Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 330
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • софия
  • Мнения: 25 398
Със сигурност има в магазина, но той не ми е на удобно място и в момента нямам нарочно ходене до там.

# 496
  • София
  • Мнения: 23 162
загубила съм си икеа картата.
някой сменял ли е неговата?
същия номер ли дават?
имам едни натрупани точки и се чудя дали няма да ми се загубят.

# 497
  • София
  • Мнения: 6 010
Ние сме с Пакс 100+50 см рамки, в голямата имаме големи чекмеджета, в малката имаме телени кошници. И двете са ни адски удобни и въобще са ми несравними със скрин извън гардероба. Ние вече 7 година го ползваме и гардеробът е винаги подреден, а с предишния гардероб с рафтове винаги дрехите от задната част бяха на топка.

Сега влязох да питам дали някой има някой от тези килими и дали се поддържат лесно и пазят ли топло?

https://www.ikea.bg/rooms/baby-children/children-3-7/childrens-t … el-kilim/30361910

https://www.ikea.bg/rooms/baby-children/children-3-7/childrens-t … a-nishka/30378331

https://www.ikea.bg/rooms/baby-children/children-3-7/childrens-t … a-nishka/30358677

Бамба, и аз губих моята, но си направих нова със същите данни и точки на автомат в магазина. Питах на информация и ми казаха да въведа същия телефонен номер, с който е регистрирана първата карта.

# 498
  • София
  • Мнения: 23 162
ама веднага ли ти я издаде или по-късно ти я доставиха?

# 499
  • Мнения: 290
Да, 100 см определено са за отворена рамка.
Аз исках да изградя гардероб, в който да съберем всичко. Ние нямаме особено много дрехи и ми е безсмислено да слагам скринове и др. подобни неща.

# 500
  • София
  • Мнения: 973

Сега влязох да питам дали някой има някой от тези килими и дали се поддържат лесно и пазят ли топло?

https://www.ikea.bg/rooms/baby-children/children-3-7/childrens-t … el-kilim/30361910


Имаме първия. Въпреки че имаме момичета по едно време много си играеха с колички и затова им го купихме. За съжаление мерака мина бързо, сега им стои до бюрата колкото да не се хлъзгат столовете. За поддръжка е лесен, дали пазят топло...сядаме на него често да играем и не ми е било студено на дъто така че въпреки че изглежда тънък е добре.

# 501
  • Мнения: 68 583
Ние сме с Пакс 100+50 см рамки, в голямата имаме големи чекмеджета, в малката имаме телени кошници. И двете са ни адски удобни и въобще са ми несравними със скрин извън гардероба. Ние вече 7 година го ползваме и гардеробът е винаги подреден, а с предишния гардероб с рафтове винаги дрехите от задната част бяха на топка.

Нямам рафтове, съответно нямам дрехи на топки. Всичко си е подредено. Гащите и дреболиите в скрина, останалото на лостовете.

Утре ли ще ни теглят .... за обзавеждането за спалня/детска...късмет на всички желая Simple Smile

# 502
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Късмет на всички, а на теб дано получиш обаждане с ден и час Simple Smile

# 503
  • Мнения: 416
Чекмеджетата и телените кошници са супер удобни, не виждам какво време има да се губи да се отвори една врата. Говоря за тези от 50 см. Едната рамка от 50 см ми е комбинация от лост и кошници, другата - чекмеджета и рафтове.За моите нужди е най-функционалния вариант.

# 504
  • Мнения: 39 232
Аууу, дойде си времето за наградата. Значи, ако спечеля, обещавам да ви почерпя!

# 505
  • Мнения: 46 492
Чекмеджетата и телените кошници са ни супер неудобни. Засега не откривам друго решение, но определено търся. Удобни са само ако има 1 бр. дреха на дъното, до нея друга и така, но се губи прекалено много място. Там държим такива, който се деформират на закачалкик, като пуловери, например.
Най-удобни са ми рафтове, от определено ниво нагоре (за тениски, къси гащи, разни меки панталончета за вкъщи, дънки), ризи, блузи, панталони за излизане - на закачалки.

Да питам, с коя форма доставя сега Икеа? Мислех, че са с Еконт, но по телефона ми казаха, че не е. Питах коя е, 3 пъти ми каза жената, така и не разбрах, връзката беше лоша и я карах да повтаря, докато ми стана неудобно и поисках номер. Даде ми, обаче се оказа на Информацията във варненски МОЛ Laughing
Имам за днес уж доставка, но ни вопъл, ни стон.

# 506
  • Мнения: 68 583
Интерлогистика за дребните неща.
Ренус за големите или техни местни подизпълнители.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Въпрос за пердета. Искам да ги закача на двойна релса плътно на тавана, в сайта намирам единична и тройна. Могат ли да се закачат на обикновена релса с кукички от друг магазин и как се получава набора. Сега се загледах, че тази лента подобна на перделък май няма опция за оформяне на равномерен набор...

# 508
  • Мнения: 290
Чекмеджетата и телените кошници са ни супер неудобни. Засега не откривам друго решение, но определено търся. Удобни са само ако има 1 бр. дреха на дъното, до нея друга и така, но се губи прекалено много място. Там държим такива, който се деформират на закачалкик, като пуловери, например.
Най-удобни са ми рафтове, от определено ниво нагоре (за тениски, къси гащи, разни меки панталончета за вкъщи, дънки), ризи, блузи, панталони за излизане - на закачалки.

Да питам, с коя форма доставя сега Икеа? Мислех, че са с Еконт, но по телефона ми казаха, че не е. Питах коя е, 3 пъти ми каза жената, така и не разбрах, връзката беше лоша и я карах да повтаря, докато ми стана неудобно и поисках номер. Даде ми, обаче се оказа на Информацията във варненски МОЛ Laughing
Имам за днес уж доставка, но ни вопъл, ни стон.

Пробвайте да редите дрехите една до друга, а не една върху друга.
При мен всичко е така, включително и пуловери, бельо, дънки и т.н. Мари Кондо метод Simple Smile)))

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:29 от Joss Stone

# 509
  • Мнения: 46 492
Интерлогистика за дребните неща.
Ренус за големите или техни местни подизпълнители.
Дребни неща са, но се окаха Ренус. Кога са ги сменили? Изпуснала съм. За съжаление при тях се плаща само в брой, Икеа вместо да вървят напред, се връщат назад, разочаровах се.
Скрит текст:
Joss Stoneе, не ми е удобно. Когато са малко, примерно, когато част от тях са за пране, не стоят така прави. А и на тези гардероби чекмеджетата са по-плитки. Кошниците към са плъзгат.

Общи условия

Активация на акаунт