Карти Таро тема 20

  • 14 099
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 10 210
Не, няма да те нападне. Твърде си му незначителна, изобщо не ти е отразил "разобличаването" като нещо, заслужаващо внимание.

# 136
  • Мнения: 2 122
Момичета, имам въпрос, но т.к. е за мен не мога да ги разтълкувам картите. Прекалено съм близко до проблема.

Скрит текст:
Ще ме нападне ли Р.

Картите, които изтеглих са: паж пентакл (той има малко дете, момче), императорът (той ще си защитава детето), крал пентакли (две мъжки карти, които искат да контролират). Нявлязла съм в мъжката енергия тук. Скритото (дъното на тестето) е 8 чаши (някаква емоционална загуба, нещо от което да се откажа).

Може би не.
Като за първи път, ще го игнонира. Но не повтаряй.

# 137
  • Мнения: 33
Добър ден, може ли да се включа с един въпрос и аз... Искам да попитам дали е възможно да имам връзка с едно момиче в което вече повече от половин година съм влюбен, въпреки че не съм много сигурен тя дали е приключила предишна своя връзка или все още си има приятел. Тя е В.В. аз съм Т.И. Благодаря предварително
Двойка чаши Императора Шестица мечове

Имаш шанс за връзка с тази жена , но е нужна комуникация и общуване, ако липсва такава вие се отдалечавате един от друг все повече.Мисля , че ще и предложиш стабилна връзка , когато дойде подходящ момент, един вид декларация за любов.

Много благодаря за бързия отговор. Можем ли да попитаме още нещо, дали тя би искала да я потърся? Понеже се държеше доста дистанцирано последните 2-3 пъти като съм говорил с нея и не съм сигурен дали сега решава и преживява нещата с предишния си приятел и не зная дали е подходящо или ще е по-добре да я оставя да ми се обади когато сметне че е готова...

# 138
  • Мнения: 1 544
Мисля,че Лина ти е отговорила достатъчно ясно. Ако няма комуникация,се отдалечавате един от друг.

# 139
  • Мнения: 33
Ами по принцип да, но ми се струва че в нейната ситуация опита ми за контакт по-скоро и е досаден, поне така го усещам аз. За това ми се искаше да го задам този въпрос...но от друга страна не ми пречи да пробвам пак да говоря с нея

# 140
  • Мнения: 2 122
Добър ден, може ли да се включа с един въпрос и аз... Искам да попитам дали е възможно да имам връзка с едно момиче в което вече повече от половин година съм влюбен, въпреки че не съм много сигурен тя дали е приключила предишна своя връзка или все още си има приятел. Тя е В.В. аз съм Т.И. Благодаря предварително

Дали ще имате връзка? - 8 жезли, 3 пентакли, 8 пентакли + Светът и 6 жезли
Би ли искала да ѝ се обадиш? - Шут, Колесницата, 6 пентакли
Прави са момичетата като ти казват да ѝ се обадиш, защото ако ти не покажеш ясно, че не си безразличен, тя как ще го разбере?
Но картите говорят за делови, колегиални отношения, екипна работа. Не изпитва неприязън към теб, но не изпитва и емоция.
Между вас има някакво съперничество или ти се стремиш да я завоюваш, или и двете Simple Smile
Може да има пробив в отношенията, като начало на приятелска основа – някой ще има нужда от помощ, другия ще я окаже. След това може да преживееш много приятна изненада, наистина да имаш прекрасна връзка, но бъди отворен към възможността момичето да не е това, за което питаш.

Zdraveite! Predstoi mi smqna na rabotnoto mqsto .
Какъв е въпросът? Какво искаш да питаш?

# 141
  • Мнения: 10 210
Момичета, разбрах за планове за емиграция на една жена, звучи сериозно. Ще ми изтеглите ли карти, Б. ще емигрира ли до края на тази година? Аз ще изтегля довечера.

# 142
  • Мнения: 116
Дали ще си намеря скоро работа и в коя област?

# 143
  • Мнения: 1 544
Момичета, разбрах за планове за емиграция на една жена, звучи сериозно. Ще ми изтеглите ли карти, Б. ще емигрира ли до края на тази година? Аз ще изтегля довечера.

Заповядай :

Крал жезли ,Кралица пентакли ,6 чаши

Ако не бъркам,ти гледаш и картата най-отдолу в тестето след цепене - Отшелникът.


Разбира се,няма да правя напъни да тълкувам ,но ще ми е интересно ти да го направиш Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 13:07 от menarini

# 144
  • Мнения: 4 770
Момичета, разбрах за планове за емиграция на една жена, звучи сериозно. Ще ми изтеглите ли карти, Б. ще емигрира ли до края на тази година? Аз ще изтегля довечера.

