Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 61 165
  • 810
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 027
Аз съм правила еднократна. Към 400-500лв беше. Много съм доволна, наистина светна лицето, стоеше напомпано и хидратирано, нямах нужда и от крем. Издържа и дълго време 7-8 месеца.
Правила съм и под очите. И там съм доволна, като изключим отоците две седмици, но аз съм склонна, та не е от продукта или докторката ( Ванеска) Струва ми се, че трябваше да сложи още малко за да е резултата по добър, но пак имаше голяма разлика. 10 месеца минаха и още има.

# 196
  • Мнения: 245
Някой да знае от опит дали отслабването в лицето би намалило отпускането в долната част?

# 197
  • Мнения: 2 749
Не, увеличава се отпускането при отслабване.

# 198
  • Мнения: 23 408
Не, увеличава се отпускането при отслабване.
Да де, отслабване в лицето.

# 199
  • Бургас
  • Мнения: 877
El_83 при кого прави за лицето? Ще ми дадеш ли малко повече инфо какво, как протича ...
Ако ти е по удобно и на лична може.

# 200
  • Мнения: 3 027
El_83 при кого прави за лицето? Ще ми дадеш ли малко повече инфо какво, как протича ...
Ако ти е по удобно и на лична може.
За Раденсити ли питаш? При Ванеска правих. За под очите работи с канюла, защото е по прецизно. Сложи ми зъболекарска упойка под скулата и от там вкарва канюлата до под окото. После и леко странично на скулата, слага отстрани под окото. Болката е 0

# 201
  • Мнения: 487
El_83 при кого прави за лицето? Ще ми дадеш ли малко повече инфо какво, как протича ...
Ако ти е по удобно и на лична може.
За Раденсити ли питаш? При Ванеска правих. За под очите работи с канюла, защото е по прецизно. Сложи ми зъболекарска упойка под скулата и от там вкарва канюлата до под окото. После и леко странично на скулата, слага отстрани под окото. Болката е 0
Това с болка О ме амбицира наистина Simple Smile Голяма съм бъзла аз.Значи еднократно си правила,предполагам 3 мл. и държи 7-8 месеца.Ще се прави!

# 202
  • Мнения: 3 027
Аз предупредих за прага ми на болка, но мисля, че и по принцип така процедира. Важно е лицето да е спокойно.
Първо правих лицето, след година и нещо под очите.
За втори път през живота си пия Collagen beauty bulder на Neocell и съм много доволна. Чудесно се отразява на лицето вкл. и областта под очите.

# 203
  • Мнения: 766
И Ванска и Михайлов са добри. При нея съм слагала филър под очи, реденсити 2. При Михайлов prp и рестилейн.
Обмислям мезотерапия при Ванеска.
Ел, ти каква прави?

Относно хидратацията разчитам на корейската грижа за кожата. Доволна съм.
може ли снимка или линк към това, което използвате от корейската козметика? Или от къде я купувате?

# 204
  • Мнения: 3 117
може ли снимка или линк към това, което използвате от корейската козметика? Или от къде я купувате?
Ще отговоря на лични.
Иначе темата за корейската козметика е тази:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1140672

# 205
  • Мнения: 3 022
El_83 а колко време ти държи филъра? Аз съм с Juvederm и съм много доволна, вече година и не е мръднал, но нали ми станаха едни подувания, като се разболях и не знам в крайна сметка дали не беше от него. Мисля да го сменям, заради VYCROSS технологията (понеже четох, че филърите с нея дават такива проблеми).

Иначе за болката, аз упойки никога не слагам, даже и на устните не искам крем. Упойката ми създава повече дискомфорт с това изтръпване, отколкото самото убождане. Всъщност  Раденсити няма ли лидокаин в него? Жуведерм има и не ме болеше.

# 206
  • Мнения: 3 027
С канюла през скулата си е за предпочитане упойката  Grinning Иначе и аз съм правила мезо без упойка, но с убождания. Търпи се.
Близо година ми държи, на 1 декември миналата слагах под очи.

# 207
  • Мнения: 3 022
Миии, мен не ме боля Grinning Само дето сякаш ми стържеше костта. Ама аз онзи ден си правих микроблейдинг без упойка, тъй че не съм фактор. А не разбрах Реденсити-то има ли лидокаин в него?

# 208
  • Мнения: 236
El_83 а колко време ти държи филъра? Аз съм с Juvederm и съм много доволна, вече година и не е мръднал, но нали ми станаха едни подувания, като се разболях и не знам в крайна сметка дали не беше от него. Мисля да го сменям, заради VYCROSS технологията (понеже четох, че филърите с нея дават такива проблеми).

Иначе за болката, аз упойки никога не слагам, даже и на устните не искам крем. Упойката ми създава повече дискомфорт с това изтръпване, отколкото самото убождане. Всъщност  Раденсити няма ли лидокаин в него? Жуведерм има и не ме болеше.

С какво може д асе смени Жуведерма, от предлаганото в добрите клиники у нас?
Дами, някой да сподели опит с микронийдлинг? Много му се чудя.

# 209

Общи условия

Активация на акаунт