Бебешката количка - цяла наука за второ висше №43

  • 57 777
  • 813
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 189
Косатото е доста хубав вариант ( и лек) .
Аз съм с гигъл 2. Доволна съм, но пак опрях до лятна количка , нищо че косатото са супер леки.
Негативите са: малък кош за багаж, без пълно легнало на летния кош .
Но ако имам второ дете- сигурно пак ще си взема косато Wink
На улицата се забелязват ярките и свежи десени Wink


Как така без пълно легнало на летния ? Не,че много разбирам,но мисля,че има? Не е ли това ?

# 766
  • Мнения: 417
И аз надничах в чуждите сайтове.
Какво ще кажете за Graco Evo 3в 1, беше на доста добра цена.
Другото, което съм набелязала е Jane Muum.
Дано и след Brexit може да пазаруваме от Англия

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Еха, наистина са доста подобни. Ще споделя впечатления след някакво време ползване. Чакам я другата седмица да дойде. Имам едно леко притеснение, че е малко къса облегалката и се чудя колко бързо омалява. За това не смея да кажа, че ще я запазя.  Гледам снимки сега, че на Easywalker-а е същото. Ти имаш ли такива наблюдения?
Не знам на твоето бебе как ще е, но на моя дивак нищо не му е късо. Той е на 1 год и 6 мес., но върви по-дребен. Все още спи в количката и му е удобно. Лятото по моретата спеше по два пъти за по три часа, така че всичко му е точно. Лошото е, че вече иска да търчи повече, отколкото да го возя 😁

# 768
  • Мнения: X
Извинявам се за лайшкия въпрос, но ще ми е първа количка.
Каква е разликата между този https://rayatoys.com/lek-kosh-za-novorodeno-cybex-lite-cot-za-pr … -mios-indigo-blue


и този кош https://rayatoys.com/kosh-za-novorodeno-cybex-mios-lux-nautical-blue-2020


Това зимен и летен ли се води или има някакво друго обяснение за разлика от 300лв.

# 769
  • Мнения: 3 731
Скрит текст:
Извинявам се за лайшкия въпрос, но ще ми е първа количка.
Каква е разликата между този https://rayatoys.com/lek-kosh-za-novorodeno-cybex-lite-cot-za-pr … -mios-indigo-blue


и този кош https://rayatoys.com/kosh-za-novorodeno-cybex-mios-lux-nautical-blue-2020


Това зимен и летен ли се води или има някакво друго обяснение за разлика от 300лв.
Не е зимен и летен кош.Лятната седалка на тези модели се закупува отделно.И двата коша са за новородено.Единия е твърд,другия е мек (можеш да го сгъваш с шасито).В последствие можеш да го ползваш като зимен чувал за лятната седалка.Аз съм с Priam и този мекия изобщо не ми хареса.Твърдия е удобен за бебето-широк,затворен отвсякъде.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 21:36 от Не се сърди, човече

# 770
  • Мнения: 3 945
Този "мек" кош ми изглежда като по-плътен зимен чувал за крачета. Не бих го взела за новородено, а за чувал е скъп.

# 771
  • Мнения: 183
Моята количка дойде точно с Габиели, и кашоните ми бяха доста по големи от вашите. Учудвам се, освен да са променили политиката си.
Ако не бъркам, беше взела GB. Каква чанта си взе, че и аз трябва да търся

# 772
  • Мнения: 242
Как така без пълно легнало на летния ? Не,че много разбирам,но мисля,че има? Не е ли това ?
Ако се загледате : има чупка по средата
Измислено е естествено да е удобно, но все пак мисля, че напълно легналото ( когато се сваля облегалката) е по-удобно.
Такъв вариант са кам и пег перего ( за тези се сещам)
За десените -няма да споря, за мен си остават най-красивите колички и доста леки  и маневрени.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 21:36 от Не се сърди, човече

# 773
  • София
  • Мнения: 2 326
И на мен много ми харесват, единственото което ме спира да вземем Косато е едното колело отпред. Не съм сигурна колко е удобно и стабилно за неравни терени и тротоари.

# 774
  • Мнения: 272
Има такава с 2 колела отпред, тя е нов модел 2019-2020

http://bebino-bg.com/product/2969/cosatto-giggle-quad-kombiniran … lichka-3-v-1.html
Като я сравбих с тязи с 3 колела ми се видя много стабилна. Взех си я, но имам още месец до раждането и не мога да дам коментари.

# 775
  • Мнения: 872
Моята количка дойде точно с Габиели, и кашоните ми бяха доста по големи от вашите. Учудвам се, освен да са променили политиката си.
Ако не бъркам, беше взела GB. Каква чанта си взе, че и аз трябва да търся
От олх взех чанта, ето я

# 776
  • Burgas
  • Мнения: 106
Здравейте, в търсене съм на лятна количка с пълно легнало положение и да е по дълга от 86-90 см.

# 777
  • Мнения: 1 692
А има ли вариант за количка, която да се ползва без чанта? Не съм запозната, но толкова ли много неща се мъкнат? Не може ли всичко да е най-отдолу?

# 778
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Отдолу според мен ще се прашат нещата.
А относно багажа, доста си е. Аз носех в чантата 2-3 резервни памперса, мокри кърпи, вода, резервни дрехи за преобличане, ако се наложи, одеалце или пелена, от един момент нататък и играчки, бурканче с храна и т. н.

# 779
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз лично съм без чанта за количката, имам, но я махнах. Нося си всичко в раница на гърба. Много по-удобно ми е сега с вече по-голямо дете. Случвало се е да има магазин или апрека, в които не мога да вляза с количката - тогава гушкам детето и влизам, а количката е отвън. Няма как да си оставя и личните вещи на произвола. А да ходя с две чанти ми е абсурдно. Отдолу не бих носила защото всичко се праши, а и в това време даже се каля.

Общи условия

Активация на акаунт