Отказ от секс

  • 7 230
  • 279
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Хубаво, така да е. Очакванията ти едва ли ще се оправдаят.
Сега ще кажеш ли на колко реално години си? Той да е на 22, разбираемо. А ти - 14? 15?

Я, стига. Годините нямат значение, когато е девствена. Такова поведение продължава докато не го направи и малко по-нататък, докато не вдене.

# 136
  • Мнения: X
Не знам той колко е незрял, но авторката изглежда  такава.
Авторката на никого не е длъжна да е зряла. На колко години е си е нейна работа, даже и наша не е тук, ама да е длъжна да прави секс с всеки, на който му се вдигне п@шока, оляхте се жестоко.
Абе според съветите тук, не се целуваш с мъже, че после си длъжна сексуално да ги обслужваш. Леле, паднах. Ама, Булгаристан.
Скрит текст:
Виж кво, изобщо не се поддавай на провокацийки. Мани го фръцльо, той е бита карта. И не слушай тука съветничките, нормално е първо да се целувате, пък след това да е секса, независимо дали на тази среща или на следваща. Всъщност нормалното е да е на следваща, пък било то и само за секс, той пак трябва да ти се върти на пета, гадже не гадже, ако те иска, ще ... прави каквото искаш Wink Споко, има и такива, а този го забрави, не става.

# 137
  • София
  • Мнения: 12 006
Tyra Turner Ще те попитам за трети и последен път:
1. Защо точно точно му отказа, след като имаш желание да си с него?
2. След като не си имала намерение да правиш секс точно в онзи момент, защо се въргаляш с мъж в леглото и се целуваш и му даваш да ти бърка под полата?

Ако отново ми прескочиш върпосите, ще ми се изясни защо и младежът те е отрязъл /не само заради грешнте сигнали/ - неспособна си на комуникация. Мелиш си само каквото на теб ти изнася. Не умееш да участваш в диалог. Та, какви казваш са отговорите на горните въпроси?
И отговор никакъв - както и предполагах! Satisfied
Тайра да ти кажа ли защо момчето ясно и в прав текст ти е заявил защо иска само секс от теб - защото от километри си лични, че ти за нищо друго не ставаш! Без да ми се обиждаш, не ти го казвам с лошо. Не умееш да комуникираш нормално с хората.  Това показваш и в тази тема. Много въпроси ти се зададха, а ти само се хихикаш и дъФчеш едно и също.
Понеже виждам, че си малка /едва ли си на 22/ и девствена, ще ти дам няколко съвета:
1. Ако нямаш намерение сега и веднага да си лягаш с мъж - не му лягай в леглото и "всичко останало". Както са ти казали извадила си късмет, че е свестен, а не те е изнасилил.
2. Като отиваш на купон/на гости и знаеш, че там ще е момче, което ти е сексуално привлекателно, а и изобщо попринцип където и да излизаш - поддържай си личната хигиена на ниво, както и обезкосмяването, за да не изпадаш в подобни нелепи ситуации "искам, ама точно днес не мога, може ли утре".
3. Щом си девствена е задължително да уведомиш партньора си, най-малкото за да е по-внимателен и да е наясно че нищо не можеш и не знаеш, защото нямаш опит, а не защото толкова си можеш по принцип.

# 138
  • Мнения: 46 518
...ама да е длъжна да прави секс с всеки, на който му се вдигне п@шока, оляхте се жестоко.
Не е, разбира се, нали това ѝ казваме. Трябва директно да си казва, че не иска. А не да възбужда мъжете и после мило да им обяснява, че иска да си поговорят. Не за друго, а за нейната собствена сигурност.

# 139
  • Мнения: X
Абе сбъркала и се целунала, айде сега моля ви се. Човече, от теб се изненадах, наистина.

Ай, ай, жените криви, че възбуждат мъжете. Въх, изход от темата съм, ни моъ!

Скрит текст:
Авторке, с късите поли внимавай, да знаеш, уж сме в Европа, ама по манталитет по на Индия ми прилича тук.

