Графики на БТ - коментари

  • 45 536
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте може ли коментар по моята графика до тук.този месец имах 2 дом.Ф който е доказано,че са се пукнали
Скрит текст:
Графиката е добре. Ако са минали 12 дни от О. ( според мен днес е 12 ден) - може да пуснеш ЧХГ - напр. утре сутринта Peace

# 46
  • Мнения: 24
Здравейте, може ли коментар и на моята графика, знам че е непълна. Последна менструация 16.09.19-21.09 19. Дали е имала О.

# 47
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте, може ли коментар и на моята графика, знам че е непълна. Последна менструация 16.09.19-21.09 19. Дали е имала О.
Скрит текст:
Здравей!
Не показва да е имало О., дотук.

# 48
  • Мнения: 140
Здравейте може ли коментар по моята графика до тук.този месец имах 2 дом.Ф който е доказано,че са се пукнали
Скрит текст:
Графиката е добре. Ако са минали 12 дни от О. ( според мен днес е 12 ден) - може да пуснеш ЧХГ - напр. утре сутринта Peace
Благодаря ще си изчакам засъснението защото от 1 год се надявам на чудо и нестава,и сега не се надявам много 😔

# 49
  • Мнения: 9
Здравейте,
Oт 5 месеца меря орално температурата всяка сутрин в 6-6.30ч. преди да стана от леглото, а иначе от година и половина опитваме да си имаме бебе  Rolling Eyes Може ли да помоля за коментар на моята графика от последния месец? От М. до М. имам от 26 до 29 дни. Възможно ли е овулацията да е била преди 28.10?  Thinking
По принцип имам ниска температура, досега не е била повече от 36.60 преди М.
Мерси! :')

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … serLoginName=teo8

# 50
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте,
Oт 5 месеца меря орално
Скрит текст:
температурата всяка сутрин в 6-6.30ч. преди да стана от леглото, а иначе от година и половина опитваме да си имаме бебе  Rolling Eyes Може ли да помоля за коментар на моята графика от последния месец? От М. до М. имам от 26 до 29 дни. Възможно ли е овулацията да е била преди 28.10?  Thinking
По принцип имам ниска температура, досега не е била повече от 36.60 преди М.
Мерси! :')

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … serLoginName=teo8
Здравей!
Оралното измерване е много неточно - показва го и вида на графиката,не можеш да достигнеш разлика в БТ 0,4-0,6 градуса, което би означавало, че с О. всичко е наред.
А при теб не може да се разбере, проблем ли има, или е от измерването?!
Ако е имало О., може да е била на 14/15 ден от МЦ.
Дано да е станало , но ако не е, мери поне анално, че е по-точно.

# 51
  • Мнения: 9
Здравейте,
Oт 5 месеца меря орално
Скрит текст:
температурата всяка сутрин в 6-6.30ч. преди да стана от леглото, а иначе от година и половина опитваме да си имаме бебе  Rolling Eyes Може ли да помоля за коментар на моята графика от последния месец? От М. до М. имам от 26 до 29 дни. Възможно ли е овулацията да е била преди 28.10?  Thinking
По принцип имам ниска температура, досега не е била повече от 36.60 преди М.
Мерси! :')

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … serLoginName=teo8
Здравей!
Оралното измерване е много неточно - показва го и вида на графиката,не можеш да достигнеш разлика в БТ 0,4-0,6 градуса, което би означавало, че с О. всичко е наред.
А при теб не може да се разбере, проблем ли има, или е от измерването?!
Ако е имало О., може да е била на 14/15 ден от МЦ.
Дано да е станало , но ако не е, мери поне анално, че е по-точно.

Мерси за бързия отговор denis!
Ако няма успех и този път, почвам да меря орално.

# 52
  • Мнения: 30
Здравейте,бихте ли коментирали моята графика,за първи път я мера анално,на 10 ден имах 16 мм фокикул,исключително съм щастлива,че този МЦ дойде сам без ХЗТ,зощото в продължение на година го предизвиквам,че изчезна изведнъж,може би от добавките които Дени които коментирате, също и хомеопатия.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=120764

# 53
  • Мнения: 1 691
Здравейте ,момичета!Сравнително нова съм в метода за мерене на БТ и имам въпрос.Имам поликистоза и доста рядко засичам ову.Та след консултация с репродуктивен специалист ,решихме да направим цветна снимка идния месец и да ме стимулират.Като за последно реших и този месец да мера темп. , и сега ми закъснява с около 5 дни( не е странно ,свикнала съм заради кистите), нотемпературата ми е 36,7-36,8( меря я орално). Възможно ли е поради задържан фоликул или киста да се задържа висока? Миналия месец беше пак висока ,но сонда до 36,2 и съответно ми дойде същия ден.

# 54
  • Мнения: 3 597
Здравейте , бихте ли коментирали трафиката ми ? Според вас кога е била О и кой ден след нея е днес ?

# 55
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте , бихте ли коментирали трафиката ми ? Според вас кога е била О и кой ден след нея е днес ?
Скрит текст:
Здравей!
Според мен, О. е била на 19/20 ден от МЦ - днес е 11-ти ден след О.
Оралното измерване е много неточно, не може да му се вярва много.

# 56
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, за пръв път си меря БТ и нямам база за сравнение, но ако можете да ме ориентирате как се движи моята графика,като температурата е мерена ректално с дигитален термометър веднага след събуждане, но не по едно и също време. С 28 дневен цикъл съм. Ето графиката:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle="venetta"

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 15:30 от Venetta1991

# 57
  • София
  • Мнения: 35 919
Здравейте момичета, за пръв път си меря БТ и нямам база за сравнение, но ако можете да ме ориентирате как се движи моята графика,като температурата е мерена ректално с дигитален термометър веднага след събуждане, но не по едно и също време. С 28 дневен цикъл съм. Ето графиката:
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle="venetta"
Спазваш ли часа на измерване, защото графиката ти, дотук,  доста играе? Ако е имало О., може да е била на 12/13 ден от МЦ, но БТ, вече, трябва да се задържи висока.

# 58
  • Мнения: 178
Ами последните пет дни е мерена към 8.30, а преди това около 10-10.30, не я меря по едно и също време.

# 59
  • София
  • Мнения: 35 919
Ами последните пет дни е мерена към 8.30, а преди това около 10-10.30, не я меря по едно и също време.
Трябва да се спазва часът на измерване и да не е по-късно от 8.00ч, като 6-7 е идеалното време за измерване на БТ.
В 10ч., ТТ физиологично започва да се повишава и респ. БТ не е обективна.

Общи условия

Активация на акаунт