Къванч Татлъту-/след "Сблъсък"/- минали и бъдещи проекти, партньори - 88

  • 28 972
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 149
Привет 🤗🤗🤗
Толкова е приятно тук при Вас момичета, а толкова нямам никакво време.
Благодаря за всичко споделено 😍
Чета Ви, но време за писане нямам за съжаление 😣
Надявам се от другата седмица нещата малко да се успоят и да вляза в някакъв ритъм, за да имам възможност по често да съм с Вас.
Ире, завиждам ти, че гледаш Сблъсък за пръв път . Наистина те очакват и много хубави, и много тежки моменти.
Айра, Фани, Дива, Ани, Себи благодаря, че споделяте цялата информация, която научавате.
Катето и тя липсва, но напълно я разбирам.
В очакване съм до края на месеца на някакви новини за бъдещ проект...крайно време е вече и ние да се зарадваме😀
Лека нощ на всички.



# 166
  • Мнения: 2 503
Добро утро! Hug


Фенче Heart Eyes ,
благодаря ти за превода! Flowers Bouquet Това са думи на място!  Нека опитва нови неща нашият любимец, ще се справи, не се съмнявам ни най- малко.
Снощи гледах "Чукурова" онлайн, че ми беше супер интересен първи епизод, и по време на рекламите чувам познат глас, обръщаааам се и това беше Киво в рекламата на Мави. Heart Eyes Ех, ако знаетеее колко се зарадвах , стана ми много хубаво, все едно за първи път я гледам. Уникален е !!! Heart

Диве Hug ,
благодаря ти за споделеното! Flowers Bouquet

Пепи Hug ,
радвам се, че въпреки всичко си намерила време да пишеш тук! :*
Много се радвам , че ще догледам Сблъсък. Много ме е яд, че не го догледах с вас, когато всички споделяха вижданията си, но по- добре късно, отколкото никога. Simple Smile)

Момичета,
може ли някой да ми разкаже за това дело на Къванч ? Thinking

Много хубав ден от мен! Heart

# 167
  • Мнения: 18 605
Привеет!! Hug
за всичко споделено! Peace bouquet
Фенче Heart Eyes благодаря, за снощните новини Peace
и за превода от Нур bouquet
мдаа, Киво почти във всеки свой проект показва нещо музикално-особено в КГ, за Кока кола и в Сблъсък-пя, в МХ-свири на хармоника Peace
и аз се ядосвам за това дело, няма свършване #Cussing out, а това за 5-те години, ноу комент ooooh!

Ире Heart Eyes, кафенцето тая сутрин е от теб bouquet
за делото-в началото на 2017 стана ясно, че Къванч обвинява бившия си счетоводител, че не е внесъл необходимите данъци от негово име и май е изчезнал Thinking Та сега държавата държи сметка на Къванч, който отказва да поеме вината, естествено Peace

по времето на онлайна на Сблъсък, така се е случило, че не си могла да гледаш Wink, та сега си споделяш размислите/тия от вчера много ми харесаха Peace/е друго си е когато се гледа в компания, имаше много готина дискусия тук... щеше да ти хареса.

Пепи Hug
радвам се,че си наминала bouquet ние си те чакаме да проимаш повечко време за темата. Simple Smile
като каза нов проект, вчера покрай новините за делото излезе и още нещо, но аз не смея да го приема на 100% вярно. Whistling



с две думи, адвоката на Къванч е поискал от съда, да представлява клиента си на следващото заседание-февр.2020 г., защото тогава Къванч ще е зает със снимането на филм и няма да може да присъства лично.

И рускините са го постнали ВК, но както вече казах, не се знае колко е вярно.
и все пак дано е Praynig Praynig Praynig

хехе вижте финала на ЗП, на кое място е в рейтинга на Сомера Crazy

като втория сериал-докторския прави бум по гледаемост в момента.

още нови снимки




Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 14:38 от Airra

# 168
  • Мнения: 599
Здравейте, слънца Heart Eyes!
Благодаря ви за всичко новосподелено, Айре, Фенче, Ирка, Диве, Себи, Пепи Kissing HeartGrinning!



Нямам възможност да съм много активна тези дни, но ще опитвам от време на време Simple Smile Flowers Four Leaf Clover!

