Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 219 822
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Мнения: 4 402
Пуснах сълза за притиснатата от коментарите в бг-мама Елица. Нали не сме им важни... Шшшш, тихо да не чуят Бърчови какво се говори и да вземе да свърши приказката.

# 1 936
  • Мнения: X
Елица е изключително сервилно същество, което смята, че е хванало Господ за шлифера в лицето на Бърчови. От страни изглежда като човек с ниско самочувствие, комплекс за малоценност и страх от изоставяне. Сигурна съм, че именно несгодите в живота и са я направили такава и я съжалявам, защото предполагам, че не е лесно да се живее по този начин.
По повод баща и, ние не знаем какво се е случило, за да съдим едната или другата страна. Имам обаче позната, чиято майка почина от рак преди 3-4 години и баща и, който беше чудесен, грижовен родител в продължение на 25 години, откачи и сега не иска нито да вижда дъщеря си, нито да я чува. Мъката прави странни неща с хората...

# 1 937
  • Мнения: 973
Не клеветя, алкохолизма е болест и аз я третирам като такава. В момента майка ми се грижи за него, ако някой ден се наложи и аз ще се заема. Много се разду тази тема.

Така преди година и за Пепе имаше много защитнички, а се оказа че се спука и нейния балон. Ми това са общовалидни неща.

И поначало затова я харесвах Елица  - че се старае, развива се, ама последно време все е различна със всеки, Майкъл не го знам какви снимки я кара да прави, то направо ужас , сега и си намерила нов татко и нова майка. Със здраве да са й, ама не мога да залепя парчетата.

# 1 938
  • Мнения: 9 484
Доколкото разбирам ти самата не общуваш с баща си, а съдиш Елица за същото?

# 1 939
  • Мнения: 9 657
Ппфффф, изобщо не мога да оправдая родители, които не се грижат за детето си, не се интересуват дори, а в същото време се очаква от детето да е благодарно и задължено. Да търси контакт, да се грижи. А да бе да. Особено ако отношенията са развалени докато детето е по-малко, тогава изцяло е виновен родителят, защото той би трябвало да е по-зрелия, по-мъдрия и по-разбиращ и той да намери път към детето си. Ако не си е свършил работата не трябва да се държи сметка на детето.

# 1 940
  • Мнения: 262
Къдравата Сю 😀😀😀😀😀

# 1 941
  • Мнения: 9 484
Къдравата Сю 😀😀😀😀😀

Тихо, тук сигурно е позагладила с преса буйните къдрици 😂

# 1 942
  • Мнения: 262
Къдравата Сю 😀😀😀😀😀

Тихо, тук сигурно е позагладила с преса буйните къдрици 😂
Ооо да, няма от друго какво да е 😀😀😀😀

# 1 943
  • Мнения: 1 293
Толкова тъпо видео от Зорница... 🙄
20мин лекция от банята. Изобщо не става за гледане вече.

# 1 944
  • Мнения: 2 223
Мисля си, че последните няколко страници са си за метла отвсякъде.
Превъртях на Пепелджийска влога, честно - за мен не беше толкова дразнещ. Ако са разделени с Филип, доста добре им понася.
Ще ида да видя на Кухалерката аудиовизуалната творба, така и така утре е понеделник, поне да се гръмна дорде е време.

ПъСъ... ........... ________________ тези живеят само за храната. Чак ми стана неудобно да ги гледам.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 00:09 от Breedlove

# 1 945
  • Мнения: 262
Внимание, внимание. Зорничка къдричка каза,че косата й изглеждала различно на живо и на камера. "На камера била като мазна, но не е била мазна" 😀😀😀😀😀😀😀😀 Ах тииии, четеш тука за лека нощ явно 😀😀😀😀😀

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 00:06 от M Atanasova

# 1 946
  • Мнения: 3 743
Чакай сега Olivee, ти не клеветиш споделяйки състоянието на баща си макар и анонимно, било то болест или не, а Елица говори зле за баща си защото сподели, че не поддържат връзка и той не се интересува от нея?  По същия начин и аз теб мога да осъдя, че не жалиш майка си и си я оставила да обгрижва баща ти. Ще я отмениш като не може, а не като не иска. До тук и с твоята грижа за биологичния ти любим родител.

Тя майка си няма, а баща само на хартия, чудесно е че е намерила други хора, които да я обичат като родна дъщеря. Тя всъщност демонстрира близост само с майката на Майкъл, която на мен ми изглежда като много топла жена, имат общи интереси и най-вероятно има връзка, че тя е изгубила майка си толкова рано и ѝ липсва това присъствие в живота, казвала е че са били близки.

Не съм убедена какво точно трябва да значи "хванала е Господ за шлифера", предполагам защото показва висок стандарт в сравнение с чергата, от която идва. Не съм я видяла да се надуе, както примерно Галя С., имала е някакви по-тъпи коментари, които евентуално да дразнят, но като цяло не показва надменно поведение. Иначе за доста от влогърките зарязали родния край може да се каже същото, може би е въпрос на възприятие.

# 1 947
  • Мнения: X
А веждаците на Къдравата и те ли изглеждат различно на живо, и на камера? Понеже в клиповете са потресаващи... И като се замисля, че е давала пари за това... От ден 1 са зловещи.

# 1 948
  • Мнения: 262
А веждаците и и те ли изглеждат различно на живо и на камера? Понеже в клиповете са потресаващи... И като се замисля, че е давала пари за това... От ден 1 са зловещи.
За веждите може да каже в следващо видео. Сега си въртяла пътя на косата от другата страна. От която и страна да го завърти пак няма да е къдрава, аз на нейно място да бях взела пресата и да я вкарам в ред тая коса вече. Ни е права, ни чуплива, а за къдрава да не говорим 😀😀

# 1 949
  • Мнения: 2 223
Какво й става на Зорница не знам. Чета тука някви работи, за мен беше такова симпатично същество, интелигентно, обрано, как я трясна тая къдромания не знам, ама все едно за друг човек говорим...

Общи условия

Активация на акаунт