Януарски бебета 2019! Тема 4

  • 14 353
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 267
С първото дете не кърмих навън. Сега кърмя. Слагам количката пред мен, отделно се покривам с пелената и така. То това бебе иска да суче по всяко време. Понякога дори и малко след като е яла. Вече заместих обяда, тази седмица ще заместя и следобедната закуска.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 635
Кърмя където е необходимо. Нямам време или желание да се прибирам на всеки х часа. Не се покривам, ако не съм някакво по-специално място. И аз паркирам количкта отпред, за да си подпра крака на гумата. Не се вижда чак толкова. Пък и то голямата тайна, дето ще се види.

Оказа се, че имам няколко съседки с малки деца и понякога успявам да ги уцеля сутрин за разходка или да поседим на площадката. Повечето ми приятелки работят, разбира се и не мога да ги видя в ежедневието, но от време на време организираме нещо уикенда или вечер. Пия кафе с колегите понякога, но лятото е по-спокойно в офиса. Последните две седмици го играх целодневна детегледачка на момичетата и племениците ми и малко тишина няма да ми дойде зле след 15-ти. Тъй де, и аз съм с по-големи деца, които викат, кихат, кашлят, ама няма къде да им избягам.

Тази и другата седмица съм решила да подредя и обезопася вкъщи, защото вече виждам как наближава момента бебчо да пролази. Страшно разчистване ме чака. Искам да изхвърля половината апартамент. Хаосът е пълен и непрекъснат.

# 62
  • Мнения: 3 267
И аз трябва да разчиствам сериозно. Каката е наредила конструктори Лего и по земята. Направихме детска стая за едно дете преди 2 години. Сега ще махам разни неща и чакам мебелиста да прави 2 легла и още гардероби. Не знам как ще битуват двете в една стая. Нямам друга стая за малката, а разликата е 8 години и половина. Ще и къса книжки, учебници, ще я побърка. Трябва да търсим по-голямо жилище, а това да го дадем под наем. Но сега цените са ужас.

# 63
  • Мнения: 4 959
И ние се огледахме за по- голямо жилище, защото сме в мъничък апартамент, но хич не сме готови за такава стъпка.
 Трябва да обезопасяваме, най- вече ценностите си, които крием по шкафове и чекмеджета Joy От къде купувате такива неща? Преди 2 години ходихме при едни приятели, които живеят на село и искаха да им занесем разни неща за обезопасяване от джъмбо, но казаха че техният син много бързо се научил да ги сваля...та се чудя от къде да взема.

# 64
  • Мнения: 307
Неви86, не знам от къде си,но цените наистина са ужасни. Ние сме само с едно дете,но и само с една спалня и също търсихме жилище. Заради чудните цени си капарирахме един апартамент на зелено. Ако имате такъв вариант цените са доста по-добре,но е хубаво да познавате някой от фирмата или човек в тяхната сфера, с идеята да сте сигурни че ще бъде построено жилището ви.
Да сме живи и здрави догодина теглим кредита и 25г го изплащаме Grin

# 65
  • Мнения: 1 410
И аз си кърмя без да се покривам, с каката се притеснявах но сега изобщо. Даже и в магазина като обикалям го кърмя иначе не се трае. Той е един такъв сучи няколко минути оглежда се и след 5 минути пак иска да сучи Grinning, иначе няма да мога и да пазаря. Нашият апартамент също е малък 2 стаен с кухня. Но ни трябва по голям с 2 деца сме. Забелязах, че последните 4 години цените са се вдигнали почти двойно

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 13:59 от aya_2012

# 66
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз започнах да търся по-голямо жилище. Вероятно ще се спрем на вариант под наем, но нещо не успявам да харесам нищо. Децата искат къща, но там пък цените са тотално непоносими.

# 67
  • Мнения: 983
Нали и ние сме на тази вълна в момента за къща около София на 40-тина километра отстояние.За момента нищо свястно няма дано скоро излезе нещо.

# 68
  • Мнения: 2 109
Ние търсим от година и половина, но сме е малък град и няма особен избор, още повече, че държим и на определен квартал. Май харесахме сега един, ще видим дали ще станат нещата.

# 69
  • Мнения: 948
И ние сме на тази вълна, но проучване засега. На зелено е изгодно, но и рисково.

# 70
  • Мнения: 3 267
Ние си купихме на зелено 2016г. Не беше най-евтиното 800 евро квадрата. 2018 стана готово. Сега квадратът е 1450 евро. Имаме да го изплащаме 7 години още.

# 71
  • Мнения: 4 959
Моите родители си взеха на зелено и строителите се оказаха мошеници. Водиха много тежки дела с тях няколко години, спечелиха ги, но колко време, нерви и пари потрошиха...
За Варна, никак не съм очарована от новото строителство.

# 72
  • Мнения: 307
Така е риск на зелено има. И ние сме от Варна и наистина има супер некачествено строителство,но има и качествено,обаче си е доста по-скъпо, а ние просто не можем да си го позволим. Затова и взехме на зелено,но имаме близък в надзора на строителството, иначе и ние нямаше да се решим.

# 73
  • Мнения: 3 267
Гаджето на моята приятелка строи. Те ми казаха, че след кризата много фирми са фалирали. И са останали само силни. Но това за София. Сега мисля, че отново ще фалират много фирми и няма да могат да си завършат сградите. Защото се строи много, цените скочиха много и хората спряха да купуват. Една брокерка ми се обади да ми предложи четиристаен. Смешното е, че ми вика да изтеглим "лек" кредит. А жилището струвало 250 000 и то евро. То половин милион е лек кредит.

# 74
  • Мнения: 4 959
Nash, това което взеха родителите ми се води луксозно строителство, на центъра на Варна. И цените бяха като за лукс, но само до там. Сградата е строена ужасно, с най- евтиното което са намерили. Накрая имаха и наглостта, чрез фалшиви документи и протоколи да се опитат да им отнемат жилището, което вече беше купено и платено. Абе, бяха едни ужаси...А те искаха да си вземат ново и с по- млади хора за съседи, защото в стария им блок бяха едни дърти комуняги, които не се мърдаха за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт