Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 671
  • 843
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22 787
Аз цял живот съм с паднал клепач. Сега сигурно се е позасилил ефекта, но не ми пречи, свикнала съм.
Е, късмет! На мен ми пречи, особено като е повече
на едното око!

# 676
  • София
  • Мнения: 11 480
И аз съм с паднали клепачи, които към момента не ми пречат. Жалко, че ще падат още, а към момента не съм се сещала да полагам някакви грижи за тях.

# 677
  • Мнения: 15 619
Изобщо не разбирам за какви паднали клепачи говорите. Пък може и моите да са паднали, без да знам.Grinning

# 678
  • София
  • Мнения: 11 480
Нещо такова са моите, по-скоро тези от ляво:

:

# 679
  • Мнения: X
Когато не са ти изпънати, а стоят прихлупено над очите, са паднали.
Като на аватара ми.
И моите са от този тип, но не знам каква следва да бъде грижата за паднал клепач. Гледам много да не се мазотя в тази зона, че каквото и да сложа, лесно ще попадне в окото.

# 680
  • Мнения: 18 542
Моите пък не са паднали, а очите ми хлътнаха някак. Ето така като на баба Шер

# 681
  • София
  • Мнения: 11 480
Поне очна линия и сенки можеш да си сложиш. А ние с падналите Rolling EyesJoy

# 682
  • Мнения: X
Аз си слагам, като стой та гледай. Даже ми е трудно да се възприема без очна линия. Laughing

# 683
  • Мнения: 22 787
Аз не мога, то не се вижда...да не говоря за трансфера върху горен клепач! С каквото и да фиксирам:)

# 684
  • София
  • Мнения: 11 480
Аз не мога, то не се вижда...да не говоря за трансфера върху горен клепач! С каквото и да фиксирам:)

Същата работа. Отказала съм се.

# 685
  • Мнения: 15 619
Не че съм мерило за кой какво харесва и кое е хубаво, но никога не ми е правил впечатление клепачът, паднал ли е, седна ли е... Чертите също. Бръчките още по-малко. Даже обогатяват някак лицето. Но чистотата на кожата - да. Чистата, ясна кожа е много красива.
Та, оказва се, аз харесвам този паднал клепач. Поглед отстрани ви давам.

# 686
  • Мнения: 18 542
Поне очна линия и сенки можеш да си сложиш. А ние с падналите Rolling EyesJoy
Само дето нито сенки, нито очна линия ползвам  hahaha Предпочитам паднал клепач - всеки иска това дето си няма  Laughing
И на мен не ми пречат бръчки и всякакви видове клепачи на другите, но на мен си, недостатъците ме дразнят.  Wink

# 687
  • Мнения: 1 765
Нещо такова са моите, по-скоро тези от ляво:

:
Ама ти защо сравняваш с млади жени? Ние говорим за възрастови изменения, които засягат всички след определена възраст, но в различна степен. И правят лицето да изглежда тъжно и унило.
https://dariknews.bg/regioni/varna/za-plastichni-operacii-na-och … talmolozi-1113210

# 688
  • Мнения: 2 749
Успокоих се с тия снимки - поне паснал клепач нямам.  За пръв път попадам на този термин. Grinning

# 689
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 343
И аз пу-пу, но пък си имам сенки под очите, откакто се помня.
Днес си взех кофеиновия The Ordinary, пък дано стане чудо. По този повод да питам тези, които го ползват - слагате ли крем над/под него? Има ли значение какъв е?
Взех също the ordinary vitamin c suspension 23 + ha spheres 2 - за него мернах, че кремът не е хубаво да е с вода. Че кои са без?

Общи условия

Активация на акаунт