# 169
  • Мнения: 18 542
Привет, дружки - Ирка  Heart Eyes Пепи  Hug Айре  Heart Eyes Диве  Hug Ани  Heart Eyes  wavey
Пепи  Hug Ани  Heart Eyes, благодаря ви от сърце,че намирате време за нашата хубава къщичка, дори и не всеки ден   Heart Eyes bouquet
Айре  Heart Eyes супер ще е, ако е вярна тази информация  Praynig
Цитат
🆕💥Кыванч Татлытуг не будет присутствовать на слушанье которое было отложено на февраль 2020 г. Адвокат актёра Ялчин Ковак, сообщил, что в этот период у его подзащитного, господина Татлытуга, намечены съёмки в фильме и он не сможет присутствовать в суде. Адвокат попросил разрешения прийти на слушанье вместо него. Суд удовлетворил данную просьбу.
Имах такова предчувствие, а и Киво каза, че в началото на годината обмисля нещо, та имам надежда  Laughing
Вижте какво открих в архива, бях го забравила  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

И всички награди, които получи КГ и актьорите  Heart Eyes
Цитат
Year   Award   Winner   Giver
2011   The best series of the year   Kuzey Güney   Galatasaray University
2011   The best TV series actor   Kıvanç Tatlıtuğ   Galatasaray University
2011   The most-loved TV series actor   Kıvanç Tatlıtuğ   Yildiz Technical University
2012   The best series theme music   Kuzey Güney / Toygar Işıklı   Istanbul Kültür University
2012   The best series of the year   Kuzey Güney   İzmir University of Economics
2012   The best TV series actor   Kıvanç Tatlıtuğ   Golden Butterfly Awards
2012   The best TV series actor   Buğra Gülsoy   Darüşşafaka Association
2012   Altin Kelebek best actor   Kıvanç Tatlıtuğ   Altin Kelebek
2012   The best series theme music   Kuzey Güney / Toygar Işıklı   Turkish Student Council
2012   The best drama series actor   Kıvanç Tatlıtuğ   Golden Objective Awards
2012   Best Actress in a Supporting Role - Drama   Zerrin Tekindor   4th Antalya Tv Awards
2013   Best Series Awards   Kuzey Güney   Istanbul Kültür University
2013   En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu   Zerrin Tekindor   TelevizyonDizisi.com En İyiler Ödülleri
2013   Iyi Dizi Müziği   Kuzey Güney /Toygar Işıklı   Türkiye Öğrenci Konseyi-Yarinin Liderleri
2013   Best Actor Award   Kıvanç Tatlıtuğ   Yeditepe University
2013   En İyi Senaryo( Kuzey Guney)   Ece Yorenc - Melek Gencoglu   Altin Kelebek









# 170
  • Мнения: 14 494


  Скъпи момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Много ми е приятно с вас ,но напоследък се вълнувам много и  от
 другия предстоящ  проект на мой любимец,затова не пиша редовно , но не спирам да гледам и възхищавам от КГ. На37 серия съм и не пропускам и момент от него/ Кети ми го препоръча и не съжалявам/


     Божеее.... това момче може всичко!


           

# 171
  • Мнения: 18 605
Аничка Heart Eyes, когато можеш, ние сме си тук Wink
Фенче Heart Eyes, дано Peace Praynig
ако стане, ще се сбъдне моето желание, което споделих наскоро Simple Smile
за наградите на КГ Peace и другото Joy Joy

Себи Hug забелязах, че малко липсваш Wink
но всеки пише там, където го влече Wink
а тоя Осман, няма ли да почва вече ??
сигурно сте много нетърпеливи.....
днес четох някаква статия в турски сайт, че Азра Акън подкрепя Фахрие! Simple Smile

има превод


на бг. евентуално утре Peace

лека.... Hug

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 21:18 от Airra

# 172
  • AMS
  • Мнения: 6 415




Привет, дружки!!!
Айре, Фенче, Ирка, Терзи, Ани, Себи,  Пепи, Кети, Катеее, Ваня, ...
благодаря ви за споделеното и реакциите!!!
Няма да се излагам с "преводи" повече, обещавам!!!



Наградите само на Къванч за К/Г съм ги броила и са 14.


Американките са направили интересен материал за Хилал Сарал
https://www.northamerica-ten.com/post/hilal-saral-a-director-for-the-ages



Оня ден гледах новата реклама на американския Къванч.
Личи, че изостава с материала.




# 173
  • Мнения: 18 542
Добро утро, сладурки!  Hug


Себи  Heart Eyes радвам се, че продължаваш с КГ, въпреки другите ти страсти  Wink Heart Eyes
Айре  Heart Eyes Диве  Hug благодаря ви за всичко споделено!  bouquet
Диве, американския Къванч  Joy Joy Joy


Не съм му броила наградите на Киво за Кузей, обаче и тези, които постнах вчера достатъчно говорят бил ли е или не успешен този сериал за Киво  Wink

Хубава събота!  Hug

# 174
  • Мнения: 2 503
Здравейте, дружки! Hug

Благодаря ви за всичко споделено! Heart Flowers Bouquet

Айричке Heart Eyes ,
благодаря ти, че ми обясни! Flowers Bouquet
Горкият Къванч, заради този негодник счетоводителя, сега на неговата глава се струпа всичко. Sad
Дано делото приключва по- скоро и Къванч да получи спарведливостта, която заслужава. Flowers Four Leaf Clover
Леле, ако има нов проект, ще е супер! Може би някой игрален филм. Simple Smile) Киво пак ще ни зарадва, знам го!
Иначе и аз се чудя кога ще започне Осман. Всички нови дизита май вече почнаха, леко се притеснявам... А този доктор Чудо , надмина и Чукурова, което не ми харесва. Grinning
А финала на ЗП мога да го гледам стотици пъти. Явно и турските зрители могат.

Фенче Heart Eyes ,
благодаря, че си донесла списъка с тези награди. Ами че те са били толкова много, не знаех (както винаги). Grinning
Ами това само по себе си говори много. Аз не догледах сериала, но това, което гледах, дори и малка част, ме кара да съм сигурна, че този проект, че всички, които бяха част от него, заслужават наградите!

Диве Heart Eyes,
И мен също много ме изкефи как си написала "Американския Къванч". Grinning Ами аз съм казвала май, но не харесвам особено Брад Пит. Хубав е , симпатичен, но до там. Освен , че е рус и синеок, не виждам защо толкова го сравняват Къванч с него. Смятам знаете кой по- добър. Wink))

Себи Heart Eyes ,
И тук ти пожелавам приятно в Балкана. Simple Smile)

Ани Heart Eyes ,
чакаме те! :*



Хубава събота, прекрасни!

# 175
  • Мнения: 3 149
Хубав и слънчев ден 😍
Благодаря, за кафето, Фани 🤗

Новички 😍😍😍




Пак се появяват някакви новини, но ще се разбере все някога 😀
В ИГ вече пишат за филм в Америка, но да не слагаме тигана, преди рибата 😂😂😂
Макар че, още снощи като прочетох изявлението на адвоката, си помислих, че сигурно ще снима филм някъде далече, за да не може лично да се яви. Но както се казва, ще поживеем, ще видим.
А , с коя партньорка ми харесва най - много Къванч, ми е много трудно да определя. Всъщност , с която го гледам в момента,  тя най ми харесва. Загледам ли ЗП, ми се струват неотразими с Берен. Загледам ли КГ, с Джемре, топлят ми душата. В КСШ с Шура има толкова нежност и страст. А в Сблъсък с Елчин, показаха така красиво и дълбоко любовта си.









Но мисля, че от тази му партньорка, зависи най-вече той да е щастлив, а така и ние❤



Слънчеви и спокойни почивни дни 😍😍😍

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 12:17 от pe04

# 176
  • Мнения: 18 605
Хубава събота Hug


Диве Hug
не можах да я намеря тая реклама на америк. Къванч Joy Joy
но видях, че той също рекламира дънки, ама Левис Wink

Фенче Heart Eyesза всичко bouquet
наградите му за КГ smile3521


още нови



Ире Heart Eyes wavey
да много тъпо, това с крадливя счетоводител, дано Киво получи справедливост в най-близко бъдеще Praynig
за нов проект-седим си и чакаме търпеливо Flowers Four Leaf Clover
аз пък се кефя на рейта на Доктор Чудо, че начукаха канчетата на Чукурова Laughing/не го приемай лично Wink Blush/

Пепи Hug wavey
за  филма, така е- да не слагаме предварително тигана, че вече се опарихме веднъж Whistling
Много хубаво си написала за партньорките, и аз съм на това мнение Peace
с всяка една от тях Къванч има различна химия и очарование Heart Eyes
и за последната! loveuuu

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 13:07 от Airra

# 177
  • Мнения: 18 542
Ире  Heart Eyes  wavey
Непременно трябва да го догледаш КГ  Praynig  Аз за тази година приключих с него, но за другата не обещавам, че няма пак да го започна  Joy Joy Joy луда съм по този сериал, по този образ на Киво и по тази двойка  ooooh! Heart Eyes
Попрегледах го с руски субки първия епизод / не целия / на Доктор Чудо ... ами много си го бива, а Танер прави страхотна роля на стажант лекар аутист Peace Може би това ще е единствения сериал, който ще гледам с удоволствие , стига да се превежда, а и си падам по такава тематика. От Чукурова съм гледала половин серия,  видях в общи линии каква е историята, не е моята  Peace За Кузгун все още се чудя дали да го гледам ... с този плачевен рейтинг не вярвам да оцелее в касапницата, и Онур нищо не успя да промени ... а сериала никак не е лош, има къде по- тъпи от него, ама се гледат  ooooh!
О, Брад Пит си е Брад Пит - красив и много талантлив актьор е, всичко съм изгледала с него. Но, не ми е любимец, не успя да ме залепи за екрана, за разлика от Къванч , ясно е кого харесвам повече от двамата Laughing Не зная защо ги сравняват, нямат особена прилика, освен, че са една боя, може би заради силната харизма и на двамата, но за мен поне, това е голям комплимент , защото Брад е невероятен актьор Peace
Иначе Брад си има доволно много реклами още от съвсем млад, но и аз не успях да открия най-новата  Thinking
Пепи  Hug  bouquet

Да не коментираме предварително, че " парен каша духа "  hahaha Аз съм убедена, че филм ще има, не случайно Киво цяло лято не брадяса - най-сигурния показател за мен  Wink и е в перфектна форма , да се надяваме, че наистина ще е извън Турция, отдавна му е време според мен Praynig Каквото има да става, ще стане, а ние ще чакаме  Peace
Много ми хареса това, което си написала за партньорките му, наистина е така  Peace И все пак, някои мааалко повече ми харесват от други, за това ги гледам по много пъти тези му сериали Wink
Права си - партньорката му в живота е най-важната  Peace
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Вярно, 14 са  Laughing
Прекрасен е на новите снимки!  Heart Eyes
За партньорките  smile3521 Ох, последната Heart Eyes

# 178
  • Мнения: 18 605



в началото Джунейт говори за новата рекламна сесия и комплименти за КТ.

Къванч: Добре дошли, страхотна вечер е!
Изминаха 11 сезона, лесно е да се каже, но на дела е по-трудно.
Искам да кажа само това- имам нещо общо с Мави.. и двамата гоним това, което искаме, постоянно.
Затова, през последната година имахме различни реклами.
Аз пях рап, имам впредвид-опитвах се....
надявам се да сте го харесали.
MaviBlackPro е продукт с най-високо качество, казвам го това съвсем честно.
Имам възможностт, преди продуктите да бъдат изложени, да ги пробвам и мога да кажа само това-те са страхотни.
Искам да благодаря на автора на песента,на скъпия ми Анъл,както и на целия Мави тийм.
Ще продължаваме да гоним целите си.

Джунейт:
Както Къванч каза,през изминалата година, благодарение на Мави, той стана и виртуоз с китарата./ Laughing/
Продължаваш ли да практикуваш?
Киво: Всъщност не мога да се спра да свиря!!/ Laughing/

Канят и рапъра Анъл, който е написал такъв силен текст, който не можа да не въздейства.
К: мисля, че това се отрази много на рекалмата, динамиката беше много силна. беше много енергична реклама. и заслугата на Анъл е много голяма.




,,,,,,,,,,,,,
Фенче Heart Eyes
Цитат
Не зная защо ги сравняват, нямат особена прилика, освен, че са една боя, може би заради силната харизма и на двамата, но за мен поне, това е голям комплимент , защото Брад е невероятен актьор
Peace
Цитат
Аз съм убедена, че филм ще има, не случайно Киво цяло лято не брадяса - най-сигурния показател за мен  Wink
не зацепих каква връзка има брадата, която може да се обръсне за 5 мин?? Wink
аз не съм убедена Blush бях убедена през 2017, ама тогава духахме супата Whistling

аз под последната партньорка имах впредвид, тази в поста на Пепи, демек Башак Wink Heart Eyes


Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 17:21 от Airra

# 179
  • Мнения: 18 542
Айре  Heart Eyes благодаря за превода!  bouquet Много ми хареса какво е казал, особено за опитването да пее рап / скромно си ни е момчето / и това, че никога не забравя да благодари на всички, а и много се кефя, че не спира да свири на китарата Peace
Имах предвид, че явно има нещо, с което се занимава, заподозрях го още след снимката пред агенцията си, за това не си е пуснал обичайната брада това лято бре  Laughing Много ясно, че може да я обръсне за 5 минути, ама нали знаеш как ще изглежда след загара от морето, ако я избръсне внезапно  Joy Joy Joy Joy
Аз съм убедена, че филм ще има, ама вие много не ми вярвайте  hahaha Това си е мое предчувствие  Thinking А и той самият каза, че обмисля нещо за след началото на сезона  Peace
 Laughing не съм разбрала, под последна партньорка разбирам Елчин, Башак е друго нещо, партньорка в живота е тя, най-важната!  Heart Eyes
Любимата ми тяхна снимка  Heart Eyes

Брей, не знаех, че ДК се купувал и гледал по всички краища на света единствено заради Туба  Whistling
Цитат
Кыванч Татлытуг номинирован на премию "Золотая Бабочка 2019" (категория Лучший актёр) за роль Кадира Адалы в сериале " Столкновение". Первый этап голосования: с 20 сентября по 5 октября. Проголосовать за любимого актёра можно по ссылке👇
https://www.pantenealtinkelebekodulleri.com/OyVer

По едно следобедно и поздрав с любима песен!  Hug

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 17:54 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт