам. Joy.

# 1 941
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Дойде време да се изтегна на дивана. Наздраве!

Тази вечер, докато рових из боклуците ми, изкопах едно DVD с видеографията на Def Leppard, което в момента се върти.

# 1 942
  • Мнения: 15 619
Ами наздраве! Макар тук, в момента, трън да завъртиш, спамър няма да закачиш.

# 1 943
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
След около час ще дойде и нашето време Wink.  Рано е за нас.

Кефя се на рекламата на нескафе - за учителя-рокер Simple Smile.

# 1 944
  • Мнения: 18 298
Наздраве! Beers Покривчицата ми харесва. Голям си къщовник, Агент, браво!

# 1 945
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Лорка, ти нещо от доста време стана ме четкаш, ей така, леееекичко. Да няма нещо, за което трябва да знам? LaughingLaughingLaughing

# 1 946
  • Мнения: 18 298
Тц, човек да не каже нещо хубаво в този форум! Joy

# 1 947
  • Мнения: 15 619
хахахахахах . Агенте, харесаха ти мильото.

# 1 948
  • Мнения: 35 961
агенте, четкането понякога е чиста ирония, но това би трябвало да го знаеш

джу, имаш ли идея за октомврийската тема?

# 1 949
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Лорка, ти нещо от доста време стана ме четкаш, ей така, леееекичко. Да няма нещо, за което трябва да знам? LaughingLaughingLaughing
Иска схемата на плетка на брюкселската дантела Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт