Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 8 тема

  • 31 135
  • 782
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 21 282
За мен днес : пил.гърди отново на фурна с различни зеленчуци + варени яйца ;
Зафъстъковката : Киви ,банан , мързелива баница със сирене за обяд ще имат пилешка супа , а за СЗ : Кроасан с шунка и кашкавал.

# 466
  • Мнения: 28 620
Момичета, обмислям покупка на термосче на Гуш, доволни ли сте, държи ли храната топла! Имам хубава и удобна чашка, но зимата ми се ще да е топличко! Мисля, че по напред се обсъждаше колко време държи топло, но май не беше за същата марка! Препоръчайте и модел, аз не искам много голямо, защото не мога да поема голямо количество течност! Hug

# 467
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
Момичета, обмислям покупка на термосче на Гуш, доволни ли сте, държи ли храната топла! Имам хубава и удобна чашка, но зимата ми се ще да е топличко! Мисля, че по напред се обсъждаше колко време държи топло, но май не беше за същата марка! Препоръчайте и модел, аз не искам много голямо, защото не мога да поема голямо количество течност! Hug

Аз си препоръчвам нашия Nuvita, който ползваме вече 4 или 5година. 350мл (около 25лв е) ползваме до сега (за детето де), но имаме и 500 милилитровия Nuvita.  Нямам забележки, абсолютно доволна съм.
От опит се научих да слагам доста топла храната, но не гореща. Иначе не изстиваше до обяда и два пъти (в началото) не можа да се храни щерката - в у-ще няма време за чакане. Wink
Гледам, че Гуш не е наличен за момента.

# 468
  • Мнения: 28 620
Морена благодаря, но от къде да поръчам Nuvita, 350 мл идеално ме устройва! Моята чаша е 400

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
Морена благодаря, но от къде да поръчам Nuvita, 350 мл идеално ме устройва! Моята чаша е 400
Пиши "термос за храна Nuvita" в гугъл и си избери сайт.

# 470
  • Мнения: 28 620
Морена благодаря, но от къде да поръчам Nuvita, 350 мл идеално ме устройва! Моята чаша е 400
Пиши "термос за храна Nuvita" в гугъл и си избери сайт.

Това намерих, това ли е твоят модел
http://zelenotodrakonche.com/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D1%8 … D0%BB-nuvita.html

# 471
  • София
  • Мнения: 3 711
Ако си от София, има ги налични във ВисВиталис. Ползвам същия. Гуш историите да безобразно скъпи!

# 472
  • Мнения: X
Аз пък харесах един розов термос с калъф от горния линк, но е малко по-скъп.

За утре за обяд - тъкмо снех от котлона вариация на чили кон карне без царевица и лук Simple Smile

# 473
  • Sofia
  • Мнения: 21 685
Морена благодаря, но от къде да поръчам Nuvita, 350 мл идеално ме устройва! Моята чаша е 400
Пиши "термос за храна Nuvita" в гугъл и си избери сайт.

Това намерих, това ли е твоят модел
http://zelenotodrakonche.com/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D1%8 … D0%BB-nuvita.html
Този е просто по-нова картинка. Ето моите



...Гуш историите да безобразно скъпи!
Аха, много насериозно са се взели. Все едно са без конкуренция, пък тя даже е отпреди тях мисля.

# 474
  • София
  • Мнения: 3 711
Нашият термос е този от линка, син. Има и розови. И не само на Нювита.

# 475
  • Мнения: 28 620
Благодаря ви, ще поръчам!
Да отказвам Гуша значи, щом и тези вършат работа!

Последна редакция: нд, 13 окт 2019, 17:24 от mimi.7299

# 476
  • shumen
  • Мнения: 18 102
За утре за закуска-филия с пастет,за обяд в стола-пилешко бон филе на скара и ябълка,а за СЗ-банан и бисквити Орео.

# 477
  • Мнения: 2 758
Тъй като и нашите кутии са готови, ще ги пусна сега, а не на сутринта.
Хлапачката ще си вземе кренвиршки.
За мен- руло Стефани, извън кадър- малко сирене, маслини, домат, краставица.
Снимах и на мъжа ми кутията, която е като моята, но с добавка картофи на фурна.

# 478
  • София
  • Мнения: 1 635
И нашите ги спретнах преди малко.



Ябълков кекс импровизе, кисело мляко, ябълка, сливи, черита и краставици. А за обяд - ориз с кайма и тайни (т.е. такива, които не се виждат) зеленчуци.

# 479
  • Мнения: 817
Добро утро, и нашата храна днес реално е от вчера Smile
Кюфтенца от булгур и кайма на фурна, печени кестени, доматчета и плодове - грозде, малини и боровинки. Разбира се и шоколадче за разкош Simple Smile


Хубав ден и лека седмица!

Общи условия

Активация на акаунт