Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 847
  • 767
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 440
Здравейте! Аз имам малко странно питане. Може ли да ми препоръчате матиращ фон дьо тен, който при досег с дрехи не оставя петна? При обличане и събличане е невъзможно да не остане нещо, но по поне при прегръдка с друг човек да не остава.

# 211
  • Мнения: 13 082
Не фиксираш ли с пудра? Аз никога не съм оставила петно на никого с какъвтоми ФДТ да съм.

# 212
  • Мнения: 20 174
Вижте какво видях днес в Лили до Пирогов-стилаж на Революшън. Зареждането с продукти обаче няма да стане в близките няколко дни:

# 213
  • Мнения: 440
Не фиксираш ли с пудра? Аз никога не съм оставила петно на никого с какъвтоми ФДТ да съм.
Фиксирам с Бяла пудра, но пак остава.

# 214
  • Мнения: 22 989
При мен винаги остава, кактото и да правя като фиксация.
Просто като се омазни лицето веднага става трансфер:(

# 215
  • Мнения: 5 832
А със фиксиращ спрей? Просто идея, не съм обръщала внимание честно казано, защото не прегръщам никой докато  съм гримирана. Grinning
И като  стана дума, запечатващата пудраи фиксиращият спрей могат ли да се ползват едновременно, или не е желателно?

# 216
  • Мнения: 5 478
Ари, на Аура писалката пробвай. Не е скъпа, а на мен много ми харесва въпреки неспособността ми да си слагам очна линия.

# 217
  • Мнения: 1 669
Момичета, днес бях в Лили и видях, че има намалени фон дьо тени на Макс Фактор, Лореал и Буржоа.
Препоръчайте ми фон дьо тен, който има естествен завършек и не стои като маска.   Като цяло кожата ми е нормална, с мазна Т Зона. Ако не се събира в бръчките под очите ще е чудесно, защото ако забравя да пия вода или не спя достатъчно линиите около очите ми стават по-ясно Sad.
И за да не е само молба искам да похваля спиралата  Twist Up the Volume на Буржоа, нанася се лесно и е много удобна за дозиране Simple Smile

# 218
  • Мнения: 13 082
Лореал Инфейлъбъл мат препоръчвам аз. С мазна Т зона съм. При мен с фиксация изкарва цял ден.

Арабескче, матова ли изсъхва? Това ми е най-важния критерий май 😄

# 219
  • Мнения: 410
И аз никога не съм оставяла следи при прегръдка, че даже съм се и утърквала несъзнателно в якето/блузата/ризата на приятеля ми и нищо не е оставало. Пробвай с фдт за мазна кожа, би трябвало да не оставя следи

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Иха! Революшън! Много яко!

# 221
  • Мнения: 440
И аз никога не съм оставяла следи при прегръдка, че даже съм се и утърквала несъзнателно в якето/блузата/ризата на приятеля ми и нищо не е оставало. Пробвай с фдт за мазна кожа, би трябвало да не оставя следи
Какъв ползваш?

# 222
  • Мнения: 410
Ползвам предимно revlon, гарниер бб крем, катрийс и сега взех fit me да пробвам (още не съм). Ползвала съм и други, но най -често са тези и от тях имам най - точни впечетления. Запечатвам с пудрата на аура и с техен спрей. Слагам основа на катрийс. Според мен пудрата върши предимно работа да не цапа, помага ако имаш мазна кожа са си носиш да се пудриш през 2 - 3 часа (зависи колко ти се омазнява лицето)







# 223
  • Мнения: 5 478
Ари, ми... Май да Grinning Не е лъскаво със сигурност. Аз съм с мазен клепач, обаче стои прилично дълго време.

# 224
  • Мнения: 440
Скрит текст:
Ползвам предимно revlon, гарниер бб крем, катрийс и сега взех fit me да пробвам (още не съм). Ползвала съм и други, но най -често са тези и от тях имам най - точни впечетления. Запечатвам с пудрата на аура и с техен спрей. Слагам основа на катрийс. Според мен пудрата върши предимно работа да не цапа, помага ако имаш мазна кожа са си носиш да се пудриш през 2 - 3 часа (зависи колко ти се омазнява лицето)










Точно Fit me ползвам и оставя отпечатък. Също така и основата на Catrice или Rimmel и пудрата на Аура. Ревлона го имам, но не си бях оцелила цвета и почти не съм го ползвала.
Ако е удобно дай отзив за Fit me, аз го харесам, цветовете са супер, само дето цапа, което сега ми е проблем, като взема детето и се допре до лицето ми.

Общи условия

Активация на акаунт