Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 61 180
  • 810
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 518
Здравейте,какво мислите за този серум,съдържащ EGF-мисля,че Alena беше разяснила подробно за него,ако не бъркам?

# 451
  • София
  • Мнения: 12 026
Коментираните снимки са на един и същи човек. Едната е селфи в огледало, а това орбъща образа.
Друг е въпросът дали са обработвани.

# 452
  • Мнения: 9 041
Един въпрос, дами - имам едно пигментно петно на брадичката, което бих искала да премахна с IPL. В същото време планирам филър в тази част и май ще трябва първо лазера и после да направя процедурата, ако толкова се влияе хиалуронът от него. Какъв е вашият опит?

# 453
  • Мнения: 1 830
Първо лазерът. Все пак има нагряване, което топи филъра.

# 454
  • София
  • Мнения: 326
Blue@ на мен с радиочестотен лифтинг ми фиксираха филъра под очите - малко беше подуто до скулите и кожата ми беше пожълтяла. Ходих на 4 процедури през 2 дни и се оправих.
Аз също имах хлътване от недоспиване, отслабване на лицето и т. н. Филъра ми даде много свеж и младежки вид. И вече година не се е абсорбирал.

# 455
  • Мнения: X
Здравейте,какво мислите за този серум,съдържащ EGF-мисля,че Alena беше разяснила подробно за него,ако не бъркам?
Ако става въпрос за bioeffect EGF serum, аз съм много доволна от ефекта му върху сухата ми кожа с начални бръчки. В комбинация с други продукти удължи времето между поставяния на ботокс на 10 месеца (самият ботокс ме държа около 7 месеца). Пробвах мостра от 3мл, която ми стигна за повече от месец преди да реша дали да го купя. Има доста противоречиви тези за EGF в бялата козметика, но тъй като нямам странни образувания на кожата на лицето си и често посещавам дерматолог, засега съм решила, че ще го ползвам. ( Едно от проучванията сочи, че е възможно EGF да подхранва ракови клетки на кожата). Заповядайте в темата за козметика ако търсите повече информация.

# 456
  • Мнения: 686
pepita28, дали можеш да споделиш къде точно прави радиочестотния лифтинг?
🤗

# 457
  • Мнения: 13 067
Чета ви за филъра под очи и се притесних, аз два пъти съм слагала и се  получва префектно, това е нещото от което най видях ефект подмладяващ. Със слабо лице съм и нямах ниакив мазнини под очите, бяха ми хлътнали до кост и това ми слагаше едно 5 години. Съвсем не искам да се виждам пак така.
Дано на трето слагане не ми се случи такъв проблем... Ни синини съм имала, ни отоци.
И много наистина много ми държи. Може би не е подходящо за всеки тип лице, знам ли...
Липосукция на брич много искам, но още не съм събрала кураж. Със серуми разни даже няма да опитвам...

# 458
  • Мнения: 1 830
Чета ви за филъра под очи и се притесних, аз два пъти съм слагала и се  получва префектно, това е нещото от което най видях ефект подмладяващ. Със слабо лице съм и нямах ниакив мазнини под очите, бяха ми хлътнали до кост и това ми слагаше едно 5 години. Съвсем не искам да се виждам пак така.
Дано на трето слагане не ми се случи такъв проблем... Ни синини съм имала, ни отоци.
И много наистина много ми държи. Може би не е подходящо за всеки тип лице, знам ли...
Липосукция на брич много искам, но още не съм събрала кураж. Със серуми разни даже няма да опитвам...
Лично аз с очите си съм виждала значително смален брич след курс с LPG процедури.

# 459
  • Мнения: 13 067
Правила съм... Венус Легаси също. Ефект имаше леко в обиколки и то по време на процедурите.
Структурата ми е такава и много да съм слаба, пак имам брич и много ме дразни. Ако съм сигурна, че няма накъде другаде да се “възстановят” тези премахнати мазнини, ще се навия. Също ме безпокоят и дупките... на една жена видях, точно под дупето и бяха и хич не стоеше красиво. Инак болка, възстановяване , всичко ще изтърпя. Също колко време няма да мога да спортувам?

# 460
  • Мнения: 1 830
Правила съм... Венус Легаси също. Ефект имаше леко в обиколки и то по време на процедурите.
Структурата ми е такава и много да съм слаба, пак имам брич и много ме дразни. Ако съм сигурна, че няма накъде другаде да се “възстановят” тези премахнати мазнини, ще се навия. Също ме безпокоят и дупките... на една жена видях, точно под дупето и бяха и хич не стоеше красиво. Инак болка, възстановяване , всичко ще изтърпя. Също колко време няма да мога да спортувам?
Аз не спортувах докато носех еластичното бельо, значи 4 седмици.

# 461
  • Мнения: 8 783
Жаки, Чолакова ли е слагала под очите ?
С Какъв продукт е работено?

# 462
  • Мнения: 3 434
Жаки, Чолакова ли е слагала под очите ?
С Какъв продукт е работено?
На мен Чолакова ми е слагала. Волбела, доволна съм. Просто сега реших да пробвам Филорга.

# 463
  • Мнения: 11
И аз имам проблем точно с тези бръчици под очите. Според моята докторка няма друг начин за справяне там, освен ботокс, но тя отказва да ми сложи поради висок риск от оточност.

Здравейте,
Виждам, че доста се препоръчва ботокс за околоочната зона. От д-р дерматолог, обаче знам, че от ботокса кожата изтънява и състоянието и се влошава много, увисва. Затова се препоръчва ботокса да започне да се слага възможно по-късно. Препоръчителната, максимална бройка на поставяне била 6 пъти, въпреки че масово дерматолозите поставят много повече...
Някоя от вас може ли да сподели от личен или пък чужд опит как му се е отразил на кожата ботокса?
Благодаря!

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 13:43 от bubanka

# 464
  • Мнения: 13 067
Само Ванеска ми е поставяла под очи филър, там точно не бих си правила експерименти. Но ето, Алекс пак при нея е била, със същия продукт и е имало проблем. Та гаранция никъде и с нищо няма за съжаление...

За ботокса слагала съм само на чело, не забавлявам кожата ми да е по- зле, след като ме “пусне” връща се в изходно положение, тоест пак си бръчкам на воля:) Обаче! Тъй като човек лесно свиква с хубвото и гладко като на мома чело, бръчките много ми вадят очите:) та затова някой може да си мисли, че изглежда по- зле:)
Колкото до максималният брой слагания и двете дерматоложки ( Ванеска и Каляшева) казват че няма такова ограничение. Аз повче от веднъж годишно не искам да слагам, но на 36 започнах, как и да ги смятам бая повече от 6 ще дойдат:)
Все се надявам друго решение да се намери за тези бръчки на челото ми, но за сега не ми предлагат алтернатива.

Общи условия

Активация на акаунт