Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 436
  • 751
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68 706
Ако не са обемни...май с куриер.

# 271
  • Мнения: 632
Пердета от мрежестите, една евтина малка лампа и това чекмедже https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/pax-wardrobes/war … sm-byalo/20246708

# 272
  • Мнения: 7 106
С куриер ще дойде, като минеш тази стъпка и въведеш адрес на следващата ти дава безплатна доставка. Аз имах скрин и ми дойде с куриер, така че не се притеснявай за това.

# 273
  • Мнения: 353
Поръчах маса на 11.09, от сряда е със статут изпратена. Имам точки. Но маса нямам. Седем дни минаха, даже 14.аз ли съм карък?

,

# 274
  • Мнения: 632
Благодаря, направих поръчката. Използвах и точки, които бях събрала и намалих сметката с 10лв. Мрежестите пердета са ми компромис, но за тази цена да имам поне някакви, че един прозорец ми увисва без тънко перде. Иначе ми казаха, че стоят добре и тук съм чела добри отзиви..., а чекмеджето е за дъщерята, подрежда дрехите си по метода Кон Мари. Не че и аз не се запалих, даже и книгата и си купих... В началото ми беше много странна и не я разбирах, а накрая намерих кутии за обувки и всеки ден подреждах и изхвърлях сума ти неща... Simple Smile  Много по-подредено е у нас от тогава...

# 275
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 832
Как така ваучерът не може да се ползва онлайн?  Четох в сайта, но не видях такова нещо. Пазарувахме днес и ми дадоха бележка с него.

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Това ми казаха на касата, като попитах. Може и да не са разбрали нещо, не знам. Едва сега видях че има качено инфо на сайта и наистина не пише за такова разграничение. Утре ще опитам дали става Wink

# 277
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 102
Снимки на килима и трапезарията. По-късно ще пусна и от спалнята и детската.



# 278
  • Мнения: 3 050
Много ми харесва килима Simple Smile

Днес магазинът в София с какво ли работно време ще е?
Искам да купя кушетката Бримнес, но в сайта не я намирам в комплект с матрак. В магазина дали ще я има? Оригиналния матрак е един, който се сгъва на две или са два отделни единични? Какъв матрак ще препоръчате за нея?

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 13:37 от Seti Beti

# 279
  • Мнения: 1 401
Много ми харесва килима Simple Smile

Днес магазинът в София с какво ли работно време ще е?
Искам да купя кушетката Бримнес, но в сайта не я намирам в комплект с матрак. В магазина дали ще я има? Оригиналния матрак е един, който се сгъва на две или са два отделни единични? Какъв матрак ще препоръчате за нея?

Здравейте, ние поръчахме кушетката Brimnes, но още не е сглобена. В магазина е демонстрирана с два броя матрака MOSHULT, водят се твърди, но на нас ни допаднаха като ги пробвахме и затова поръчах същите:

https://www.ikea.bg/products/mattresses/foam-mattresses/single/m … na-tvard/10272335

# 280
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Отчитам се с два шкафа Josef за кухнята. Много лесно се сглобяват и събират доста неща. А и стоят красиво, трудно се забелязва, че са метални.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Ваучерите си важат и за поръчки от сайта, току-що пробвах. Касиерката явно не е разбрала добре и се е презастраховала казвайки ми, че важат само при тях на място.

# 282
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 832
Някой ще ходи ли на ИКЕА, за да го помоля за снимка на една кухня?

# 283
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Някой да има протектор за под? Какво точно представлява, като балатум ли, като пластмаса ли изглежда, чудя се дали да поръчам, трябва ми за детската за стола пред бюрото.

# 284
  • Мнения: 24 369
Не е балатум със сигурност. Пластмаса си е. На мен ми изглежда като този, който се слага на самото бюро, за да го предпазва. Но може би е по-дебел /този за пода/

Общи условия

Активация на акаунт