Коледни подаръци 2019-2020

  • 47 482
  • 408
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 667
За изправяне на коса имам подобна:
Скрит текст:
Сигурно ще се хареса на тийнеджърка, зависи как оформя косата все пак.
Моята чуденка е 6-годишна племенница, нито малка, нито голяма, а обича да се кипри... Laughing

# 256
  • Мнения: 7 640
За изправяне на коса имам подобна:
Скрит текст:
Сигурно ще се хареса на тийнеджърка, зависи как оформя косата все пак.
Моята чуденка е 6-годишна племенница, нито малка, нито голяма, а обича да се кипри... Laughing
аз пък от такава четка полза особена не виждам

# 257
  • Германия
  • Мнения: 1 072
И аз като Джина май имам повече въпроси, отколкото отговори.
Ето какво съм измислила за сега.
Родителите ми имаха ноември месец годишнина от сватбата (35г.) и по този повод им взех 3 шишенца с коняк, които могат да се наслагват едно в друго. Ето снимка:
Скрит текст:
Шишенцата са само по 100 мл, но идеята е главно да ги пробват. Единият коняк е шестгодишен, вторият двайсетгодишен, а третият - между 40- и 50-годишен.
Проблемът е, че сега съм напълно изчерпана откъм идеи и не знам какво да им взема за Коледа.

За сестра ми ще взема една настолна игра, която знам, че няма, а е хубава.
За приятеля ѝ ще взема тези чорапи:
Скрит текст:
За племенника (преди дни стана на 5 месеца) още не знам. Сестра ми казва, че той си имал всичко.

На приятеля ми ще му подаря ваучер за пробен час при учител по китара, който идва вкъщи. Приятелят ми си има китара, подарена от роднините му, но така и не се е научил да свири на нея. Преди няколко седмици изяви желание и с този подарък ще се опитам да му дам начален тласък. От родителите ми той ще получи хубави шапка и шал, защото си няма.

На лелята на приятеля ми, при която ще празнуваме Коледа, купихме една аудио-книга на автор, който знаем, че харесва. Тя е доста на път с колата, така че ще има какво да слуша. Освен това и взехме комплект за готвене от орехово олио и балсам от малини (по-мек и много вкусен вариант на балсамовия оцет) заедно с подходящи рецепти.

На братовчедите на приятеля ми - момче на около 20 и момиче на 16 не сме взели още нищо, но тези дни очакваме да получим линкове с желани от тях подаръци .

За бабата на приятеля ми най-вероятно ще вземем ваучер от магазин за художествени пособия, за да си купи такива бои за рисуване, каквито ѝ трябват.

Тези дни пак ще обикалям по магазините в търсене на вдъхновение за родителите ми. Пък и за мен самата. От тях ще получа официален жакет / сако, които мога да нося над рокли. От лелята на приятеля ми си поръчах пъзел с 500-1000 части. Но още нямам представа какво да си пожелая от приятеля ми.

# 258
  • София
  • Мнения: 862
Здравейте!
Търся идеи за символични подаръци на колеги, които са артистични натури и художници-2 момичета и 2 момчета. Имам основен "подарък" на когото ще проуча, какво да взема. С тях просто сме си малко по-близки.

# 259
  • Мнения: 290
Ето какво съм измислила за сега.
Родителите ми имаха ноември месец годишнина от сватбата (35г.) и по този повод им взех 3 шишенца с коняк, които могат да се наслагват едно в друго.
Илайза, моля те да споделиш откъде е коняка?
Здравейте!
Търся идеи за символични подаръци на колеги, които са артистични натури и художници-2 момичета и 2 момчета. Имам основен "подарък" на когото ще проуча, какво да взема. С тях просто сме си малко по-близки.
Може да погледнеш дали тук няма да намериш нещо - http://www.arteclass.com/bg/index.html

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 23:39 от AnMary

# 260
  • София
  • Мнения: 862
Това е чудесно предложение, но те рисуват дигитално, рядко имат време да рисуват с четки и бои и тези неща биха си останали така.

# 261
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Ето какво съм измислила за сега.
Родителите ми имаха ноември месец годишнина от сватбата (35г.) и по този повод им взех 3 шишенца с коняк, които могат да се наслагват едно в друго.
Илайза, моля те да споделиш откъде е коняка?
Купих го наливно от една верига магазини в Германия. Казва се vom Fass и са се специализирали в продажбата на всякакъв вид твърд алкохол, както и на най-различни видове олио, оцет и балсам. Eто го сайта им https://www.vomfass.de/. Шишенцата на снимката от предния ми пост излязоха около 45 евро като 9 евро бяха самите шишенца (могат да се ползват многократно) и още 20 евро беше най-скъпият коняк.

# 262
  • Мнения: 353
Здравейте!
Търся идеи за символични подаръци на колеги, които са артистични натури и художници-2 момичета и 2 момчета. Имам основен "подарък" на когото ще проуча, какво да взема. С тях просто сме си малко по-близки.
Може да им направиш някакви коледни играчки или да харесаш аксесоари от магазините за арт пособия. Вариант е да идете заедно на workshop по рисуване. В последно време гледам са модерни и има различни варианти - рисуване на картини, стъкло, керамика и т.н.

# 263
  • Мнения: 5 278
За изправяне на коса имам подобна:
Скрит текст:
Сигурно ще се хареса на тийнеджърка, зависи как оформя косата все пак.
Моята чуденка е 6-годишна племенница, нито малка, нито голяма, а обича да се кипри... Laughing
Имаме я същата, пак за някакъв празник си я поръча, но не я ползва, казва, че нищо не върши. Rolling Eyes

# 264
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз мога да препоръчам въртящата се четка на Ровента, но цената е по-висока - около 100 лева. Моята е моделът в лилаво.

# 265
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Почти съм готова с подаръците. За децата от едната баба пижами на Афект, от другата- пари. За малкия племенник
8 мес.  играчка, суичър и коледни чорапи, за големия 13 г  хавлия с картинка от компютърна игра, декоративна възглавница Барселона и шантави чорапи от По чорапи.  За зълвата и зетя шантави чорапи от същия сайт, домашни коледни сладки. За свекърите електрическа месомелачка, но още не сме избрали модел. Мъжът ми днес си взе телефон и на Коледа ще мине само с чорапки с картинки на бира и парфюм. За децата от нас малкия ще има конструктор танк( дано дойде от Алиекспрес), енциклопедия с динозаври, зд пъзел танк, за каката на 11 г има книга, зд пъзел и тук вече зацепихме. Тя иска барбарон, но ние се колебаем. Веднъж спомена тв за детската и май това ще вземем.

# 266
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Nikolaeva, аз имам ето този модел, тип като старата на баба от едно време и ръчна (това също го виждам само като плюс), доволна съм, може да смели и някоя кост, и жили, всичко...

Обаче е скъпичка Sad, на мен ми беше подарък и сега потърсих коя е била и виждам цената. Но е машина, с която сигурно ще мога да се пенсионирам. Като човек, занимаващ/л се с производство, мога да кажа, че тази е изключително добре изработена.

https://www.amazon.de/K%C3%BCchenprofi-0825562805-Fleischwolf-Ed … x=flei&sr=1-8

# 267
  • Варна
  • Мнения: 3 238

За приятеля ми -  клещи чирак с лупичка в комплект,
уред задвижение на автоматични часовници, батерия към уреда, за да работи и АС, и ДС

Може ли да споделиш за тези две неща линкове?

# 268
  • Мнения: 1 224
За майка ми и баща ми вчера и купихме хубави домашни чехли.
На ММ ще другата седмица.
На свекърва май пари

# 269
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852

За приятеля ми -  клещи чирак с лупичка в комплект,
уред задвижение на автоматични часовници, батерия към уреда, за да работи и АС, и ДС

Може ли да споделиш за тези две неща линкове?

Клещичките бяха в Лидл преди няколко седмици и минавайки, ги грабнах , понеже едни такива от Китай не дойдоха. Може д авидиш в онлайн магазина на Лидл, Конрад, може би Бриколаж/Практикер.

За другото се спрях на този модел:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07C9DPGM6/ref=ppx_yo_mob_b_track_ … ie=UTF8&psc=1

Общи условия

Активация на акаунт