Картите на Менарини
Крал жезли ,Кралица пентакли ,6 чаши / Отшелникът/

Моите карти
Кулата Страшния съд 2 жезли

И по двете комбинации, до края на годината, няма да емигрира. Да има го намерението, има и доста  възможност да го изпълни, т.е в лицето на Кралиците имаме действието на човека, но.... тази 6 чаши на трета направо " удавя" нещата, да не говорим и за двойка жезли. По Кулата и Страшния съд става ясно, че решението, не е изобщо от вчера, а доста отдавна и буквално е като спасение, да сега някакъв конфликт е провокирал заявяването да замине, но нещо ще я " завърне" нещо ще я задържи тук и то доста сериозно и по Страшния съд и по 6 чаши и по Отшелникът - ще се отложи още заминаването. 


Chrisothemi Ще започнеш ли работа до два месеца?
10 меча Асо меча 8 меча - аз по тези карти се чудя дали изобщо търсиш работа?!  Само мечове - самата нагласа и намерение за работа е някак само като мислене, а от много мислене и нищо не правене не мисля, че има шанс. Всъщност освен нещо по интернет, другаде вероятно не търсиш " какво " да работиш.  В картите като цяло има едно голямо " бездействие" .

# 145
  • Мнения: 116
Тотално ме съсипа ! Simple Smile)))

# 146
  • Мнения: 4 770

По 10 меча и 8 меча си беше съсипана и преди моя отговор Smirk

# 147
  • Мнения: 1 544
Така правят тук , да Simple Smile Simple Smile

Двойка жезли на трета позиция винаги ли дава отрицателен отговор ? Карта на малкия избор - по нея ли имаш предвид,че нещо ще я задържи тук,избор между две равностойни възможности ?

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 13:20 от menarini

# 148
  • Мнения: 33
Добър ден, може ли да се включа с един въпрос и аз... Искам да попитам дали е възможно да имам връзка с едно момиче в което вече повече от половин година съм влюбен, въпреки че не съм много сигурен тя дали е приключила предишна своя връзка или все още си има приятел. Тя е В.В. аз съм Т.И. Благодаря предварително

Дали ще имате връзка? - 8 жезли, 3 пентакли, 8 пентакли + Светът и 6 жезли
Би ли искала да ѝ се обадиш? - Шут, Колесницата, 6 пентакли
Прави са момичетата като ти казват да ѝ се обадиш, защото ако ти не покажеш ясно, че не си безразличен, тя как ще го разбере?
Но картите говорят за делови, колегиални отношения, екипна работа. Не изпитва неприязън към теб, но не изпитва и емоция.
Между вас има някакво съперничество или ти се стремиш да я завоюваш, или и двете Simple Smile
Може да има пробив в отношенията, като начало на приятелска основа – някой ще има нужда от помощ, другия ще я окаже. След това може да преживееш много приятна изненада, наистина да имаш прекрасна връзка, но бъди отворен към възможността момичето да не е това, за което питаш.

Zdraveite! Predstoi mi smqna na rabotnoto mqsto .
Какъв е въпросът? Какво искаш да питаш?


О тя много добре знае че много искам да съм с нея. Аз ходих пред нейния блок преди няколко месеца с букет цветя, подаръчни и както си трябва, тя беше много приятно изненадана, не спря да се усмихва, но тогава се оказа че е имала приятел и ми каза че не може да излиза с друг докато си има приятел, но ми обеща че ще ми се обади ако се променят нещата там(което също се чудех дали е удобно да попитам дали това обещание е било сериозно или просто моментен отговор) и след това съм говорил няколко пъти с нея 4-5 пъти и тя доста по-дистанцирано и студено се държеше, не както първия път. Но сега не съм сигурен но мисля че са се разделили. Заплетена е ситуацията, аз за това и попитах тук ако мога да науча от картите някои неща които иначе няма как да науча, но така като гледам щом няма никакви емоции към мен, явно не и е направило толкова силно впечатление поканата ми.

# 149
  • Мнения: 2 122
Дали ще си намеря скоро работа и в коя област?
Смъртта, 8 жезли, Дяволът
Може би искаш да се занимаваш с интернет, реклама, в акцизния сектор - алкохол, цигари, хазарт, но и сама не можеш да решиш какво искаш и често сменяш желанията си. В резултат, реално търсене няма. Но и да има, в момента няма да има реализация - нещата се проалят още на първа стъпка.
Обаче, картите ти изпращат предупреждение - внимавай с какви хора общуваш и си готова да работиш. Много е възможно да се опитат да те въвлекат в опасни схеми с обещания и примамливи възможности, но всичко ще бъде за твоя сметка.

Общи условия

Активация на акаунт