💪"Игри на волята: България" Тема 2 (09/09 - 15/09/19)

  • 35 843
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 385
Е как да си харесаш някой, като до тук нищо не видяхме от живота им там, от отношенията им, образите не ги развиват по никакъв начин. Игрите са си игри, но да видим нещо и от ежедневието им. На мен ми е лесно, аз си имам приятелче там и тя ми е фаворит 😁

# 1 006
  • Мнения: 36 415
Аз харесах близначките, но не вярвам да спечелят те. Добрин се откроява - характерът му не ми допада, но като играч ми е интересен.

# 1 007
  • Мнения: X
Аз харесах близначките, но не вярвам да спечелят те.

Спойлер!!!

Скрит текст:
Няма да спечелят, съдейки по тази снимка са аут преди 13 септември



# 1 008
  • Мнения: 921

Големи сладуранки са тия близначки. Много ми харесват.😊

# 1 009
  • Мнения: 29
Аз харесах близначките, но не вярвам да спечелят те.

Спойлер!!!

Скрит текст:
Няма да спечелят, съдейки по тази снимка са аут преди 13 септември





Спойлер!!!

Скрит текст:
И Анна Мария е аут.


Не знам, ама доста недоизмислено така, да е толкова явно кои хора са вън вече.

# 1 010
  • Мнения: 9 124
На тях не им ли е забранено поне снимки да качват, докато тече предаването или поне преди края на снимките.
Наистина дразни. Можеха да изчакат още няколко дни, нищо нямаше да им стане. Пък после все едно се чака излъчването, не се знае кой е излезнал, но са си приятели и си се събират в компания.
Голяма простотия наистина. За наказание са всички, които качват в профилите си снимки преди края на заснемането или там как се води до 19 септември.

# 1 011
  • Мнения: 29
На тях не им ли е забранено поне снимки да качват, докато тече предаването или поне преди края на снимките.
Наистина дразни. Можеха да изчакат още няколко дни, нищо нямаше да им стане. Пък после все едно се чака излъчването, не се знае кой е излезнал, но са си приятели и си се събират в компания.
Голяма простотия наистина. За наказание са всички, които качват в профилите си снимки преди края на заснемането или там как се води до 19 септември.

Явно не им забранено нищо.
Продуцентите и за това не са помислили, ако са си го описали в договорите никой нищо нямаше да качва.

Всичко е много претупано в това предаване. Явно много са бързали.

# 1 012
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Продуцентите и за това не са помислили

Да, бе! Те са вчерашни.

# 1 013
  • Мнения: 29

Продуцентите и за това не са помислили

Да, бе! Те са вчерашни.

Очевидно не са помислили, щом всички виждаме как качват снимки.
Пък нека не са вчерашни Grinning

# 1 014
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Може и да  е нарочно преди да са излъчили в ефир изгонването и вече поустват като бесни.
  Реклама на предаването във фейсбук един вид.
А за Марешка щом тя лично си пусна лайв вчера от Турция...явно сама си поддържа профила.

# 1 015
  • Мнения: 9 124
Е каква реклама е това. То се губи тръпката от очакването, не интересно така. Много хора, ако знаят кой ще е победителя няма да го гледат, съответно и рейтинг няма да имат.

# 1 016
  • София
  • Мнения: 62 595
и без да зная кой ще е победителят съм на път да спра да го гледам. В момента хвърлям по едно око заради темата тук.

# 1 017
  • Мнения: 36 415
Може пък участниците да го правят нарочно, защото не им пука. Като няма клауза в договора, която да ги спира и не са получили хонорари, нищо не губят.

# 1 018
  • София
  • Мнения: 62 595
нещо не им се получава този формат. Не че не правеха гафове с ББ, обаче сега удариха дъното.

# 1 019

Общи условия

Активация на акаунт