Обезобразено и пребито момиче на 18 г., садистът - на свобода

  • 192 871
  • 4 496
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Да поговорим за момичето на 18 г., което бе обезобразено, пребито, обръснато до рани по главата , счупен нос, 400 шева по тялото заради дълбоки рязания с макетно ножче. Извършителят де движи свободно из улиците. Близките на момичето ги е страх да говорят пред медиите. Кой трябва да поеме отговорност ? Съдия? Прокурор ? Родители? Политици? Президента ? Кой?

Последна редакция: пт, 04 авг 2023, 23:33 от Не се сърди, човече

# 1
  • София
  • Мнения: 3 071
С подкупен или притиснат съдия единствената опция на близките на момичето е била да дадат гласност на случая. Сега ще се задействат според мен от по-високо ниво. Не съм юрист, но би трябвало да се самосезира по-висша прокуратура, нещо такова. И да се направи разследване как повредата от средна телесна става лека. Като за мен тя е тежка, даже не и средна. Дори си мисля, че добър адвокат може да пледира за опит за убийство, това са адски много прорезни рани.

# 2
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Има организирано мирно шествие https://www.facebook.com/events/180835001666551/?ref=newsfeed

# 3
  • Мнения: 12 992
Срамувам се, че гледам дъщерите си в държава, в която всеки презобал боклук може да ги хване реже, бие, измъчва, бръсне до голо и това да е лека телесна повреда и мизерника да е на кафе утре. Трябваше да вземе трион и да отреже кракът и за средна?! А за тежка какво- двата? Или ръка и крак? Да знаем все пак🤢🤢🤢🤢

# 4
  • Мнения: 25 620
Защо се учудвате? Вижте колко дават за убийство, та какво остава за случаите, когато няма смърт.
Лека телесна повреда било... Нямам думи!

Скрит текст:
Между другото, в града се носят слухове, че бил женен и с дете. Не знам колко е вярно, затова го слагам в скрит текст.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Пускам репортажа на Нова
https://nova.bg/news/view/2023/07/28/420564/400-%D1%88%D0%B5%D0% … Bd0t-PbjSPFIaSecw

Също така, когато прочетох 400 шева, някак си реших, че са 400 пробождания с нож, докато не видях репортажа и как е рязана като прасе. Това са скрийншотове от репортажа, за да видите зверството, което е определено като "лека телесна повреда"






Красива, млада, живота пред нея!


И погазена, премазана, унижена от някакъв психопат!
Бръснал я до голо, до рани!
Счупил и носа!
И не му стигнало ... Рязал до кокал, до дъно ...
Нещастник, комплексар, изрод!!!
Кой те пусна, бе? Кой?

Момичето не говорело от както се е случило това ... Мълчи и се е затворило в черупката си!

Ще има мирно шествие, въпреки, че не трябва да е мирно. Слагам линк към събитието!
https://facebook.com/events/s/%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0% … /180835001666551/

# 6
  • София
  • Мнения: 35 107
Чисто човешки съм дълбоко покрусена, обезверена, обидена, съсипана.
В кожата на майката съм и ме е обзело безсилие от една страна и жестока ярост от друга.

Трябва да се каже СТИГА!
Шествия трябва да има в цялата страна, всички родители трябва да го кажем.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 886
Лекарите с експертизата "лека телесна повреда" са в основата на действията на съда.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 107
Всички по брънката трябва да се разследват и да се подведат под отговорност.
Имам човек в съдебна, полиция и съд трябва да се изкорени.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Лекарите с експертизата "лека телесна повреда" са в основата на действията на съда.

Кои са лекарите, дайте да ги изкараме на светло? Ужасно, потресена съм!
И защо по медиите пише само Г.Г, кой е тоя изверг, дайте го да го видим!

# 10
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Потресена съм. Жестоко, садистично, ужасно. Горкото момиче...  Трябва да има сериозен обществен натиск и този изрод да гние в затвор! А за всички замазали сериозни наказания, за да се спре тази порочна практика!

# 11
  • Мнения: 31 719
Това не е лека телесна повреда. Това е садизъм и опит за убийство.
Този трябва да бъде хванат и пребит до смърт на място.
Ще се се спестят пари на народа.
И ще се свърши работата на полицията, защото явно те са идиоти и дебили.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Това бил той



Охрана в нощен клуб ...

 

А това е съдийката, пуснала го на свобода

# 13
  • При семейството си
  • Мнения: 6 589
Някъде прочетох, че в момента, в който го е направил, е бил осъден на пробация за нанесена лека телесна повреда на друг.
Защо в подобни случаи не е предвидено автоматично да бъде задържан, да му бъде наложено по-тежко наказание, без да е необходимо частни тъжби, каквито и да било действия, инициативи от пострадалите.
През няколко месеца ходиш поступваш някой, друг режеш, на трети му чупиш нещо…и си се плацикаш в басейна, и си пиеш питието.
Абсурдно, безобразно.

# 14
  • Мнения: 3 195
"Свобода или смърт"
Четох в коментар, че уж бил имал дъщеря. No Mouth

Общи условия

Активация на акаунт