Секс

  • 24 893
  • 391
  •   1
Отговори
# 105
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 237
Изключотелно "умен" е съветът авторката да разкара бащата на бъдещото си дете, защото е дебел мързеливец. Въобще, мотото на СО трябва да е "бягай с 200".

# 106
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Що се правите, че не разбирате? Едно е дебел човек, който полага усилия да промени нещата, защото това му състояние застрашава него и пречи и на партньора - било чрез търсене на лекари, фитнес инструктори, специалисти по хранене и прочие. В днешно време изобилие да искаш от информация по въпроса. Съвсем друго е дебел мързел, който не иска да се поинтересува най-напред на какви лекари да отиде, а за ограничения в храненето и движение да не говорим - ясно си е казал човекът, че не ще. Ами да, то да се носиш по течението и сакън да не напуснеш зоната на комфорт е най-лесно.
Стига с тия депресии, че нещо много често почнаха да се използват като оправдания за какво ли не. Аз като бях в депресия, нямах никакъв апетит и вместо да напълнея, се стопих за нула време. И при това нямах никакви отклонения в щитовидната, което се доказа с изследвания.
И как така ще го е срам да не се изложи пред нея със секса, обаче не го е срам да набива боклучава храна, като знае накъде е тръгнал? И да отсече, че няма пък да се ограничава и да спортува.

# 107
  • София
  • Мнения: 12 006
Само който не е имал пример със себе си или с близък, какво аджеба представлява хормонален дисбаланс, само той може да се пъне и да се дуе, че всичко се изчерпва с мързел и точка. Всеки с капацитета си, какво да се прави Bowtie .

# 108
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ахам, да, лекарите тук и изследвания му направиха, и диагноза му поставиха. Само дето той и понятие си няма, защото не иска да иде на лекар, какъвто трябва. Дори не иска да се поинтересува на какъв да иде. Хич не е мързел и безхаберие туй, да. Освен това точно лекари са му казали каква е причината за всичко. И че ще я отстрани, като отслабне. Освен това много удобно пропускате, че когато първоначално е спазил предписаното от лекарите, е отслабнал и нещата са се подобрили. Написано е ясно от авторката. Как така е отслабнал, като имал хормонален дисбаланс?

# 109
  • Мнения: X
Аз пък ММ си го взех дебел, той пък взе, че отслабна /даже и той е бил 120, когато се събрахме беше около 100/. Хахаха, без да сме коментирали каквото и да е по този въпрос, даже без да го е решил съзнателно, стана от само себе си. Голяма драма с това ядене.
И не, не е било от мързел или лакомия напълняването му. Ама е твърде лично, няма да се обяснявам тук като ученичка. С една дума ще кажа, че става дума за здравословен проблем, да. И не, не на щитовидната жлеза. Има и други.

# 110
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Огромният апетит и свирките не са симптоми на депресия .

# 111
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не са, разбира се. Просто човекът си го мързи, занемарил се е, няма желание да се променя, защото това изисква усилия и значителна промяна на начина на живот ако не завинаги, то за голям период от време. Както е разбрал от собствен опит. Затова не килата са стряскащи, а точно това безхаберие и липса на минимални усилия, и то при млад човек. И не е хич удачно да се правят мечешки услуги с извинения с депресии и не знам си какво, при положение, че самият той не благоволява да потърси специалисти и изобщо да предприеме нещо. Извиненията могат и да успокояват, но не спират започналите лоши процеси, които са си за негова сметка, и не оправдават липсата на действия.

# 112
  • София
  • Мнения: 12 006
Колко ли може да се излага някой сам? Satisfied

# 113
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не са, разбира се. Просто човекът си го мързи, занемарил се е, няма желание да се променя, защото това изисква усилия и значителна промяна на начина на живот ако не завинаги, то за голям период от време. Както е разбрал от собствен опит. Затова не килата са стряскащи, а точно това безхаберие и липса на минимални усилия, и то при млад човек. И не е хич удачно да се правят мечешки услуги с извинения с депресии и не знам си какво, при положение, че самият той не благоволява да потърси специалисти и изобщо да предприеме нещо. Извиненията могат и да успокояват, но не спират започналите лоши процеси, които са си за негова сметка, и не оправдават липсата на действия.

Да, има истина в думите ти. И какво? Багажа и вратата?
Това не е ли пак измъкване от проблема?
То всеки има моменти на слабост, може пък да се стресне.

