Премахване на рижава коса

  • 4 911
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 622
Самата  боя също съдържа обезцветяващи компоненти.

# 16
  • Мнения: 13
А според вас след боядисване с тъмно кафява боя дали няма да стане още по-рижава или червена?

# 17
  • Мнения: 6 622
Избери си цвят без червени нюанси в него, но е възможно след време да се покаже малко рижаво.

# 18
  • Мнения: 2 352
Боята няма да падне. Може да пробваш с пепелна боя дали няма да заличи медното, но след време вероятно пак ще се измие. Какво ще стане с блондираните кичури не знам. Косата ти е хубав цвят и ако можеш да го поддържаш с боя ще е добре. На снимката не изглежда рижава.

# 19
  • Мнения: 8 605
Не се потъмнявайте, иначе всичко това ще бъде безсмислено. Освен това, ако е правено  с кичури, дори кафявото може да не хване еднакво и да стане пак на ивици.
Матирането, според мен ще е най-лекото ново изтощение на косата, прави се на цялата коса, с цел да придобиете някакъв нюанс, примерно сивкаво, зелено, медно, кестеняво и др. като субстанцията е не толкова концентрирана.
На мен също ми харесва такъв цвят. Ще се възприемете по-късно, свиква се. Каква сте искали да бъдете, по-светло от това ли? Ако сте били тъмно кестенява (боя  4или 5) сега сте вече 7.

# 20
  • Мнения: 13
Цветът надолу по дължината ми харесва. Проблем са корените, които са доста изкрящо оранжеви. Днес ще си купя тонер,  който малко да матира цвета в тези участъци. Грешка беше, че позволих на фризьора да боядисва и тях, вместо да ги прелее с моята коса и да си останат по-кафяви.

# 21
  • Мнения: 8 605
има едни спрейчета(Лореал)  в ДМ,  служат за да се пръскат прорастнали корени на косата, има във всички цветове. Купете си  и си пръскайте сама корените, които не ви харесват. Лесно се отмиват.

Общи условия

Активация на акаунт