Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 8 тема

  • 31 147
  • 782
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 658
За утре сутринта ябълкови палачинки, ще си ги намажем с домашен мед, а за обяд кебапче и наденичка с картофена салата.



# 331
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Кутиите за утре: гофрети с шоколад, тутки и шоколадови бонбони. Ужасно много захар, но днес се оплакаха, че много им се доспива и се уморяват по средата на часовете.

И за мен: спанак с ориз, яйца и сурови чушки.

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 22:07 от savina_33

# 332
  • Мнения: 28 669
Сави, това кутиите от Тапъруеър ли са!

# 333
  • shumen
  • Мнения: 18 116
За детето днес за закуска-геврече,за обяд в стол-леща и мляко с грис,за след обяд-банан и бисквити.
За мен-мусака и ябълка.

# 334
  • София
  • Мнения: 1 635
Спретнах кутиите за утре.
Закуските - кисело мляко с бисквити за каката и овесена каша за малката в кръглите кутийки. Останалото се вижда - банан, слива, ябълка, краставици и моркови. За обяд - чили кон карне.

# 335
  • Мнения: 2 761
Добро утро Simple Smile

Нашите кутии са почти като вчерашните.

Хлапачката ще си вземе солен кекс.
За мен:з. - едно яйце с моцарела и шунка;
о.- свиснки късчета с гъби и сметана, малко маслини, намачкано авокадо към което ще прибавя и домат

# 336
  • Мнения: 817
Няма снимка днес, че суматохата у дома беше голяма, ще си имаме гост един месец и докато нагласим режимите ...
В кутията сложих тортила с каймак, пушена сьомга и царевица, за гризкане краставица и морков на ленти, малко маслини, сурови бадеми и едно малко шоколадче ритер спорт (имат в голям пакет малки 2 на 2 см., много са удобни).
На каката и дядото печена домашна наденица с млечна салата. Simple Smile

# 337
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Добро утро!
Днес мързеливо при нас, след вчерашнoто ми миткане... Wink

Праскова и киви.
Крем супа от картоф, морков и лук с ароматни семена фенел.

# 338
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Принцеси с кашкавал, банан.

# 339
  • София
  • Мнения: 3 711
Добро утро!
О: крем супа от тиква, сладък картоф и сметана+крутони; зеленчук, пушен кашкавал и кренвирш
СЗ: сандвич с гауда и мортадела в хлебче от тестото на вчерашното "калцоне" (дори замразих няколко хлебчета и смятам да вадя по едно за сандвичи)

# 340
  • София
  • Мнения: 13 363
Добро утро!

Днес Малчо ще пие липов чай с мед.
Малката кака е на липов чай с мед и бисквитки Белвита за закуска. За обяд има пилешки дробчета с микс от зеленчуци (чушка, морков, зелен боб, грах, царевица и лук) на фурна с филийка домашен царевичен хляб. За следобедна закуска - грозде.
Голямата кака има същото, но без чая и хляба.

Ние със съпруга ми ще закусваме сиренки (аз си ги правя с маслено тесто) и липов чай. Ще обядваме вкъщи дробчета със зеленчуци (всеки път споменавам и обедното меню вкъщи, защото и него си го приготвям от сутринта и на обяд само затоплям) с домашен царевичен хляб и чаша розе.

# 341
  • София
  • Мнения: 3 711
Как обичам царевичен хляб!! Записвам си идеята! 
П.с. за розето няма да споменавам, че позеленях от завист! 

# 342
  • София
  • Мнения: 78
Кутиите на децата днес
На малката

На каката

# 343
  • Мнения: 5 371
И аз съм майка Рак, ама мисля като Веерs...😀

И аз, и аз... Ама сърцето ми мисли различно.

# 344
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 752
Beeps, много симпатични послания. Ти ли ги мислиш и печаташ или ги купуваш готови?

Нямам снимка на кутията на моята второкласничка, но съдържа сандвич с крем сирене, шунка и маруля, царевичка на зърна и 3 парченца шоколад. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт