Коледни подаръци 2019-2020

  • 47 454
  • 408
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 397

Звъннете и питайте дали го има в магазина им в Благоевград. Ако го има,ще отида да го взема и ще Ви го пратя по куриер,ако Ви устройва.

# 226
  • Мнения: 4 941
Много обичам да подарявам подаръци на семейството ми. Трябва да купя подаръци на мъжа ми, родителите ми, родителите му и на сестра ми и бебчето й, което ще е на 2 месеца. ❤️
Не знам обаче от кого да започна, а и нямам вече никакви идеи, вече съм се изчерпала.
Само знам, че мъжа ми много иска марков парфюм, ама как да рискувам с аромата. Ако не му хареса...

# 227
  • Мнения: 350
Много обичам да подарявам подаръци на семейството ми. Трябва да купя подаръци на мъжа ми, родителите ми, родителите му и на сестра ми и бебчето й, което ще е на 2 месеца. ❤️
Не знам обаче от кого да започна, а и нямам вече никакви идеи, вече съм се изчерпала.
Само знам, че мъжа ми много иска марков парфюм, ама как да рискувам с аромата. Ако не му хареса...
За парфюма или уговори в магазина опция да го смените ако не се хареса; ваучер за такъв магазин и той да си хареса; или вземи му нещо, което е имал преди време и е харесвал. За бебока-коледно костюмче тип елф или нещо с коледна тематика. За по-възрастните аз избирам неща за дома. Тази година за свекървата харесах идея от интернет - ръкавица за топло, в която са сложени дървени прибори и завързани с панделка. Лесно може да добавиш покривка към вързопчето Simple Smile Може да подпитваш какво искат хората или наблюдавай от какво имат нужда. Може да не е нещо ново, а като смяна на старо като портмоне примерно.

# 228
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз съм готова на 90% с подаръците. Останаха само на майка ми, кумовете и сина ми. Simple Smile
Ето какво взех и какво ще взема, ако на някои ще му свърши работа за идея.
На ММ - парфюм който той си хареса.
На дъщеря ми /ще стане на 12 през декември/ - за РД и ИД слушалки, а за Коледа комплект качествени гримове.
На малката ми дъщеря /на 3 год/ - комплект за лекар, мек пъзел на Замръзналото кралство и детски гланц за устни и лак.
На сина ми /ще стане на 15 през декември/ - за РД, ИД и Коледа - слушалки, но само те че са 300лв
На кумовете - фоторамка и карта памет със снимки от сватбата ни и от общи почивки.
На майка ми - шина, че нейната е за смяна и чаша със снимка на всичките ѝ внуци.
Роднините на ММ не са в Бг, та поне те ми отпадат.

# 229
  • Мнения: 152
Някой питаше за дървен тостер. От понеделник ще има в лидъл тостер, миксер и други дървени неща. Цената ще е 17.99лв.

# 230
  • Мнения: 2 466
Някой питаше за дървен тостер. От понеделник ще има в лидъл тостер, миксер и други дървени неща. Цената ще е 17.99лв.

Много благодаря. Ще изпращам мъжа ми в понеделник да ги види. Изглеждат ми добре и цената е прилична. Ние имаме кухнята от Лидл, само че е подобна. Още на 1г и 5м му я взехме. Имаме и дървената торта, плодовете и зеленчуците за рязане също, както и други дървени играчки от там. Много са хубави. Сега гледам и дървените коли ми хванаха окото.

# 231
  • Мнения: 122
От давна си мисля за един по-специален за мен си подарък (като спомена чорапи).
Много обичам котето Lil Bub от Ютуб (Бубчето ми тя) има най-различни сувенири с нейния облик - запазена марка. Искам да си поръчам чорапи, зимна шапка и клин с Lil Bub. Simple Smile Ама все се сещам, когато вече съм похарчила заплатата. А, никой не се сеща да ми подари такова нещо, което с много обич ще си го нося. Уникални нещица са това, които ще ми топлят душата през зимата и които не се намират по магазините. Знам, че като си купя нещо такова, парите ще отидат за една добра кауза.
А откъде ги поръчвате?

# 232
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
иначе това е моят фотоапарат - https://www.technopolis.bg/bg/Fotoaparati-za-momentni-snimki/Fot … -ICE-BLUE/p/39065
[/quote]
Здравейте, насочила съм се към този модел, може ли малко информация? Примерно лесно ли се поставя хартията за сниммки, колко струва и случайно някой да продава втора ръка, но запазен, за да става за подарък? Simple Smile

# 233
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Мислих, мислих, умувах...
За ММ поръчах за Коледа дъска и нож за пица. Готвач е и обича да прави пица, наскоро си купи хубава тава. Също поръчах и кутия за торта, защото все слага тортите в хладилника в някаква тава, пък и да го подсетя по-често да ни прави торти. Stuck Out Tongue Winking Eye
За имения му ден на 27.12 взех домашни чехли, които ще напълня с бонбони и някаква малка козметика.

# 234
  • под тепетата
  • Мнения: 9 275
За по-нататък да ти дам идея , щом ти се хапват торти - нож за рязане на блатове за торта ( имам подобен), ринг за торта,  ножове за сирена … Wink
 iskambg.com/stoki-za-doma-bita/1737-нож-за-рязане-на-блатове-торти.html

# 235
  • София
  • Мнения: 4 397
Обмислям за брата на мъж ми и жена му една арома Дифузерна лампа с комплект масла   Peace

Някакви отзиви за тези лампи и струва ли си   newsm78

Сега проучвам , ще съм благодарна и за лични впечатления  Hug

# 236
  • Мнения: 2 433
За ММ съм поръчала и хартия за крафт албум, че на НГ правим  9г заедно, но смятам, че е и добра идея за родители.
Черна хартия и прозрачни ъгълчета за снимки, като до всяка снимка ще има послание със светъл тънкописец.

# 237
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
От Лидъл купихме кукли Елза и Ана, както и пъзел и бельо от същия филм. Добре, че са ги пуснали, та улеснихме и бабите. Аз купувам и раздавам те да подаряват. За другата баба - от Кауфланд кукла - манекен за прически, а за малкия от Пламъчко игра с коли. Има и на Пес патрул, та се чудехме.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Искам да взема олекотена завивка за сина ми ,топла ,че той  все замръзва..Откъде поръчвате/купувате такива?
Само да не запарва newsm78

# 239
  • софия
  • Мнения: 25 436
Здравейте!
Искам за големия ми син за коледа за поръчам една олекотена завивка ,топла ,че той  все замръзва..Откъде поръчвате/купувате такива?
Само да не запарва newsm78
Юск.

Общи условия

Активация на акаунт