Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 септ. 2019, 17:04 ч.

Професионални серии за коса 128

• 9 349
  • 170
  •   5
Отговори
# 120
  • Варна
Здравейте!
Преди време писах за помощ относно шампоан(тънка, бързо зацапваща се коса и чувствителен скалп), но никой не се отзова.. Sad както и да е, спрях се на безсулфатен шампоан, но ми е нужна и грижа за дължините
Какво бихте препоръчали?
Косата ми е леко чуплива (нито права, нито къдрава) и суха в краищата
Последно ползвах на Philip Kingsley Daily Damage defence в ролята на леко оформящ къдриците (при изправяне не ми вършеше работа)
Идеята ми е нещо за оформяне на "къдрици"(и подхранване) и термо-защита, която не утежнява косата Simple Smile

# 121
За оформяне на къдрици аз използвам активатора на О'райт. За подхранване и термозащита - олиото Ланза. За шампоан - има много вариации, от които да избираш Simple Smile

# 122
Цитат
Идеята ми е нещо за оформяне на "къдрици"(и подхранване) и термо-защита, която не утежнява косата

hubavella Крема на Keune е хубав, прави добре начупена косата и къдриците стоят доста естествено, определено се усеща термо-защита и дава добър блясък. При мен няма утежняване от него, като единствено не ми прибира добре разхвърчаната коса.
https://www.arlen.bg/product/9800/krem-za-oformyane-na-kadritsi- … 5-prep-200ml.html

# 123
  • Някъде там
Аз пак да попитам ампулите денсфик борят ли косопада?
Препоръчайте ми финиш за плътност на върховете .
Косата ми е като на малко дете , мека и пухеста Simple Smile
Имам страхотна черта на която и липсва плътност .
След фризьор е така
Искам всеки ден да е така Simple Smile

# 124
  • varna
Серумът за връхчета на Маракеш. Текстурира и дава плътност. Без фиксация плюс това запечаства и пази от цъфтежи.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 18:21 от prinzesata

# 125
  • Варна
За оформяне на къдрици аз използвам активатора на О'райт. За подхранване и термозащита - олиото Ланза. За шампоан - има много вариации, от които да избираш Simple Smile

Благодаря!
Много му се чудех на активаторът, притесняваше ме да не омазнява/утежняла допълнително косата.
Lanza ми е малко извън-бюджетно Sad Може би негова алтернатива...
И все пак - някакви идеи за шампоан? (В момента ползвам на Natura Siberica)

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 11:33 от hubavella

# 126
  • Някъде там
Серумут за връхчета на Маракеш. Текстурира и дава плътност. Без фиксация плюс това запечства и пази от цъфтежи.
Да, забравих за него. Може би защото серума на ланза нийм ми предпазва по добре косата от цъфтеж от крема на маракеш .Само ,че серума на ланза омекотява много косата и не дава плътност .
Ще подновя серума на маракеш отново .

# 127
  • Goch
В hair-shop са пуснали Olaplex 7,някой ако се интересува

# 128
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Кой точно серум на Маракеш хвалите? Благодаря.

# 129
Някой има ли впечатления от серията Loreal Source Essentielle?

# 130
Аз си поръчах Лакме балсам и маска, хидратиращата жълта серия. Надявам се да се харесаме.

# 131
Поста го пиша за любителките на аромати конкретно.Миналата вечер открих,че розовото масло за коса на Керастаз мирише едно към едно на Coco Mademoiselle.... Heart

# 132
Аз си поръчах Лакме балсам и маска, хидратиращата жълта серия. Надявам се да се харесаме.
Мис Каролин Бингли Дано да се харесате Simple Smile аз с маската не успях, дано при теб да даде добър резултат.

tkirilova Пробвала съм ежедневния шампоан Delicat, много силен ароамт на билки, най-вече лайка, виждат се как са вътре в самия шампоан. Аромата остава доста дълго, лек шампоан с малко количество образуване на пяна, доколкото знам така е за всички продукти от серията Source. Изпробвано когато пуснаха серията.

# 133
  • Някъде там
Мис Каролин Бингли Дано да се харесате Simple Smile аз с маската не успях, дано при теб да даде добър резултат.

tkirilova Пробвала съм ежедневния шампоан Delicat, много силен ароамт на билки, най-вече лайка, виждат се как са вътре в самия шампоан. Аромата остава доста дълго, лек шампоан с малко количество образуване на пяна, доколкото знам така е за всички продукти от серията Source. Изпробвано когато пуснаха серията.
И аз не се харесах с хидратиращата маска на Лакме .
Пресушаваше ми косата и хидратация не усетих .
Дано при теб да действа хидратиращо Simple Smile

# 134
Ами дано, моята коса все пак си е изтощена.

Общи условия

Активация на акаунт