# 114
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Що се правите, че не разбирате? Едно е дебел човек, който полага усилия да промени нещата, защото това му състояние застрашава него и пречи и на партньора - било чрез търсене на лекари, фитнес инструктори, специалисти по хранене и прочие. В днешно време изобилие да искаш от информация по въпроса. Съвсем друго е дебел мързел, който не иска да се поинтересува най-напред на какви лекари да отиде, а за ограничения в храненето и движение да не говорим - ясно си е казал човекът, че не ще. Ами да, то да се носиш по течението и сакън да не напуснеш зоната на комфорт е най-лесно.
Стига с тия депресии, че нещо много често почнаха да се използват като оправдания за какво ли не. Аз като бях в депресия, нямах никакъв апетит и вместо да напълнея, се стопих за нула време. И при това нямах никакви отклонения в щитовидната, което се доказа с изследвания.
И как така ще го е срам да не се изложи пред нея със секса, обаче не го е срам да набива боклучава храна, като знае накъде е тръгнал? И да отсече, че няма пък да се ограничава и да спортува.
Това обаче като се каже от мъж за жена и познай от един път през къде му излиза това изобилие на информация. JoyJoyJoy
Ако се абстрахираме от пола обаче, никой не харесва мързеливи хора, които не полагат грижи за себе си и собственото си здраве. А когато причината е в главата на човека, а не просто от липса на информация, тогава лечение НЯМА, освен ако той сам не поиска.

# 115
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Колко ли може да се излага някой сам? Satisfied
Колкото си иска. Което важи и за теб. Нещо проблем ли имаш с други гледни точки? А отде знаеш дали аз не съм минала по тоя път и не говоря от опит? Да седнем тогава всички да се тъпчем и да си викаме ох, в депресия съм, ох, имам разбъркани хормони, ох, пречи ми времето днес, затова няма да спра, няма да ида на лекар и ще си карам така.
Това обаче като се каже от мъж за жена и познай от един път през къде му излиза това изобилие на информация. JoyJoyJoy
Казвала съм го, нищо, че съм жена. На роднина, която хем е с наднормено тегло, хем с някакви стомашни болести, заради които й е забранено да яде определени храни, хем с високо кръвно, пак заради плюскане. И тя така се оправдаваше. Е, ами наскоро я вкараха в болница заради много високо кръвно и за голямо нейно съжаление напук на депресията и хормоните й са й наложили бая строг режим.
Да, има истина в думите ти. И какво? Багажа и вратата?
Това не е ли пак измъкване от проблема?
То всеки има моменти на слабост, може пък да се стресне.
Глухарче, не към казала на момента да се вдига и да го зарязва. Въпросът обаче е, че заради неговия мързел и нежелание тя вече две години стои без нормален секс. А той е една от основите на връзката. Как мислиш, докъде ще я докарат по-нататък? Освен да се надява нещо да го споходи свише и да проумее, че така не може да продължава. Защото не може да го накара насила да прави неща, които самият той не иска.

# 116
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Колко ли може да се излага някой сам? Satisfied
Колкото си иска. Което важи и за теб. Нещо проблем ли имаш с други гледни точки? А отде знаеш дали аз не съм минала по тоя път и не говоря от опит? Да седнем тогава всички да се тъпчем и да си викаме ох, в депресия съм, ох, имам разбъркани хормони, ох, пречи ми времето днес, затова няма да спра, няма да ида на лекар и ще си карам така.
...
Нещо сама се припозна ли, що ли? Това си е лично твой проблем.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Гледам едно тв реалити за 300 кг човекоподобни. Не се абстрахират от лакомията си, дори при смъртна опасност. Иронизират или отхвърлят психотерапевта  Саботират диетите и лекарските препоръки, оправдавайки се по детски със слаба воля. Повечето са нагли и безкомпромисни. Изчезва всякаква емпатия и състрадателност. Роднините им са унизени санитари, слугуващи на капризи и болни желания.
Ако този мъж увеличава теглото си, любовта на авторката ще е илюзия .

# 118
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Е защо да се припознавам и в какво? В какво трябва да ме накарат да се припозная уж небрежните и привидно ненасочени към никого подмятания? Проблем нямам никакъв, включително и да посочвам и друга гледна точка.

# 119
  • Мнения: 18 293
Ко викаш, Агенте, мъж да каже на жена... Ти затуй ли носиш пушка с теб, да имаш свобода на изказа и евентуално самоотбрана при необходимост?! Joy

Общи условия

Активация на акаунт