Секс

  • 25 268
  • 391
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 327
Невена, колко пък да е важен този размер/освен ако не го търсиш с лупа 😂/? От опит казвам, че ако не можеш да ползваш даровете на природата, то язък, че си щедро надарен. Малките... там е ясно. Средните са си най-добре: нито ще те изпрошнат, нито като да не ги усетиш и ако лоста бива умело въртян, хич ми не трябва някой смок.

# 346
  • France
  • Мнения: 13 323
Винаги има място за допълнения, широки.... души сте Simple Smile
Мъжът ми не дава. А той е с лют средиземноморски нрав Joy

# 347
  • Paris, France
  • Мнения: 14 425
Невена, колко пък да е важен този размер/освен ако не го търсиш с лупа 😂/? От опит казвам, че ако не можеш да ползваш даровете на природата, то язък, че си щедро надарен. Малките... там е ясно. Средните са си най-добре: нито ще те изпрошнат, нито като да не ги усетиш и ако лоста бива умело въртян, хич ми не трябва някой смок.

За мене много. Предпочитам смок, който седи мирно пред швъклив среден. Не, не ги усещам тънките и средните. Смокът си е смок.

# 348
  • Мнения: 1 327
Невена, колко пък да е важен този размер/освен ако не го търсиш с лупа 😂/? От опит казвам, че ако не можеш да ползваш даровете на природата, то язък, че си щедро надарен. Малките... там е ясно. Средните са си най-добре: нито ще те изпрошнат, нито като да не ги усетиш и ако лоста бива умело въртян, хич ми не трябва някой смок.

За мене много. Предпочитам смок, който седи мирно пред швъклив среден. Не, не ги усещам тънките и средните. Смокът си е смок.
Лакомия. 😂😂

# 349
  • Paris, France
  • Мнения: 14 425

Анатомия 😈❤️♥️❣️💚

# 350
  • Мнения: 2 478
Viviana, хайде идвай, по темата сме! Joy

Вече съм допълнена. Пак си плюя в пазвата Joy
По-скоро "запълнена" и "подпълнена", а може и "уплътнена". Bowtie

Ехее, Чакалке, ма ти към волейболистка отиваш, сложиш ли ток, край.
Разбираш ги нещата.

# 351
  • France
  • Мнения: 13 323
С тази карантина ставам все по-уплътнена Joy Joy Joy

# 352
  • Мнения: 2 478
С тази карантина ставам все по-уплътнена Joy Joy Joy
И други потребителки се "оплакват", ето Чакалката и тя - възстановява позагубената тръпка и редовността на сношенията с Чакала.
Полезно значи било да си останат малко хората вкъщи, замислят се и се връщат към важните неща. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 353
  • Мнения: 1 327
Фрагнанс, то редовност си има. Сега сме в извънредно положение и става свръх редовност. 😂

# 354
  • Варна
  • Мнения: 14 567
Смокът ако е бърз или със забавен старт, разваля идилията. 😁 Не всички имат перфектно кръвообращение.

# 355
  • France
  • Мнения: 13 323
Все с нещо трябва да се запълва това време. Не може все да се яде, я! Тези калории трябва и да се изразходват. Stuck Out Tongue Winking EyeSunglasses

# 356
  • Paris, France
  • Мнения: 14 425
Фрагнанс, то редовност си има. Сега сме в извънредно положение и става свръх редовност. 😂

У нас двете извънредни положения се моткат из апартамента денонощно, в буквалния смисъл. Какви са тези младежи? От 12 дена не са подали носа навън и само бродят из къщата. Намерили някаква програма за ходене в къщи и маршрутът включва и нашата стая. Мани!

Съжалявам, че не успях да ги заведа в България у майка. Чак на 3 май са на училище, а дотогава ще се гътна с тях в къщи.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Невена, колко пък да е важен този размер/освен ако не го търсиш с лупа 😂/? От опит казвам, че ако не можеш да ползваш даровете на природата, то язък, че си щедро надарен. Малките... там е ясно. Средните са си най-добре: нито ще те изпрошнат, нито като да не ги усетиш и ако лоста бива умело въртян, хич ми не трябва някой смок.

За мене много. Предпочитам смок, който седи мирно пред швъклив среден. Не, не ги усещам тънките и средните. Смокът си е смок.
На широка хралупа все смокът ѝ тесен. Scream

Скрит текст:

# 358
  • Мнения: 553
С тази карантина ставам все по-уплътнена Joy Joy Joy
И други потребителки се "оплакват", ето Чакалката и тя - възстановява позагубената тръпка и редовността на сношенията с Чакала.
Полезно значи било да си останат малко хората вкъщи, замислят се и се връщат към важните неща. Stuck Out Tongue Winking Eye

В Китай, след отмяната на карантината разводите скочили с над 350%.
Да не кажете сега, че е от анатомията Simple Smile на китайците?

# 359
  • Мнения: 2 478
Чакалке, не ми обръщай внимание, лигавя се, купон да става. Simple Smile
Ама ми свикна на тона, виждам. Готина си. Simple Smile

Кофти, Невена, иска ти се, викаш, ама няма територия, или има, ама с "присъствие" не е ок.
Аз пък в момента съм - има територия, ама баш сега няма с кой, и по-добре сякаш. Joy
Но поне ми е тихо и спокойно, и си правя, квото ми е кеф. BowtieRelieved
Аз ви оставям, скачам в банята, после ще вечерям и ще гледам Bloodshot. Sign ClapperMisc Gun
Приятен ви лаф засега. Simple Smile

едит: Лопе, това мислих да допълня, ама ме изпревари, за разводите или новозабременелите, кои ще са повече... Щото, ако се замисля за себе си, ако сега бях във връзка, щях да я спуквам моята - сутрин, обед и вечер. Mask

Общи условия

Активация на акаунт