Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 478
  • 843
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 878
Следите ли блогъри по темата? Аз от известно време гледам една рускиня и една австралийка в ю тюб.
Обсъждат козметика, хранене, дрехи, прически и пр. Рускинята е на 47, австралийката на 50 +. И двете изглеждат мн. добре за възрастта си и ми е мн. полезно и приятно да ги гледам.

https://www.youtube.com/watch?v=sIMVYG-8G1A

https://www.youtube.com/watch?v=-WnMoG7mExI

# 481
  • Мнения: X
Да похваля серумите на Delia. Може би много хора не ги познават или ги гледат с недоверие, понеже са евтини. Но аз ги харесвам много, всички видове. Без Хиалуронова и Колаген не оставам.
Всъщност не са толкова евтини, защото са само по 10 мл.
Аз съм ги ползвала и ги харесвам, марката не е ли полска?
Доволна съм и от едни други бюджетни полски продукти Bioliq. Имат един превъзходен серум с хайвер за 11 лв.
Купувам ги от тук: https://www.notino.bg/bioliq/pro-revitalizirassh-serum-za-kosa-s-khajver/
Е, направили са го 15 лв.
В линка пише, че е за коса, но не е. За лице е.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 15:15 от Анонимен

# 482
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Моля ви, помагайте. Опъпчила съм се като пубер. Толкова пъпки на веднъж не съм имала никога. Че и едната пощипва, имаше връх, стиснах я и я намазах със спирт. Ужас съм в лицето, особено в ляво, там са 3бр, в дясно една се е зачервила.

# 483
  • Мнения: 100
Гита Ог, масло от чаено дърво, tea tree oil.

# 484
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Чаеното смърди ужасно. Взимала съм го преди заради дъщеря ми. Така и не го ползва по предназначение, но вършеше работа да отблъсква кучето да яде мебели Mr. Green. А и само едната пъпка е с връх, другите са червени, подкожни.

# 485
  • Мнения: 947
Следите ли блогъри по темата?


Аз следя само един блог, защото е много изчерпателен и дава експертни ревюта на най-известните марки и продукти. Преди да си купя нещо ново, винаги проверявам там дали има отзив за него. Горещо препоршчвам, ако четете на английски. Доколкото знам създателката му е производител на Paula's choice продуктите. Има и много добри статии за различни дерматологични проблеми, които не са свързани с конкретни продукти. Само време да има човек да чете.

 https://www.beautypedia.com/

# 486
  • Мнения: 2 754
Моля ви, помагайте. Опъпчила съм се като пубер. Толкова пъпки на веднъж не съм имала никога.
Спирта гори кожата и прави петна. Аз заради тийна поддържам разни кремчета против пъпки и ползвам тях, ако се наложи. Бочко против кожни раздразнение също действа при мен. Мажа няколко вечери и завяхва.
По-скоро трябва да намериш причината и да я елиминираш - нов продукт, късно море с продължително излагане на слънце, мръсен плаж или басейн. Може и някой хормон да се е разбушувал....

# 487
  • Мнения: 666
Да не се повтарям, но крем Здраве, класическия, е незаменим против пъпки от всякакъв вид. При мен няма оправия с друго Stuck Out Tongue Winking Eye, но да, съгласна съм, че по-важно е да се установи причината и да се елиминира.

# 488
  • варна
  • Мнения: 671
Талодерма имат една маска за мазна кожа,която нанесена дебело върху пъпка та върши чудеса до сутринта!

# 489
  • Мнения: 8 749
Подкрепям, малко гадно мирише ,но действа . Изсушава доста.
За гнойни използвам ихтиол.

# 490
  • Мнения: 948
Момичета,
Препоръчайте околоочен крем, моля. Лиерак ползвах досега, но искам да го сменя.

# 491
  • Мнения: 1 586
Може ли да споделите отзиви за киселината на ординари. Няколко от вас със суха кожа си я поръчаха Simple Smile
Аз ползвам околоочен на ести revitalizing supreme. Доволна съм от цялата серия.

# 492
  • Мнения: 666
Много съм доволна от ретиноидната емулсия, благодаря ти, Миуоки Hug
Рано е да отчета резултати от 1 седмица употреба, но като поносимост е 6.Усетих затопляне и зачервяване, след първото нанасяне, но не до степен да щипе или нещо такова, премина за 20 мин, без никакви последици. От втория път вече нямаше реакция. Нямам видимо лющене, съвсем незабележимо, на моите си проблемни места, върха на носа и бузите, под очите. През деня ползвам хидратиращ крем.
И в тази връзка, моля препоръчайте добра хидратация, може и по мазничко кремче, че кожата ми ги попива супер бързо и пак "изпръхва".

# 493
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
То не трябваше ли слънцезащитен да се ползва?

# 494
  • Мнения: 666
Мисля, че си права, но аз като по-неизпълнителна, слагам емулсията вечер и разчитам на дневния крем, който си има слънцезащитен фактор. Едва ли е добра защита, но аз не се излагам на слънце изобщо, то и няма много тия дни. Работя на закрито и пътувам с кола, отивам рано, връщам се късно.. Леле, сега осъзнавам, че аз почти не виждам слънчева светлина.

Общи условия

Активация на акаунт