Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 695
  • 843
  •   1
Отговори
# 330
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Кой попита за снимките - мои са , не-рекламни 🤪
И нямам нищо общо с производителя  на ролерите 🤗
Иначе както писах , в Али експрес ги има и много евтини . Стига да е нефрит , не мисля , че цвета и цената са от значение . Гледах , че в някои физически магазини в Бг продават само ролера за 37 лв и това беше на половин цена . Това е безумна цена за парче камък . Ако имате китайски магазинчета едва ли няма да има там .

# 331
  • Мнения: 18 542

По какво се ориентирате дали сте нормално сбръчкани за възрастта си Simple Smile . Сравнявате ли се с набори или нещо друго ?
Миии сравнявам се с наборките и с това което бях преди 2 години. Laughing Бръчки нямам за сега. Надявам се скоро и да не проимам. Полагам грижи в тая насока все пак. Whistling

# 332
  • Мнения: 1 325


По какво се ориентирате дали сте нормално сбръчкани за възрастта си Simple Smile . Сравнявате ли се с набори или нещо друго ?
Като ходя по магазини-влизам в по-младежки и питам уж за нещо за мен-яке, панталон..., някъде директно казват-нямаме за вашата възраст, стил😂, другаде предлагат, щом предлагат, значи сэм си на 'нормална' възраст и хич не ме интересева как изглеждат другите😂😂😂😁😉

# 333
  • Мнения: 18 542
Аууу, до сега никога не са ми казвали, че нямат нещо като за мойта възраст. Ще ги очистя, ако чуя такова нещо.  #2gunfire  Joy

# 334
  • Мнения: 1 325
Аууу, до сега никога не са ми казвали, че нямат нещо като за мойта възраст. Ще ги очистя, ако чуя такова нещо.  #2gunfire  Joy
😂На мен са.Когато започнаха да навлизат някои марки по моловете, при влизане, да разгледам какво се предлага, на някои места директно са ми казвали,че не предлагат нищо от моя стил😒.Е, някои от тези магазини са били изключително насочени към подрастващи, но..Сега ми харесва, когато вляза в Юнона и ми кажат, че нещата са им са по-възрастни, нямат нищо за мен🤣🤣🤣

# 335
  • Мнения: 18 542
Ама кои са те, че ще преценят дали нещо ти е в стила или ти пасва на възрастта?! Много погрешна фирмена политика, ако е така... Разбирам да кажат, че нямат нещо с твоя размер, ала за твоята възраст е просто скандално.  #Crazy

# 336
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
На мен една мацка от Орифлейм ми прави анализ с дермоанализарор. Така разбрах, че за възрастта си нямам бръчки.

# 337
  • Мнения: 2 156
Ами можеш да я почерпиш нещо Simple Smile И моите до вчера не съществуваха Simple Smile

# 338
  • Мнения: 18 542
Нали правим разлика между бръчки и фини линии  Grinning

# 339
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Немислимо е да кажат, че нямат нещо за твоята възраст или твоя размер. Няма значение какъв е магазина.

И аз се сравнявам с набори Simple Smile и съм доволна като цяло.

# 340
  • USA
  • Мнения: 675
Цитат на: maimun77link=topic=1139665.msg39322287#msg39322287 date=1568665309
Stephy, аз съм чувала добри отзиви. Но доколкото знам има различна дължина на игличките, в зависимост за какво се използва. Аз лично не съм си купувала, защото се притеснявам от инфекции.

Благодаря, maimun77! Какво имаш предвид под "инфекции"? Само съм чувала, че са добри за възстановяване на колагена в кожата, но реално тъй като не съм използвала и незнам как действа.
Stephy, разранява се кожата, тече тук там кръв с по-късите игли, а с по-дългите си кърви направо. Това нещо, според мен, трябва да се направи от специалист, за да спазва техниката на стерилност. Но доста хора го правят вкъщи и са доволни. Знам, че им се заглаждат лицата доста- на кой от бръчки, на кой от белези. Погледни някое видео, мисля че ще ти помогне да решиш дали да си го вземеш или не.

# 341
  • Мнения: 10 256
На мен една мацка от Орифлейм ми прави анализ с дермоанализарор. Така разбрах, че за възрастта си нямам бръчки.

 И мен уж ме анализираха с компютър обаче при дерматолога ми. Това включваше и невидимите слънчеви петна (имам в предвид петна има, но не се виждат с просто око), черни точки, някакви бактерии по кожата дето не знам точно какво значи. Излезе ми че кожата ми е точно като на 44 годишна.

# 342
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, разранява се кожата, тече тук там кръв с по-късите игли, а с по-дългите си кърви направо. Това нещо, според мен, трябва да се направи от специалист, за да спазва техниката на стерилност. Но доста хора го правят вкъщи и са доволни. Знам, че им се заглаждат лицата доста- на кой от бръчки, на кой от белези. Погледни някое видео, мисля че ще ти помогне да решиш дали да си го вземеш или не.

Благодаря! Flowers Rose Ще разгледам за видеа. Аз имам медицински стерилизиращ продукт, който използвам за почистване на инструментите си за маникюр и предполагам, че ще стане и за дензифекция на този ролер, но преди да реша, ще се запозная по-подробно с неговите качества и как се използва.

# 343
  • Мнения: 4 042
Аз не се сравнявам с никого, чувствам се добре в кожата си през повечето време и това ми е достатъчно. Но има моменти, когато изведнъж и за кратко виждам старостта в огледалото. Умората, недоспиването, дехидратацията, много бързо оставят отпечатък, за щастие засега временен. Но се виждам как ще изглеждам след 20 години. Както на моменти пък се виждам същата като преди 20. Интересна възраст сме, нито млади, нито стари. Но си я харесвам. Поне още 15 години мисля, че ще е така. Проблемите, истинското остаряване, идват около 60. Такова наблюдение имам. И пак толкова прекрасно изглеждащи жени познавам на тази възраст. Далеч не всички, разбира се. Така че да, ако се бяхме грижили на 20 за себе си, както се грижим сега, щяхме сигурно да сме по-красиви. Но и за сегашните грижи има време да ни се отплатят.

# 344
  • Мнения: 949
За мен най-тъжното е, че по душа се чувствам много млада. Може би не на 20, но със сигурност някъде късни 20. Годините минават бързо, но съзнанието ми "остарява" много по-бавно. Все още приемам света през "млади" очи. Понякога ми се иска дори просто да мога да изляза в размъкнат гащеризон навън. Но после се сещам, че мога да изглеждам странно и се спирам.

Общи условия

Активация на акаунт