Съвет за приятелка

  • 9 952
  • 334
  •   1
Отговори
# 180
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Или го прати насам, за да види откъде изгрява слънцето Joy

Гал, не знам защо обявихте момичето за лепка? Има хора, които обичат да комуникират с близките си всеки ден. Има хора, които не ги влекат вечните срещи с най-различни хора, които нищо не означават за тях. Не ги влече да обикалят улиците всеки ден. Няма нищо лошо в това, стига да се чувстваш добре.
За мен, проблемът й е, че иска човек, който не е такъв, като нея. Тя няма да се промени магически, той няма да се промени магически, губят си взаимно времето.

Между секс 2-3 пъти в годината и курвар, има малко златна среда. Човекът никога не е имал връзка. Не е нормално.

# 181
  • Мнения: 6 166
Първо, вече се издаде, че нямаш и идея какво си говорим жените на по женски. Така, че бързо сменяй пола от профила си.

Второ, никоя, ама никоя жена не се е оплаквала от хубав и редовен секс.

И трето, би трябвало да е ясно като бял ден, но ще го напиша за протокола: един мъж във връзка прави редовно секс с гаджето си. За 7 години повече от 21 пъти със сигурност. Това не го прави к*вар. Прави го мъж, способен да се обвърже, какъвто не е сегашното гадже на приятелката на авторката.

# 182
  • София
  • Мнения: 5 136
Не е имал сериозна връзка и е правил рядко секс. Общо взето, не намирам някаква кой знае каква драма и причина да се заклеймява мъж именно затова. Не е имал сериозна приятелка - не е правел редовно секс. Поради липсата на такава, рядко се е впускал в краткотрайни завоевания. Какво лошо?

# 183
  • Мнения: 6 166
Идва му гаджето на крака и той иска да си е сам половината седмица... на 3тия месец.

# 184
  • Мнения: 18 295
Накрая това момиче ще стигне до извода, че колкото по-малко го търси тя, толкова повече ще я търси той, а ако не знае къде ходи без него - хептен, но дотогава ще мине още някоя годинка. Естествено никой не се е родил научен.

# 185
  • Мнения: X
А, сега намерих още един ред в първото мнение. Като го питала за търсенето, гаджето отговорил 'само аз ли да те търся'. Наистина, само той ли да полага усилия, пък тя чака писмена покана   върху парфюмирана хартия ли, как?
Елунария, аз по принцип съм от по-лепкавите и съм много домошарски настроена, но избягвам да наричам различните от мен 'емоционални инвалиди, нарциси и манипулатори', защото те просто не са. А в темата вие наричате така гаджето и продължавам да не виждам защо. Че и леко заплашителни шегички. Кому е нужна подобна тъпотия?
Тази приятелка има проблем с приемането на идеята за различните характери и уважението към другите. Нямаше да е лошо, има всякакви идиоти по света, но тази си е навила на пръста, че точно с различен иска да бъде. Еми сори, но вариантите й са само два - или го оставя и минава на следващия кой знае какъв глупак, или стои, тегли и клюкари зад гърба му, докато на него му писне на пакета и й бие шута.

# 186
  • София
  • Мнения: 5 136
Идва му гаджето на крака и той иска да си е сам половината седмица... на 3тия месец.

Някъде назад казах, че за мен точно в началото на връзката да се залепите като гербови марки е грешка. Според мен, да подчертая, в духа на темата. Но хората имат различни потребности и различни разбирания за връзка.
Ако приятелката на авторката иска именно такава връзка - не е с правилния човек. НО! Това не прави този човек някакъв емоционален изрод, прави го просто неподходящ за нея.
Да си намери същата лепка, да си пишат нон-стоп и прочее. Но подобен тип жени "хем ги сърби, хем ги боли". Като си намерят някой като тях - също толкова драматизиращ, също толкова прилепчив и обсебващ - и почват да мрънкат до небето, че ги обсебват...

# 187
  • Мнения: 5 300
Проблем със секса не съм споменавала да имат, казах правят редовно, когато са заедно.

# 188
  • София
  • Мнения: 5 136
Проблем със секса не съм споменавала да имат, казах правят редовно, когато са заедно.

Ти най-хубавото развали, таман го обявиха за импотентен...

# 189
  • Мнения: X
Тази приятелка има проблем с приемането на идеята за различните характери и уважението към другите.

Точно, липса на себеуважение и уважение е това. Тези качества също не ги притежават всеки, за съжаление. Много е грозно да не уважаваш действията на другите, без значение дали ти харесва или не.

# 190
  • Мнения: X
Проблем със секса не съм споменавала да имат, казах правят редовно, когато са заедно.

Ти най-хубавото развали, таман го обявиха за импотентен...
Нищо де, версията за манипулативно недорасло копеленце още не е оборена напълно.

# 191
  • Мнения: X
Проблем със секса не съм споменавала да имат, казах правят редовно, когато са заедно.

Ти най-хубавото развали, таман го обявиха за импотентен...
Това не пречи да е с малка пишка 😁

# 192
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Гал, сигнали за манипулативност има, и не знам как не ги виждаш? А, ако не е манипулативност, то е липса на всякакъв опит да бъде в интимна връзка с друго човешко същество. И в двата случая, не е добре.

# 193
  • Мнения: 18 295
Ако имаше проблем с големината, щеше да е упоменато и форумът вече да го знае. Laughing

# 194
  • Мнения: 5 300
Гал, сигнали за манипулативност има, и не знам как не ги виждаш? А, ако не е манипулативност, то е липса на всякакъв опит да бъде в интимна връзка с друго човешко същество. И в двата случая, не е добре.
Тя клони повече към второто и има някаква надежда, че с времето може би ще прояви някакъв вид емоционална привързаност към нея. След това си мисли, той в началото като е такъв и не изпитва желание много много да е с нея, едва ли и след време ще има, абе скапана работа като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт