Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 732
  • 843
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 152
Поемането на количеството вода е строго индивидуално. Не можем да правим корелация една спрямо друга. Така да влезеш в темата и да заявиш 6 литра е малко провокативно. Има хора и хора. Надал, който е тенисист( т.е.много спортува) сигурно и той изпива огромни количества вода. Още повече, че той като играе , не капе, а направо си тече от него , като от душ.
Ако човек има в диетата си много свежи плодове и зеленуци и не се поти особено, ако е 50 кила, няма как да изпие 6 литра, а и не съм сигурна дали няма да е животозастрашаващо. Аз като изям една свежа  диня, няма как след нея да пия вода, ако ще и една глътка. А динята е изключително утоляваща и полезна за мозък, сърце, бъбреци....диуретична и зареждаща с енергия.

# 271
  • Мнения: 15 619
По повод последния спор /следя темата и чета/, била съм на хранителен режим - фрешове и салати /преобладаващо зеленчуците/,  без милилитър вода да изпия с дни. Тогава ми дойде наум, че съм изпитала реално що е то, жива вода.

# 272
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз хич не обичам да споря и да се налагам, както и да казвам кое е добре и кое не. Ставам в пет часа всяка сутрин, 1.5 изпивам по време на тренировка, която е около час и половина, другия литър и половина изпивам след тренировка до към 9.30. Третият литър и половина изпивам до към 14.00 часа, а последния изпивам до към 22.20 когато и лягам. Изследванията са ми идеални и 55 кг. чушки са изпечени, обелени и затворени в буркани Simple Smile
Ще огранича писането в темата до какъв крем и серум използвам Peace

# 273
  • Мнения: 18 542
А през ноща не ставаш ли, след този литър и половина преди лягане?

# 274
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
А през ноща не ставаш ли, след този литър и половина преди лягане?

Не, не ставам, но тя водата не е изпита непосредствено преди лягане. При този дълъг ден, който имам лягам и заспивам Blush

# 275
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз ставам по няколко пъти през нощта, хем пия по 2 л. макс на ден, често и по-малко.
Ако пия по 6 л. със сигурност няма да излизам от вц-то ако изобщо оцелея. Смятам, че е свръх човешките възможности да се поемат такива количества течности.

# 276
  • Мнения: 18 542
Аз пия само когато съм жадна. От години съм така. Вероятно ми се събират около чаша-две дневно от чиста вода. Откакто ям повече сол, пия и повече вода, но това с литри не ми се е случвало, комай никога.

# 277
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Навик ми е, както и това всяка сутрин да ставам в пет и да отивам в залата без оправдания, че е минус 20 градуса и по улицата, и кучета няма.
Същото е с грижата за лицето ми-постоянство.Ясно ми е, че само с кремове и серуми видим ефект няма, но съм убедена, че след 10 години живот и здраве, ако се сравня с друга 50 годишна ще си личи грижата, която съм положила. Не искам да влизам в спорове, това е моето мнение Simple Smile
Утре вече ще купя новия сериум с витамин С на Еусерин и след 28 дни ще го изкоментирам.

# 278
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сиси а  с децата как се оправяш, като всеки ден тренираш ? Иначе според мен похвално за тренировките. За хубавата кожа се иска постоянство независимо на коя възраст.

# 279
  • Мнения: 9 152
вдъхновена от мнението на Morphea, поръчах Лумискин след консултация с кожната ми лекарка. Ще докладвам за резултати, ако са добри, ще черпя Morphea. Simple Smile

Обмислям да си взема и аз серум, ама не бързам, за сега кожата ми се чувства идеално с крем ( започнах да се мажа в последните две три години отвреме навреме + розовата вода и кокосовото масло също).

# 280
  • Мнения: 1 611
Аз взех серума на Юсерин. Много трудно се отваря Simple Smile голям зор видях Simple Smile

# 281
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз взех серума на Юсерин. Много трудно се отваря Simple Smile голям зор видях Simple Smile

Пробвай да натиснеш в средата или в края, че не помня как беше Simple Smile

# 282
  • Мнения: 18 542
Може ли да го покажете този Юсерин?

# 283
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Може ли да го покажете този Юсерин?

Разбира се Hug
https://www.eucerin.bg/products/hyaluron-filler/vitamin-c-booster

Сиси а  с децата как се оправяш, като всеки ден тренираш ? Иначе според мен похвално за тренировките. За хубавата кожа се иска постоянство независимо на коя възраст.
Скрит текст:
Скрит текст:
Те моите са големи и се оправят сами. Баща им по това време е у нас, но те са самостоятелни и нямат нужда от наглеждане.

# 284
  • Мнения: 18 542
Благодаря!  bouquet
Ще чакам отзиви  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт