Как бихте кръстили дъщеричката си, ако....

  • 5 821
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 502
То така като почнат да се нагласят имените дни, всички ще имаме. Миа и Теа нямат имен ден.

# 46
  • Мнения: 39 444
Що да нямат?
Мойто е кръстено на баба си Лидия. Значи тогава празнува.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 502
Е, ако аз съм Меридит, кръстена на баба си Мария, дали имам имен ден?

# 48
  • Мнения: 39 444
Много ясно.

Всъщност трябва да си Мелади.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 502
Ох, да. Как пък така бързо го забравих JoyJoy

# 50
  • Мнения: 8 912
Ясно. Значи моя е грешката, заблудих се заради звученето на избраните 2.
В такъв случай изборът е огромен - всички имена, които са популярни днес + класическите, които не остаряват.
В конкретния случай може би наистина са по-стеснени представите за "отиване на имена", макар и не чак до пълно римуване. Но в масовия се разбира именно да са еднакво популярни и харесвани към периода на раждане на децата и да не са съвсем различни по произход.

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 445
Дааа, Светльо на дЕдА си Ламби; Пешкирчо на дядо Пешо и дядо Кирчо; Стивън на дядо си Стефан...

# 52
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 298
На мен Олга ми харесва.И галеното Оля също.

# 53
  • Мнения: 202
Миа и Олга според мен се връзват добре,Теа също е красиво и силно име

# 54
  • Мнения: 1 066
Благодаря за предложенията, Олга не ни допада, не ни е вариант.
Избираме между двете, които съм посочила. Изчели сме и изговорили всички други, стеснили сме кръга до тях. Единствено тук сме напълно единодушни, че ни харесват.

# 55
  • Мнения: 202
Знам,че не се търсят предложения и съм досадна,но се сетих за името Леа.

# 56
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
От тези двете избирам София.

# 57
  • Мнения: 1 066
Няма нужда да се карате, момичета. Нека запазим добрия тон. Дето се вика - за хубаво сме се събрали. Simple Smile
Минали сме през всички с ММ, Дея, Леа, Алия, Елия, Ава и т.н., мога да продължа до безкрайност. Само тези двете харесваме единодушно, нямаме съвпадение за други имена, благодаря отново за предложенията, но не търсим трето, исках да видя мнението за тези двете.

# 58
  • Мнения: 11 864
Няма нужда да се карате, момичета. Нека запазим добрия тон. Дето се вика - за хубаво сме се събрали. Simple Smile
Минали сме през всички с ММ, Дея, Леа, Алия, Елия, Ава и т.н., мога да продължа до безкрайност. Само тези двете харесваме единодушно, нямаме съвпадение за други имена, благодаря отново за предложенията, но не търсим трето, исках да видя мнението за тези двете.

Идея Simple Smile - Ако Миа е достатъчно голяма попитайте я от двете имена как избира да се казва сестра й Wink

# 59
  • Мнения: 1 066


Идея Simple Smile - Ако Миа е достатъчно голяма попитайте я от двете имена как избира да се казва сестра й Wink



Да, на 4 години е, питахме я. Но тя иска и сестра й да се казва Миа, други имена не й харесвали. Smile Нейното си било най. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт