Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 8

  • 58 651
  • 843
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 4 878
Ина много жени с хиалурон в устните, за които никой не знае. Просто те бе го тръбят и са направени качествено и красиво, с цел прикриване на недостатък. В рамките на една седмица разбрах за две такива, а не е да не са ми приятелки. Просто го смятат за част от грижата за себе си.

Част от грижата за себе си може да бъде ако имаш заешка уста или друг козметичен дефект там, който може да се оправи само с пластична операция. Да си напомпаш тънките устни не е грижа за себе си, а манифестация на определени дефекти и липси. Не физически, разбира се.

# 751
  • Мнения: 1 336
Устните с вьзрастта губят обем, появяват се брьчки над или около тях. Да си направиш устните, като на патка, не е грижа за себе си, но леко да ги освежиш за мен е точно част грижите за себе си. Не мисля, че имам "дефекти и липси"

# 752
  • София
  • Мнения: 4 878
Устните с вьзрастта губят обем, появяват се брьчки над или около тях. Да си направиш устните, като на патка, не е грижа за себе си, но леко да ги освежиш за мен е точно част грижите за себе си. Не мисля, че имам "дефекти и липси"

Аз съм на твоята възраст ако се съди по ника ти, но нямам никакви бръчки около устните, които са доста тънки, но не съм забелязала да са загубили допълнително обем с възрастта. Бръчки имам само около очите. Бръчки около устата се появяват след 60 и никакво "освежаване" не може да ги прикрие.

# 753
  • Мнения: 1 336
Радвам се, че имаш добьр ген и нямаш бръчки. Колко брьчки и къде имаме зависи не само от вьзраст, а и от ген, тип кожа, грижи и т.н.Имам позната, непушачка, която имаше доста такива брьчки на 48 години и напьлно ги прекри с фильр, без дори да личи, че нещо е правено. Няма смисьл да се спори, всеки има различна представа, за това кое е и кое не е грижа за себе си

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 09:14 от blue75

# 754
  • София
  • Мнения: 38 431
Аз пък имам плътни устни, но определено виждам как губят обем. Обмислям филъри в устните и около тях.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 22:12 от Free Agent

# 755
  • Мнения: 22 784
Аз пък имам плътни устни, но определено виждам как губят обем. Определено обмислям филъри в устните и около тях.
И моите изгубиха доста обем, въпреки че с червило още изглеждат добре.Но виждам как нямат пухкавост, което прави едно лице по-младо.
Също смятам да сложа малко ХК скоро.
Проблеми от друг вид, освен грижа за себе си, нямам. Искам да се възползвам максимално от съвременните средства  на дерматологичната медицина, за да забавя прицесите на стареене.
До 35 даже кремове не ползвах кой знае колко и се харесвах, но изведнъж започна да си личи възрастовата промяна и започнах интензивна грижа.
Имах късмет, че съм с добри гени и сега, на 42, изглеждам 10г по-млада, въпреки неглижирането на кожата ми до определена възраст.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 10:03 от ДХ3

# 756
  • София
  • Мнения: 8 932
И аз съм в отбора на плътните устни. Засега нито бръчки имам около тях, нито загуба на плътност. Единствено леко отпускане в края. Бих качила снимка, но през мобилната версия е по-трудно скриването.

# 757
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Явно тук са са събрали от красавица нагоре Simple Smile .  Очаквам снимков материал за подкрепа на устни, очи и други части на лицето.
Аз не крия годините си, не ме притесняват бръчките. Искам кожата ми да се чувства добре да е хидратирана, почистена, свежа и ако има малко блясък в смисъла на glow ще е супер.

# 758
  • София
  • Мнения: 38 431
Трия вече.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 17:32 от Free Agent

# 759
  • София
  • Мнения: 8 932
Явно тук са са събрали от красавица нагоре Simple Smile .  Очаквам снимков материал за подкрепа на устни, очи и други части на лицето.
Аз не крия годините си, не ме притесняват бръчките. Искам кожата ми да се чувства добре да е хидратирана, почистена, свежа и ако има малко блясък в смисъла на glow ще е супер.
Не сме се събрали красавици, а просто жени, които се харесват и се чувстват добре. Което мен лично много ме радва. Пък и доста интересни неща чета.
Скрит текст:
Снимката ми е малко нескопосана, защото не съм фен на селфитата. Не ми харесва, че устните ми тръгват надолу в крайщата, което компенсирам с повече усмивки.

# 760
  • Мнения: 11 308
И аз съм в отбора на плътните устни, които загубиха доста колаген през последните 3-4 години и обмислям да ги пробвам с малко филър.
Моят проблем е изключително чувствителната кожа и трудното намиране на качествена козметика, която да ми понася. Особен проблем имам с кремовете за около очите. А там, особено по долния клепач имам сериозни бръчици, които нямат вече изглаждане.
Но аз си ги харесвам и не знам ако сложа някакъв филър там, дали няма да изглеждам подута по скулите, защото съм с доста високи скули и си мисля, че няма да стои добре.
А и му мяза да имам бръчки, вече влязох във втората половина на века.
За момента намерих моите неща, които ми понасят.
Тия дни пробвах един травълкит от корейска козметика - пак околоочния крем предизвика реакция и вече няколко дни съм със зачервени очи.

# 761
  • BG
  • Мнения: 2 217
Вечерница, какво наричаш “долен клепач”?

# 762
  • Мнения: 11 308
Вечерница, какво наричаш “долен клепач”?
Ами окото има горен и долен клепач. Долен е тази част, която сутрин има сини кръгове или е подпухнала след недоспиване примерно.

# 763
  • София
  • Мнения: 8 932
Имам от маските за очи, които са пълни със син гел. Сутрин, ако съм много подута, си я слагам за 3,4 минути. Държа я в хладилника.

# 764
  • Мнения: 22 784
И аз съм в отбора на плътните устни, които загубиха доста колаген през последните 3-4 години и обмислям да ги пробвам с малко филър.
Моят проблем е изключително чувствителната кожа и трудното намиране на качествена козметика, която да ми понася. Особен проблем имам с кремовете за около очите. А там, особено по долния клепач имам сериозни бръчици, които нямат вече изглаждане.
Но аз си ги харесвам и не знам ако сложа някакъв филър там, дали няма да изглеждам подута по скулите, защото съм с доста високи скули и си мисля, че няма да стои добре.
А и му мяза да имам бръчки, вече влязох във втората половина на века.
За момента намерих моите неща, които ми понасят.
Тия дни пробвах един травълкит от корейска козметика - пак околоочния крем предизвика реакция и вече няколко дни съм със зачервени очи.
Няма дилър за солен клепач, слага се само в слъзната долуна.
За долен клепач мезотерапии, скинбустери и апаратни процедури може.

Общи условия

Активация на акаунт