Ето ви снимки да се посмeeте :)

  • 2 136
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
малий,чудо Sick особено първата  Crazy

# 16
  • Мнения: 337
За първата снимка както и да е,ама не мога да разбера какво е провокирало младежа от втората снимка да се налепи целия с дамски превръзки #CrazyОпределено му работи фантазията smile3532  rotfImbo rotfImao moresmile

# 17
  • Мнения: 663
Майко милаааааааа...

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
УжаСТ .......... Mr. Green Mr. Green #2gunfire #2gunfire #2gunfire Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ако ми е нов хапартамента направо се  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 4 390
Shocked Laughing

Ужас! Схвана ме сърдечния мускул!
Определено не искам да си виждам къщата така... Crazy

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Лелеееее!  Joy  Joy  Joy

Да са живи и здрави и те и родителите им!

# 21
  • Мнения: 253
Ouch!
Ами така става като им дават на тези да четат инструкциите за употреба! Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 959
Смеем си се ние, ама какво са изживяли Родителите им при вида на тез гледки.... Hug

Виктория, как е баба, как е пътувала? Свиквате ли двечките с Елла да се гледкате? Hug

# 23
  • Мнения: 940
kalida...мерси че попита Hug,еми то няма накъде -свикнахме.Маика добре е пристгнала и не говориме за това на кои как му е мъчно-защо да човъркаме там дето не трябва Tired.Ама се оплаква че има да чисти със седмици  #Crazy,бащата нали самичък беше и миля нали не е пипал от тук до таме никога та се е бил затънал до шията ooooh!.Та то от една страна хубаво че има какво да прави по цял ден вместо да тъжи за нас. Simple Smile

A твоята Дана сладурана много я харесвам на автара ти с пръстчето в уста! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 619
 hahaha hahaha
Ле ле мале е е ..!
 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 1 630
Оххх
първата е просто ужасяваща
Дано, да не е блажна боя това.

# 26
  • Мнения: 940
 raly....казаха ми че е блажна боя Confused

Общи условия

Активация на акаунт