Секс

  • 24 930
  • 391
  •   1
Отговори
# 60
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ако изобщо са му разбъркани хормоните, за ръчичка ли да го хване да го води където трябва? Докато на него не му пречат разбърканите хормони да си похапва. Ясно е написала - ходили са по лекари, явно не са правени само прости изследвания, щом му е установено нивото на тестостерон и причината. Казали са му причината. Той от своя страна категорично е отказал да се занимава повече - написала е, че нито иска да спре да яде боклуци, нито да спортува. Изобщо, не желае да променя нищо. Ясно е написала и откъде е тръгнал проблемът - спрял да спортува и почнал да се храни нездравословно. Ами и аз да почна така, и аз ще се докарам до обла форма без желание за живот за два-три месеца.
П.П. И високото кръвно нерядко е точно от постоянно ядене на боклуци.

# 61
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ендокринолог ви трябва.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 006
Нищо не са обикаляли. ЛЛ е пуснал ПКК + другите екстри, които вече спомена, и дотам са приключили.
Били сме при ЛКК, уролог и кардиолог и където са ни пратили, аз не съм лекар, затова разчитам на това, което лекарите ми казват
Значи все едно не сте били никъде, даже не знам защо на уролог са го пратили, ама айде. Дадоха ти се приемри къде да иде. Да си взима направление то ЛЛ и да започва да обикаля по тяснопрофилираните лекари, докато открият проблема.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ендокринолог ви трябва.

Баш. Няколко пъти се повтори. От там тръгват обикновено проблемите с килограмите.

# 64
  • Мнения: 6 148
Е, баш де, ама мадамата всъщност от секса се интересува.

# 65
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Чак им се чудя на тия ЛЛ. Как може да го праща на уролог и кардиолог, като отдалече си личи за къде е. Тестостерон изследвали и толкоз, моля ти се.
Съсипахаятаядържава

# 66
  • Мнения: 31
Е, баш де, ама мадамата всъщност от секса се интересува.
Това беше грубо, много е лесно да се чете избирателно и да се сочи с пръст, а това, че ходя на всеки преглед с него и го насърчавам да открие проблема и от 2 години се опитвам да помогна, не се чете. Чете се, че една жена на 26 години има нужда от секс с партньора си...

# 67
  • Мнения: X
Чак им се чудя на тия ЛЛ. Как може да го праща на уролог и кардиолог,
Скрит текст:
като отдалече си личи за къде е. Тестостерон изследвали и толкоз.
Съсипахаятаядържава
Ами, те докторите това са учили, това правят...проблем в секса-на уролог/сексолог, високо кръвно-на кардиолог.
Не четат, не се интересуват от новости, дреме им за пациента....
Не би трябвало да е така, ама...като превърнаха медицината в бизнес.

# 68
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е, баш де, ама мадамата всъщност от секса се интересува.
Чете се, че една жена на 26 години има нужда от секс с партньора си...
Дори и това да се чете, не разбирам какво лошо има. Неслучайно дадох примера с разбиранията на доста мъже по отношение на външен вид и кила, и тяхното "търпение" в такива случаи. За участието им в процеса да не говорим.
Нуждата от секс си е напълно нормална, както и очакванията за добър такъв. Не може да се помогне на човек, който сам не иска да си помогне.

# 69
  • София
  • Мнения: 12 006
Е, баш де, ама мадамата всъщност от секса се интересува.
Това беше грубо, много е лесно да се чете избирателно и да се сочи с пръст, а това, че ходя на всеки преглед с него и го насърчавам да открие проблема и от 2 години се опитвам да помогна, не се чете. Чете се, че една жена на 26 години има нужда от секс с партньора си...
И какъв е този "всеки преглед от 2г."? За 2г. стигнахте до ЛЛ, който ви пратил на кардиолог и уролог + че вероятно е пуснал ПКК?! До тук виждам около 3 посещения?! То голямо ходене, направо сте се счупили.

# 70
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ами той да тръгва да търси, бре. Кой отговаря за неговото здраве и проблеми?

# 71
  • Мнения: 6 148
Защо пък да е грубо? Темата не е ли Секс? Не е ли в СО? А защо не я пусна в Здравословните проблеми?

# 72
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Чак им се чудя на тия ЛЛ. Как може да го праща на уролог и кардиолог,
Скрит текст:
като отдалече си личи за къде е. Тестостерон изследвали и толкоз.
Съсипахаятаядържава
Ами, те докторите това са учили, това правят...проблем в секса-на уролог/сексолог, високо кръвно-на кардиолог.
Не четат, не се интересуват от новости, дреме им за пациента....
Не би трябвало да е така, ама...като превърнаха медицината в бизнес.
Това е толкова тъжно...Принуден си да се самообразоваш от гугъл и разни форуми, защото не можеш да разчиташ на оскъдните знания на т.нар. си личен лекар. И ако не ръчкаш и ровиш тук и там,ще те разиграват като маймуна . После те овикват що четеш гугъл и бг- мамма...

# 73
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами той да тръгва да търси, бре. Кой отговаря за неговото здраве и проблеми?
Явно и ти си неспособна на човешка емпатия и съпричастност към проблемите на близък.
---------------
Защо пък да е грубо? Темата не е ли Секс? Не е ли в СО? А защо не я пусна в Здравословните проблеми?
Защото за девойката проблема не е здравословен, а просто е сексуално незадоволена и с това се изчерпва проблемът й.

# 74
  • Мнения: 31
Защо пък да е грубо? Темата не е ли Секс? Не е ли в СО? А защо не я пусна в Здравословните проблеми?
Има ли значение къде съм я пуснала? От началото започна с такива хапливи коментари. Тук е форум за помощ, а не да търсим как да се заяждаме.

Общи условия

Активация на акаунт