💪"Игри на волята: България" Тема 2 (09/09 - 15/09/19)

  • 35 884
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 41
Айде почнаха номинации под предлог дечицата.Биг брадър ми идват тези номинации.

# 541
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Браво на Веселин, че не запя в общия хор.

Март досега само ме разочарова. Първо заяви, че харесва единствено Бояна, сега и той влезе в общия тон. До този момент не виждам нищо да прави, освен да хубавее.

# 542
  • Мнения: 15 356
Рижавия даде тон и цялото племе тръгна по него.

# 543
  • Мнения: 14 830
Чисто ББ стана.

# 544
  • Мнения: 1 695
Поредна точка в полза на Сървайвър. Що за глупост по този начин да се случват номинациите - един дава тон и другите тръгват след него

# 545
  • Мнения: 11 674
играта беше безинтересна, глупава и разводнена.

Официално вече не го гледам 😕
Ще ви хвърлям по един поглед и ще се информирам от вас.

# 546
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Амелия много добре ги определи всички. Само за Марешка не съм съгласна. Доста злобее вече.

# 547
  • Мнения: 385
Йоана изглежда малка и крехка, нооо е май една малка оса. Изненадващо за мен, но в този случай харесах Марешка.

# 548
  • Мнения: 1 893
В това “красиво” племе комплексар след комплексар. Този от Гърция тръгна с вота и Бояна след него и после останалите. Амелия най-точно ги определи. Искам да ги видя на самотния плаж как ще ядат паста и ще пият алкохол и ще пушат. Йоана на пръв поглед ми беше симпатична, но почва много да подражава на Бояна и да взима пример.

# 549
  • София
  • Мнения: 5 551
"Разбираш ли?!" "Погледни ма!" "Езиковата ти граница..." - доживях някой като Веселин да учи друг на български език.
Тази Йоана е непоносима. Никой не ѝ е виновен, че пие и пуши и на 20 години вероятно има дробове на 70-годишна.

# 550
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Аууу, тоя Йоргос верно е много нисък!
А Йоана ми е голямо разочарование...
Бояна постига малко по малко целта си - да остане само тя от жените в техния отбор. За това се мазни толкова на мъжете. Щото мъжете до последно няма да се номинират един друг - трябва им физическа сила за отбора.

# 551
  • София
  • Мнения: 62 595
Мъжете са по-хитри от жените.

# 552
  • Мнения: 36 484
И аз гледах предимно без звук. Трябваше да номинират Йоана. Разбирам, че трябва да й симпатизирам - лош баща-затворник, тежко детство, безпаричие, а е и от моя край (Северозападна България), обаче не виждам какво прави в тази игра. А и, ако трябва да съм честна, за мен тя не е красавица и никога не може да бъде. Симпатично, крехко момиче, но само толкова.

В промото кой се караше с любимите ми близначки?

# 553
  • Мнения: 4 594
Досмеша ме как Йоана кърка от сутринта, както показаха по-рано, но Марешка й е виновна, че казала, че се напива. То няма нужда някой да казва, аз и сама си видях. Тоя пък Веселин, тръгнал да я заставя да говорят, да се обеснява и да й повишава тон, защото тя не го  разбрала. Ами той не е лесен за разбиране по принцип...

Срещу Амелия ми се иска да се изправи някоя от жените от прабългарите, доста са ми безразлични там, а  жените на траките всичките ми харесват. А може ли в другата битка славяните пак да загубят и тогава да номинират Марешка, доста ще е тъпо, ако е така?

# 554
  • Мнения: X
Аууу, тоя Йоргос верно е много нисък!
А Йоана ми е голямо разочарование...
Не е много нисък, 180 е, просто другите са високи.
Йоана е потвърждение, че все още познавам хората и като не харесам някого от пръв поглед, се оказва, че има защо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт