Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 8 тема

  • 31 029
  • 782
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 525
днес помъкнах хладилника Wink
за дребната:
з: филия черен хляб със семена с крема сирене с билки;
О: кюфте с яйце и чедър, домати и краставици
МЗ: сутринта вафла хармоника, следобед плодове /ще е при мен и има банани, круши, сливи..../. имам и кисело мляко, ако желае.
за мен ме е срам да кажа Wink

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Бъди безсрамна, бре жена!  Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и от мен. Нещо съвсем съм изтървала темата, а се чудех защо никой не пише. Hug

Идвам без снимка, че таткото изпрати децата тази сутрин.
Закуските са сандвич, сплескана нектарина, половин круша, чери домати, краставици, морков, маслини и по едно данонино.
За обяд - пълнени чушки.

# 228
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Закуска за голямото дете- сандвич с пастет и краставица, домашен кекс.

# 229
  • Мнения: X
И аз при вас. Нося почти всеки ден в стъклени кутии - манджи/супи, сандвичи, гризини/оризовки (те са предимно купешки). Не съм на диета/режим, но не е удобно да излизам в обедната почивка, а и стомахът ми често протестира след обяд навън.
Обяд + междинки днес - 3 'сандвича' от ръжен сухар - с кашкавал, с пастет и с филаделфия + 2 твърдо сварени яйца. Сладко - бисквитки с канела от Лидл. Снимката я прескачам, не ми е много угледна кутията.

# 230
  • shumen
  • Мнения: 18 016
При нас за обяд ще имат руло Стефани и плод.За междинна закуса-рогче.

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Добре дошла, ГалSimple Smile

# 232
  • София
  • Мнения: 13 143
Аз едвам смогнах днес, че от сутринта имаме срещи и дори излязох по-рано. Естествено, че почивните дни трябва бързо да бъдат изтрити от паметта.
Нищо не съм снимала.

За Малчо днес има за пиене леко затоплено и подсладено с мед прясно мляко.
За малката кака за закуска също има мляко и домашни овесени бисквити. За обяд има задушена на фурна обезкостена вратна мини-пържола със соев сос и микс от зеленчуци (лук, чесън, домат, царевица, зелен боб, грах и морков). За следобедна закуска й сложих банан.
За голямата кака има овесени бисквити за закуска. Ще обядва голяма купа с различни плодове и зеленчуци (нектарина, грозде, чери домати, морков и карфиол). За следобедна закуска си взе бисквити Хогаренас.

За мен и съпруга ми за закуска успях набързо да направя капучино и да взема от домашните овесени бисквитки.
За обяд ще се приберем набързо и ще хапнем от задушените пържоли със зеленчуци.
За вечеря днес съм направила постен борш и към него ще има салата от червено цвекло и моркови.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Само за следобедна закуска слагам. Тоя път нарязана краставица, сирене, кашкавал, една курабия и солети.

# 234
  • Мнения: 2 038
Днес следобед дребната ще хапва нектарина и грозде, баничка със спанак, тарталета с карамел и шоколад.

# 235
  • Мнения: 4 571

Крем супа от червено цвекло, моркови и картофи.

# 236
  • София
  • Мнения: 78
Кутиите на децата днес са еднакви
Закуска - кроасан с масло
МЗ - сурови ядки, кокосов чипс, круша, мадлен
Обяд - пилешко бон филе на тиган, моцарела, салата краставица и репички

# 237
  • София
  • Мнения: 12 229
Хапването на малката:
1.Кърначета
2. Крутони
3. Домати и мини моцарела
4. Пъдпъдъчи яйца
5. Нектарина
6. Шоколадов кекс
7. Бретцел

Скрит текст:

# 238
  • София
  • Мнения: 3 709
Аila, колко е голяма малката Simple Smile? Само си сверявам количествения часовник...

# 239
  • Мнения: 2 641
Банановки пращах миналата седмица, за тази се чудя дали да е кекс или бисквити.

Общи условия

Активация на акаунт