Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 476
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • България
  • Мнения: 3 621
И на мен напоследък нищо странно не ми се случва,но следя темата.
fiolio,сега ще видим, ако дъщеря ти се премести,ще усеща ли нещо.

# 121
  • Мнения: 1 262
Съмнявам се да е от мебелите. А дъщеря ми едва ли ще се премести. Нея я е страх повече от сина Simple Smile Най-хубавото е че преди две седмици имахме среща и агента и вече я обявихме за продажба. Той каза че в момента ива голямо търсене в нашият район и предполага, че бързо ще я продадем.

# 122
  • Там където
  • Мнения: 792
Fiolio, казвай в кой район си да не си купим като Англичаните къща с дух Simple Smile
Ето и любимият ми виц за духове:
Млада и заможна двойка оглежда имения за продан в Стара Англия. Спира се на очарователно имение, звъни на вратата, отваря достолепен иконом и ги води из всичките 100-ина стаи. Накрая дамата казва: Господине все пак се носят слухове, че това имение е обитавано отдухове.
-Глупости, отговаря иконома, 500 години живея вече тук, но духове не съм виждал

Иначе извън кръга на шегата, наистина има твърдения, че ако една стая е много претрупана, неправилно подредена или с много стари вещи може да се създаде усещане за наличие на присъствие. Самите вещи си носят някаква енергия.

# 123
  • Мнения: 147
Леле, момичета, не влизах известно време във форума и днес като влезнах и видях, че има 40 нови отговора си викам тук ще има нещо интересно Mr. Green настръхнах от историята с лошата миризма в стаята Flushed и на мен ми се случва нещо подобно доста често, но с хубава миризма, не с лоша. Като на прах за пране е, доста успокояваща. По-странното е, че е само на едно определено място от целия хол. Щом седна в единия ъгъл на дивана, я усещам. Не винаги, но да кажем в 5/10 от случаите. Най-логичното обяснение, че е от прането на съседите, но се появява и на затворен прозорец. Имаме ароматизатор вкъщи, от онези, които впръскват изведнъж, но той мирише по съвсем различен начин. Някакви предложения какво може да е това? Grinning

# 124
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Fiolio, заради случващото се в къщата ли я продавате 😲😲😲

# 125
  • Мнения: 1 262
Fiolio, заради случващото се в къщата ли я продавате 😲😲😲

Да. И не само. Но това е една от основните причини. Мъжът ми също не иска да остава. Присъствал е също на доста от нещата които са се случвали. Дори бих казала, че е по-бъзлив от мен Sweat Smile Като цяло той беше пръв, който уж на шега още миналата година подхвърли за продажба, но вече сме сигурни че искаме да я продадем. Иначе мебелите във всички стаи са нови. Конкретно в двете детски стаи мебелите са абсолютно идентични, дори основният цвят е един и същ, само тук там имат цвят,който за момичешката стая е един, а за момчешката друг. 
Qaki в немско сме Simple Smile За Англия и аз съм чувала легенди

# 126
  • Мнения: 445
... Като на прах за пране е, доста успокояваща. По-странното е, че е само на едно определено място от целия хол. Щом седна в единия ъгъл на дивана, я усещам. Не винаги, но да кажем в 5/10 от случаите. Най-логичното обяснение, че е от прането на съседите, но се появява и на затворен прозорец. Имаме ароматизатор вкъщи, от онези, които впръскват изведнъж, но той мирише по съвсем различен начин. Някакви предложения какво може да е това? Grinning
Ароматна свещ беше при мен. И съвсем не там, където усещах аромата на любимия ми жасмин. Странно е, че запалена не мирише точно по този начин, по който я усещах.
Имам няколко такива у дома, но точно там, където се усеща миризмата няма свещ.

# 127
  • Мнения: 223
Може преди време нещо да е разливано нещо на дивана и при определена температура да излъчва миризма. Спомням си в един епизод от поредица за паранормалното така опровергаха миризма на пури, че не е от дух, а е пропита в дървените стени на къщата и при дадена температура и влажност се излъчва от дървото.

# 128
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
Леле, момичета, не влизах известно време във форума и днес като влезнах и видях, че има 40 нови отговора си викам тук ще има нещо интересно Mr. Green настръхнах от историята с лошата миризма в стаята Flushed и на мен ми се случва нещо подобно доста често, но с хубава миризма, не с лоша. Като на прах за пране е, доста успокояваща. По-странното е, че е само на едно определено място от целия хол. Щом седна в единия ъгъл на дивана, я усещам. Не винаги, но да кажем в 5/10 от случаите. Най-логичното обяснение, че е от прането на съседите, но се появява и на затворен прозорец. Имаме ароматизатор вкъщи, от онези, които впръскват изведнъж, но той мирише по съвсем различен начин. Някакви предложения какво може да е това? Grinning
Аз преди време усещах мирис на босилек, като седна на терасата. Оглеждах се, но хора не виждах, виках си "Ангел ще да е!"
Една година по-късно като усетих мириса на босилек, но не от терасата а от улицата и дворът на съседите се вижда през мрежеста врата видях съседка да бере босилек, но много близо до оградата ни и от терасата не се вижда.

Иначе на улицата често усещам аромат без да има хора. Може би много силен шлейф на парфюм на преминал скоро човек?

# 129
  • Мнения: 5 846
Лошо е, когато се размирише на сяра😁

# 130
  • Мнения: 2 721
Писала съм и преди, че докато бяхме на квартира в едната стая която използвахме като като дрешник миришеше на тамян, супер силно и натрапчиво. Нямаше съсвди под над и до нас така, че няма как да е идвала от други хора. И мъжа ми усети миризмата, понеже се шашнах и го извиках.

# 131
  • Мнения: 1 918
Лошо е, когато се размирише на сяра😁
Може да питате братятя Уинчестър, ще потвърдят 😃

# 132
  • Мнения: 5 846
Лошо е, когато се размирише на сяра😁
Може да питате братятя Уинчестър, ще потвърдят 😃
нямам време за нищо, но ако ги има в тубата, ще хвърля поглед.

# 133
  • Мнения: X
Лошо е, когато се размирише на сяра😁

Какво означава това?

# 134
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Значи, че около теб има зъл дух. От предаванията за духове го зная

Общи условия

Активация на акаунт