Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 219 876
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 4 403
Верно Пепа ни доскуча, щом обсъждаме Гергана толкова страници...

# 2 851
  • Мнения: 683
Гръмпи ти няма ли да избухнеш с ново видео скоро? 🤔😜

Някъв мързел ме е хванал, но сега се вдъхнових от Валерито и днес ще направя за новите ми придобивки😝

# 2 852
  • Мнения: 630
Чухте ли едно от сторитата на Филип, как Пепе говори в бекграунда (звучи ми като разплакана) как иска за София най-... (не се чува) и после се чува - "не ще моето детенце и това е". Не знам за какво става дума, но може и, просто така да звучи.
Но че са разделени, е ясно.

# 2 853
  • USA
  • Мнения: 7 312
Могат ли да се споделят ИГ сторита(клиповете,не снимки) тук?

# 2 854
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
То трябва да си сляп, за да не разбереш че вече няма нищо между тях.Но не са първите и последните,лошото е че за точно тези деца ще е много трудно с баща в чужбина.
Ще го виждат много рядко,а си личи колко са привързани към него.
Интересно ми е Пепа в каква посока ще тръгне сега с канала и иг?!

# 2 855
  • Мнения: 6 930
Стрина Гергина се чудела между две чанти на Диор и наааай-накрая избрала ЧАНТА Диор. Да се разбира онова, дето е портмоне на верижка. Joy
Както се казва, на свинче-звънче!
Хайляйфа е на ниво, шатъла от Бéргамо (не БергАмо) и метрото до хотела с чудна гледка.... стандартни бутици. Припадам!

# 2 856
  • Мнения: 2 661
Питанки под снимката на Чао-Здравей

# 2 857
  • Мнения: 181
Филип и Пѐпѐ сега ще спят заедно и ще има братче, което да скрепи семейния живот за още година две и така ще я бъде. Накрая ще имат 10 деца като Тайна.. а вие се чудите за развитието на канала.

# 2 858
  • Мнения: 262
Красавиците на PP. Дупнишките принцеси😱🤣🤣🤣🤣🤣

# 2 859
  • Мнения: 1 918
Нали са сестри, въобще не си приличат.

# 2 860
  • Мнения: 9 486
Според мен имат доста прилика.
Но не мога да преценя коя ми е по-несимпатична.

Интересно защо Фичката е у баба и дядо, а не в новата квартира.

# 2 861
  • Мнения: X
Чак пък да няма нищо между тях.. те си знаят.. Недейте така, ясно е че и тя чете тук, а може и нейни близки, минава границата на добрия тон да се говори дали ще спят отделно и че трябва да го излъже за трето, да го задържи за малко. В крайна сметка не е най-голямата грешница, че да й се сипва толкова сол в раните, а и както коментирахме, след време децата ще гледат и четат, а те вече със сигурност не са го заслужили - да четат как са "станали случайно" или пък принудително, с цел евентуално скрепяване на връзката.

# 2 862
  • Мнения: 1 431
Познавам Гергана лично и не мога да дам описание... че нали се чете тук.

Иначе се учудвам, че се продават торбички. Но щом има предлагане, има и търсене.

# 2 863
  • Мнения: X
Хахахха това да не е по повод нашите коментари тук днес, Ганке? Всичко остава вечно в бг мама и магиите ти за триене тук не действат 😁

# 2 864
  • Мнения: 6 930
Децата на Пепе няма нужда да четат тук как са станали, случайно, или не. Майка им сама си изтипоса историите подробно, за забавление на целокупните лайк и трафик провайдъри.

Общи условия

Активация на акаунт