Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 482
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 990
Аз, ако бях на твое място щях да се побъркам

# 151
  • Мнения: 78
Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face Шок!!! Ако ми се случи това с пижамата...... Определено ще откача

# 152
  • Мнения: 1 358
Не го рисувайте, направо качете снимка на знака на пижамата.

# 153
  • Мнения: 2 015
Да разбира се, но сега пътувам утре ще ви го нарисувам ако някой може да го обясни

А има ли вероятност случайно ако си писала нещо, химикалът сам да е драснал нещо в леглото ако си легнала на него?! Защото като пиша понякога откривам драснато по дланите си, а лятно време даже  и по краката някоя чертица, не знам как го правя, но държа ли химикалка все съм нашарена.

# 154
  • Мнения: 147
Да разбира се, но сега пътувам утре ще ви го нарисувам ако някой може да го обясни

А има ли вероятност случайно ако си писала нещо, химикалът сам да е драснал нещо в леглото ако си легнала на него?! Защото като пиша понякога откривам драснато по дланите си, а лятно време даже  и по краката някоя чертица, не знам как го правя, но държа ли химикалка все съм нашарена.
И аз това си помислих. Малки деца имате ли? Може някое от тях да си е играло с химикал и да е драснало  върху пижамата.
Много зависи и какъе в знака. С прави линии и ъгли ли е, или като съвсем случайна драсканица?
Преди време в една от по-старите теми четох, че някаква жена се събудила с прицизно нарисувана татуировка на ръката. И не се махала. Е няма такъв шок просто 😲

# 155
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте, облякох си прана пижама след като излезнах от банята не съм пипала химикал и нямам малки деца. Сега съм в провинцията пижамата не е при мен  изпращам ви знака нарисувала съм ви го с точното местоположение като на дължина е 2см., а на височина 1 см. Не зная даже в коя посока трябва да се гледа, моля ако някой знае какво означава да напише.

Аз си мислех, че нещото ще дойде с мен в провинцията, но е останало в апартамента. Нощес в 5,05ч. е чукало с всичка сила 3 пъти на входната врата-на вратата имаме метален орнамент с който се чука та със него е тропало, майка ми скочила от леглото отишла до вратата, но отново нямало никого.
Моля ви кажете какво става и с какво си имаме работа.

# 156
  • Мнения: 1 925
Стига бе Scream

# 157
  • Мнения: 147
Опитай се да провериш какво означава този знак с google image reserve. Или по-точно търсене по изображение.
Аз, ако бях на твое място, бих се изнесала от този апартамент веднага.
Това за мен е една от най-странните случки в темата, след онова видео със сянката. Astonished

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 13:45 от naslada_99

# 158
  • Мнения: 5 846
Аз порових за символа. Значи изправен, и изглеждащ като буквата Y, е буквата С, в превод от някои окултни таблици, които разгледах. Лошо, много лошо. Каквото и да е това, не е добронамерено. Още повече, че не чувствате страх, а някакво блаженство, говори за зли сили. За мен поне.
Да не би някой от вас да се занимава с окултизъм? Гледане на карти Таро, на кафе? Ходене по баячки и врачки? Нещо трябва да го е довлякло там.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
От кога  живеете там,скоро някой да е починал?

# 160
  • Мнения: 1 883
Я кажете какво по точно се случва???Това е полтъргайст няма начин да са довлякли някой страшен Damon ,трябва да отварят врати,заклинания глупости не е лесно това.Това е домашен дух.Има човек който се занимава с такива.Ако искате ви давам номера.Но дайте описание на случващато се освен че чука рисува.Случая рисунката е калиграф има и  общо с латинския.

# 161
  • Мнения: 147
Ще вмъкна две пресни случки, докато разгадаваме мистерията със знака. Преди 2 сутрини се събудих от галопирането на кон. Ама така ясно тропаха копитата, все едно в стаята беше. Искрено се надявам да е било сън.. Confused
Дъщеря ми тази сутрин ми разказа нещо. Сънувала кошмар предната вечер. Била сама пред блока и си играела с любимото си плюшено коте. По едно време някакъв клоун дошъл и я подгонил. Започнала да бяга с всички сили, но изпуснала играчката. При което веднага се събудила и започнала да я търси. Била паднала на земята. Кака й била будна и я успокоила.Никога не се е страхувала от клоуни, защо е сънувала тогава...а може би прекалено много се притеснява да не си изгуби играчката? Thinking

# 162
  • Мнения: 32
Наслада, спокойно покрай римейка на ТО страха от клоуни е доста нашумял, а децата усещат такива общи течения.

# 163
  • Мнения: 1 358
Сега "То" и "Жокера" вървят по кината и има рекламни постери по моловете и други места. Може да ги е видяла или да е чула коментари от други дечица.

# 164
  • София
  • Мнения: 3 412
Никой не се занимава с гледане, баене та даже не вярваме в баячки и гледачки, не се занимаваме със секти и т.н. , нямаме наскоро починал човек, баща ми почина преди 13г. Относно случващото се не изпитване страх, просто се чудим на това което се случва, виждаме фактите, ама започвам да се дразня особенно от събуждането и само вижте с какви методи го прави, все пак на другия ден съм на работа. Явно показва, че не сме сами, прави неща и може би търси внимание, ако не го отразим то прави друго до като ни пикаже с нещо присъствието си. Даже не зная дали е редно да го питам кой е или какво е и какво иска, защо е тук. Все по някакъв начин ще покаже но мисля че не трябва да влизаме в контакт. Аз съм имала доста странни случаи през живота ми, ходила съм 2 пъти на врачка последния път беше преди 20г. и двете не пожелаха да ми гледат и ме отпратиха, първата я попитах защо гледаш на всички, а на мен не искаш, тя ме изгледа и каза ти имаш в пъти по силна енергия от мен, но не работиш върху това което притежаваш, но след 40-тата ми година само щяло да се отключи. Другата беше бабата или лелята на Азис в Костинброд и тя категорично каза на теб няма да гледам бях с една приятелка на нея гледа, а мен ме изгони отвън защото съм я заслепявала и гадателските и сили изчезвали от моите енергии които протежавам тогава всичко това ми се стори много странно и никога повече не съм отишла.

Общи условия

Активация на акаунт