Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 59 574
  • 843
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 749
Аз си мислех, че търпя на болка, докато не си правих устни с дерма пен. Като се замисля, предпочитам да родя пак, от колкото да повторя тази процедура.

# 646
  • Мнения: 23 222
Изобщо не ме притесняват синини, подутини и каквото там, и колко време стои. Притеснява ме колко боли. И каква е упойката също се интересувам.
Упойката е крем , също някои филъри имат лидокаин в състава.
Мен лично не ме боли, но е до чувствителност, все пак.
Ако има болка е минимална.
Знам, че
устни болят, но нямам преки впечатления.

# 647
  • София
  • Мнения: 4 878
Силно се съмнявам, че подобна брутална процедура, при която се вкарват токсични химикали в кожата може да има какъвто и да било разхубавяващ ефект. Не бих се подложила на подобно нещо и с/у заплащане.

# 648
  • София
  • Мнения: 11 522
Е, няколко човека споделиха от опит и явно е такъв ефекта. Но всеки е свободен да вярва или не.

# 649
  • Мнения: 23 222
Има разхубавяващ ефект и то голям Simple Smile
Гледам себе си:)))

# 650
  • Мнения: 3 792
Филърът ми е Стилаж, неслучайно го споменах, защото при мен този филър има невероятна трайност за назолабиални специално. Аз го чувах за първи път, не зная има ли го в БГ и дали така се държи при всеки.

Когато ходя на процедури задължително буквам в четвъртък и си взимам четвъртъка и петъка отпуска. В понеделник изглеждам съвсем прилично, всички отбелязват, че изглеждам отпочинала и свежа, аз казвам - да, наспах се добре. Не си личи нещо да е пипано по лицето, на мен това ми е задължително изискване. Още с влизането в кабинета на лекаря, казвам, че искам да изглеждам естествено. Не е имало издънки, но те тук са много консервативни и жени с вид на фолкпевици не можеш да видиш.

За упойката и болката - аз на болка не търпя. Не ми е нисък прага, ами направо го няма. Тук устни като правят слагат зъболекарска упойка - dental block е на английски, не зная как е на български. Нищо не се усеща, ама нищо. Преди самата упойка, която се поставя с игла обезболяват мястото с лидокаин. Леко се усещат убожданията от същинската упойка, но щом аз търпя значи е наистина леко. Ако е само назолабиални лидокаинът е достатъчен. Там не е така чувствително като устните, няма толкова нервни окончания.

Няма да си кривя душата и да кажа, че е приятна процедура, но не е нетърпима и резултатите за мене са абсолютно невероятни и си струват всяко временно неудобство.

Последна редакция: сб, 02 ное 2019, 12:47 от bubanka

# 651
  • Мнения: 1 340
Моят праг на болка е много, много нискьк. Поставяла сьм филир под очите с kанюла, не болеше, имаше малки синини и оток. Фильр в устините с канюла, сьщо не болеше, с игла имаше болка, но в никакьв случаи не е нетьрпимо. Обезкосмяването с лазер, за мен е най болезненото нещо , което сьм правила вьпреки, но си стува и бих изтьрпяла болката отново. Не сьм запозната с всички фильри, но сьс сигурност ХК не е токсична

За протокола, не си стоя в кьщи и си изкарвам сама парите. Дори и някой да си стои, не вивдам нищо лошо в това

# 652
  • Мнения: 1 340
Напротив, всяка средно статистическа жена, която има някакви приходи и желание може да си позволи да отсели/спести тази сума, която е понякога и под 400 лв. Не следя офертите на клиниките в Бьлгария, но виждам в другата тема няколко пьти момичетата да пишат за намаления в различни клиники. За цигари доста средно статистически жени отделят. Процедурата отнема 30-40 минути, времето не може да е проблем

# 653
  • София
  • Мнения: 38 845
400 лв за 4 дни. Колкото малка почивка. Според мен е ок и доста хора могат да си го позволят.
И аз благодаря за информацията.

# 654
  • София
  • Мнения: 227
Резултата от филърите и ботокса, ако са добре поставени е уау в сравнение с апаратните процедури. Болката е търпима, а ако следиш промоции има много добри условия. Лятото в една от клиниките имаше цял месец промоция и всичко беше на -50%.

# 655
  • Мнения: 11 328
Имам питане - колко време след пийлинг с АНА и ВН да очаквам да се излющя?
Реших да се пробвам днес с този от Ordinary.

# 656
  • Мнения: 3 634
Не мисля, че съм имала лющене.
Малко сухота около брадичката на втори-трети ден.
Първия път може и да не го държиш 10 минути.

# 657
  • София
  • Мнения: 227
Аз също от този пилинг никога не се беля, но винаги след него нанасям Squalane пак на The Ordinary или нещо което обилно хидратира.

# 658
  • София
  • Мнения: 8 941
Имам питане - колко време след пийлинг с АНА и ВН да очаквам да се излющя?
Реших да се пробвам днес с този от Ordinary.
Ползвам го почти 10 дена вече, няма лющене.

# 659
  • Мнения: 8 775
Какво мислите за микронийдлинг ?

Общи условия

Активация на акаунт