Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 505
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 736
7ми ден от Ц след инжекции Менопур 150 за 3 дни Имам Надежда за повече Ф, но да видим...
Персенска не е моят лекар, при Цветков съм била веднъж, но за него само положителни мнения съм чувала, вкл. човечност, отношение, разсъждения. То и Стаменов не се оказа моят лекар, но там е различно. Blush
Май не биваше да изоставям Андреева (Щерев) преди 1 година, но часът за Надежда беше настъпил след година чакане... Малшанс! Добре, че тя ме прие отново след голямото разочарование...
Редактирам: Е2 е 326 ng/l, имам 2 Ф х 12.5 мм. Продължавам още 2 дни с менопур 150.
+1 за Стаменов Sad. Определено пъъъъълна липса на химия. Съжалявам,че си изгубих година и половина с него.

# 391
  • Мнения: 6 035
Аз пък се отказах от предишния си доктор, за който бях решила, че е 100% моя човек. Химия имаше голяма, но уви резултати нямаше. С голяма мъка предприех смяната. От тази година съм при д-р Стаменов и реших, че е по-добре да няма химия, но да се действа. Докторът наистина е разсеян при натоварването, което поема, но няма нещо от което да се оплача като отношение. Ще видим докъде ще я докараме. Не твърдя, че неуспехите ми са заради предишния ми доктор. Може би просто съм наистина тежък случай. Но реших, че трябва да опитам още един подход. Общо взето съм решила, че това е последният ми шанс. За Турция нямам сили, а и съм прекалено зле, за да стартирам нещо ново там. Освен това не съм подходяща за стимулации, а те не са фенове на ЕЦ. Така че страхотно е да има химия между пациент и доктор, но за съжаление и това не е достатъчно. Поне от моя опит.

# 392
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Аз пък се отказах от предишния си доктор, за който бях решила, че е 100% моя човек. Химия имаше голяма, но уви резултати нямаше. С голяма мъка предприех смяната. От тази година съм при д-р Стаменов и реших, че е по-добре да няма химия, но да се действа. Докторът наистина е разсеян при натоварването, което поема, но няма нещо от което да се оплача като отношение. Ще видим докъде ще я докараме. Не твърдя, че неуспехите ми са заради предишния ми доктор. Може би просто съм наистина тежък случай. Но реших, че трябва да опитам още един подход. Общо взето съм решила, че това е последният ми шанс. За Турция нямам сили, а и съм прекалено зле, за да стартирам нещо ново там. Освен това не съм подходяща за стимулации, а те не са фенове на ЕЦ. Така че страхотно е да има химия между пациент и доктор, но за съжаление и това не е достатъчно. Поне от моя опит.
Да, лошо е обаче, когато ги няма и двете - нито химия, нито желание за действие Sad
За Стаменов и неговите продължителни чакания за  съжаление нямам време. Сега съм на 44г.+ и съм си казала още няколко месеца до към лятото и приключвам с опитите.
Още два опита тук в Бг и ако няма резултат, два опита с донорска в Украйна и приключвам .......
Момичета пожелавам късмет на всички ни в търсенето, намирането и опитите ни в намиране на щастието Kissing Heart

# 393
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Optimist, както винаги от тех може да се научи много. Стискам ти силно палци скоро да ни зарадваш.

albaaa, стискам ти палци за скорошен пухкав финал. Сподели моля те къде направи успешния си опит?

# 394
  • Мнения: 912
Optimist, както винаги от тех може да се научи много. Стискам ти силно палци скоро да ни зарадваш.

albaaa, стискам ти палци за скорошен пухкав финал. Сподели моля те къде направи успешния си опит?


Във варна, при доктор Алкан Емин. Клиниката е нова радост. Опита е правен със свеж материал. Тук е момента да кажа, че при него не се чака за донор. Донорките се изследват щателно, както нас и ако се открие заболяване, се лекуват за сметка на клиниката, преди да се допусне до процедура по донорство. Доктора не прави компромис с донорките. Както и с нас, не започва процедура ако всичко не е ок.

# 395
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Днес навършвам 42 Simple Smile черпя ви виртуално  и пожелавам на всички много успехи и сбъднати желания !

Оптимист много изчерпателна информация, жалко че Турция ни е далеч и не е опция.

Аз си се надявам на естествено чудо Simple Smile

# 396
  • Мнения: 3 505
Честит рожден ден, Две в едно! Бъди жива и здрава, нека късмет и любовта бъдат винаги с теб и съвсем скоро се получи чудото при вас! Весел празник!

# 397
  • Мнения: 6 035
Честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и едно естествено чудо. Heart

# 398
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Две в едно, ЧРД и от мен! Дано естестеното ти чудо се случи скоро. Пожелавам ти го от сърце! Hug Kissing Heart

Алба, радвам се да чуя, че има развитие при д-р Емин. Като започна в началото не беше ок съвсем.

# 399
  • Мнения: 912
Blush няма лесно, никъде.

# 400
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Две в едно,честита да си!От сърце ти пожелавам  сбъдване на най-съкровената ти мечта!Аз също се надявам на естествено  забременяване, още повече,че преди три месеца бях бременна.

# 401
  • Варна
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен.На 43 г. съм,чета ви отдавна,но сега се реших да пиша.Чета няколко теми едновременно,за да се информирам,т.к. всички ме засягат.Моят старт завърши с фалстарт.Сама съм без партньор.Дълго чаках за да срешна подходяща половинка за да създам семейство.Все се надявах,но уви...Както и да е.Взех решение да  направя ин витро,като използвам донор и  мои яйцеклетки.Исках,ин витрото да го правя в Бг,тогава бях в чужбина(Англия), и само проследяването да е в Англия.Но здравната система там е толкова зле.На втори ден от цикъла нямаше кой да ме види на ехограф и да ми пусне необходимите хормони,не ми даваха направление за гинеколог.Можеше само на частно,при космични цени.Реших,че така няма да стане,напуснах работа и се върнах в Бг.Но отново греда ИЯР и от две седмици съм и с т.н. топли вълни.Била съм на Лукрин депо за спиране на цикъла,но вълни и нервност не съм имала.Затова следя и темата с менопауза.От клиниката ме насочиха към Turmed и по специално Кипър.Имах среща с техен представител,който ми обясни как стоят нещата за там.Чета темите за Киев,знам и за Чехия(но за там нищо не откривам).Ще се радвам ако някой е минал по-този път да сподели(може и на лични).Опитах се да бъда по-кратка,но пак стана дълъг постът ми.
Желая успех на всички дами да сбъднат своята мечта.

# 402
  • Мнения: 220
Здравей!От клиниката те насочиха  към Турмед !Коя клиника  извинете?

# 403
  • Мнения: 3 505
Здравей, mama 06!
Ако се налага да ползваш донор и на яйцеклетки, и на сперматозоиди, защо не погледнеш програмите за осиновяване на ембриони. Ако не ме лъже паметта, в Украйна и Чехия има такава опция.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 137
Здравей!Клиника Адела,д-р Семерджиева.Бях на преглед сега в сряда.Обясних,че искам да опитам, за да видим дали ще извадим нещо и  какво.Но ФСХ ми било много високо,показващо менопауза и нямало дейност на яйчниците.

Да +–123,това ми е мисълта донорски ембрион.За Чехия не мога да намеря мнения.За да реша къде да бъде.

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 14:39 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт