Парфюмни размисли и страсти - 230

  • 54 189
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 153
Днес тествах отново Забраненото Живанши и бях с него на работа. Имам смесени чувства. Пръснах сутринта на китката от него и част от парфюма попадна на ръкава на блузата ми и остана там без да мръдне целия ден. Деня ми беше нервен и напрегнат но и самия парфюм усетих много пронизителен, направо ми докара главоболие допълнително, незнам защо се получи така този път. Продължавам да го харесвам, намирам го изключително елегантен и офисен. Има тази нотка за която някой спомена по-напред и която ме привлича и мен много, с една дума го прави сух някак незнам откъде ми идва тази асоциация на сухота (същата асоциация ми извиква миризмата на джин) но за офис е точно това което търся, държи ме фокусирана. Може би ми трябва тоалетната вода а не парфюма но тук съм виждала само парфюма.

П.С. Забравх да спомена че една колежка ми направи комплимент за парфюма.

Отново редактирам защото се сетих че преди време когато излезе този пафюм Ковачева каза че мисли че ще ми хареса (нямаше къде да го тествам тогава, тук дойде късно) направо съм впечатлена много защото това се оказа точно така, май ще го купувам.. Ковачева това е за теб Flowers Bouquet

Последна редакция: сб, 14 сеп 2019, 12:18 от Athena

# 91
  • Мнения: 8 808
Урааа! Идва времето на моя любим Алюр! Всичко друго е за временно разнообразие. Simple Smile Simple Smile

# 92
  • Мнения: 517
Интересен парфюм е L'Interdit. Едно от добрите попадения напоследък, защото хем е познат, хем е разнолик.
За мен е най-красив в много лют студ. Безумно траен върху дрехи и в косата. Души ме в топло време, затова и го размених.
Някак не ми се ще да трупам бройки, които да изискват специален сезон или настроение. Предпочитам да имам няколко любимеца, които ще ми носят наслада по всяко време. Heart Eyes

Има значение и типажа, кожата. Мисля, че върху смугла дама с леко мазна кожа би седял пудрено и леко, като кашмирен шал. Химията е всичко при парфюмите.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
L'inderit има една остра връхна нота, която оства до края и го прави много небалансиран и крещящ. Нещо не са уцелили летливостта. Може да е нарочно, но по този начин на мен ми мирише монотонно. За разлика от Манифесто Елексир, който е мек и те обграща като шал с топлата си ванилия. Сходни пирамиди, като изключим връхните ноти, но вторият е много по-добре балансиран с топла есенна мекота.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Аз вчера и днес успях да тествам няколко парфюма на Amouage. Радвам се, че се запознах с тях, защото от много време ми се въртяха в главата, но не са моите аромати.
Най-много ми хареса Lyric, но да ви питам възможно ли е да изчезва след 2 часа? И вчера, и днес го пробвах с хубаво напръскване, но след 2 часа го няма. А моята кожа излъчва много и нямам никакъв проблем с трайността. Точно за Amouage ми се струва невероятно.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Всичко е възможно,при мен коментирания L'Interdit,който не харесвам е толкова нетраен,че все едно се поливам с чиста вода.Винаги съм се чудела как при някой е задушлив и крещящ,а аз избощо не го регистрирам,а нямам проблем принципно с трайността.Нова Обувка пак-https://www.fragrantica.com/perfume/Carolina-Herrera/Good-Girl-G … _DHJRgm79uKxY8-TI

# 96
  • Мнения: 31 197
Аз вчера и днес успях да тествам няколко парфюма на Amouage. Радвам се, че се запознах с тях, защото от много време ми се въртяха в главата, но не са моите аромати.
Най-много ми хареса Lyric, но да ви питам възможно ли е да изчезва след 2 часа? И вчера, и днес го пробвах с хубаво напръскване, но след 2 часа го няма. А моята кожа излъчва много и нямам никакъв проблем с трайността. Точно за Amouage ми се струва невероятно.
Невъзможно е.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ерера се оля с една и съща обувка в различна опаковка. Grinning

# 98
  • Мнения: 790
Този път май ще е и с различен аромат...иначе то не беше брокат,червено кадифе,точки...писнА ми.😂

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Ако виждам правилно във фрагрантика /от телефона гледам и малко е трудно да съпоставя/, пирамидите им са 1:1. Grinning
Но, златната уж почва съвсем различно. Grinning

# 100
  • Мнения: 790
Никой нищо не казва за новия дамски бос ..мирише ми на Lancome Hypnose edp с добавена слива..тествам и двата и двата ми миришат еднакво..тоЗ нос съвсем бъгна.

# 101
  • Мнения: 3 998
Велвет ванила подходяща ли е за есен/зима?

За есенни аромати съм се спряла ,както писах и в предишната тема на Еуфория,Слончето и Ейнджъл мус.. не е нещо нова,всички сигурно знаете ароматите,няма да ги описвам (и без това не ме бива☺) но много ви се радвам като ви чета!

# 102
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 153
Ами купих си L'interdit въпреки главоболието за което го набедих, не съм се вълнувала така от парфюм със сигурност повече от десет години. Пожелавам емоцията на всички обичащи парфюмите Gift Heart

# 103
  • Мнения: 31 197
Ами купих си L'interdit въпреки главоболието за което го набедих, не съм се вълнувала така от парфюм със сигурност повече от десет години. Пожелавам емоцията на всички обичащи парфюмите Gift Heart
Браво честит! Перфектен избор! Hug bouquet

Става за зима Велвет Ванила и още как. Чуден е.

# 104
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 153
Благодаря Денси Flowers Tulip

Общи условия

Активация на акаунт