# 140
  • София
  • Мнения: 12 006
Не знам той колко е незрял, но авторката изглежда  такава.
Авторката на никого не е длъжна да е зряла. На колко години е си е нейна работа, даже и наша не е тук, ама да е длъжна да прави секс с всеки, на който му се вдигне п@шока, оляхте се жестоко.
Абе според съветите тук, не се целуваш с мъже, че после си длъжна сексуално да ги обслужваш. Леле, паднах. Ама, Булгаристан.
Тук не става въпрос само за целуване - те са били в легло, а покрай целувките е имало и "всичко останало" както тя се изрази, т.е. направо са си започнали една любовна предигра на подходящо за целта място /в легло/ и изведнъж, точно преди същинския акт, тя му казва "сори пич, ама няма да е днес" LaughingLaughing Разликата между това и просто да са се целували в парка е огромна.

# 141
  • Мнения: X
Голям праз бе, има право. Айде моля ви се!

Всеки има право да каже Не когато не иска да прави нещо. Леле, мале! Авторке, оставям те сама тук с хиените, ако кажеш, че и с къса пола си била, ще те разкъсат.

# 142
  • Мнения: 25 613
Разбира се, че момичето има право да откаже. Но и момчето има право да се нацупи. Точно да се нацупи, не да бие и/или насилва.
Както има право и да не желае да се занимава повече с нея.
И изобщо, това за разкрепостената девственица от кой точно сериал е?

# 143
  • Мнения: 6 150
Вероника, много смело, но не е съвет като за дете.
И как решихте, че няма значение на колко години е? Едно е да сипвате с черпака на 22 годишна, друго е да подходите малко по-тактично в сексуалното образование на дете.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 14:58 от evencee

# 144
  • Мнения: 46 518
Абе сбъркала и се целунала, айде сега моля ви се. Човече, от теб се изненадах, наистина.
Ама каква целувка, та тя направо си е легнала в леглото до него Simple Smile
Просто съм практичен човек, ако искам секс, показвам, че искам, ако не искам, не искам. Другото ми е необяснимо.
Но както вече казах, не е длъжна да прави секс с него. Не е искала, не е правила. После той е казал, че не иска да имат повече отношения. Всичко е ок. Какъв е проблемът? Така или иначе тя няма чувства и други намерения към него (поне така казва), та за какво са всичките тези драми?

# 145
  • София
  • Мнения: 12 006
Голям праз бе, има право. Айде моля ви се!

Всеки има право да каже Не когато не иска да прави нещо. Леле, мале! Авторке, оставям те сама тук с хиените, ако кажеш, че и с къса пола си била, ще те разкъсат.
Учи я, че има право да каже "не" когато си поиска, после й давай съвети какво да прави за да преодолее изнасилване! "Не" - то се заявява в началото, а не когато сте се овъргаляли в леглото и сте стигнали до събличане на дрехи - така е коректно към мъжа и здравословно за нея.

# 146
  • Мнения: X
Според мен обстоятелствата са прекалено неясни.Нито се знае само ли са били , или на някакъв купон, ако са били сами,кой кого е поканил,под какъв предтекст и тн. Така общо е малко безмислено да се коментира.

# 147
  • Мнения: 46 518
... така е коректно към мъжа и здравословно за нея.
То и за жените е по-коректно. Представяш ли си, ако беше станало обратното сега какви драми щеше да има - какво не ми е наред, ама защо така постъпи, как можа да ме подлъже и после ме остави и т.н.
И си е така...

# 148
  • Варна
  • Мнения: 14 542
Следващият отказ може да го предяви и при сложен презерватив. Тя втори шанс с този мъж няма да има, освен ако и той не е задръстен и девствен. Отделно ще си обект на подигравки, авторке.

# 149
  • София
  • Мнения: 24 839
Абе сбъркала и се целунала, айде сега моля ви се. Човече, от теб се изненадах, наистина.

Ай, ай, жените криви, че възбуждат мъжете. Въх, изход от темата съм, ни моъ!

Скрит текст:
Авторке, с късите поли внимавай, да знаеш, уж сме в Европа, ама по манталитет по на Индия ми прилича тук.

Браво на теб! След два брака и две деца, си готова да се завреш в леглото на някого, когото познаваш едва-едва, да ти бърка в гащите и ти на него, да му кажеш че си готова за "само секс" и накрая да се изхилиш, че ще го има, ама друг път!
И да си спокойна, че той ще стане, ще ти подаде галантно ръка и ще те изпроводи с поклон?
Знаеш ли колко бой и е..не можеш да отнесеш с това к..венско мислене?

Общи условия

Активация на акаунт