АВГУСТИНЧЕТА 2019 - тема 1

  • 25 056
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 301
Здравейте. Може ли някоя от вас да ми сподели как е увеличила кърмата си - чай, таблетки или друго. И чували ли сте за таблетки Лактил? Може ли да се навреди на бебето с такива таблетки или чай? Чета, че са с копър и анасон, но знае ли човек..

# 721
  • Мнения: 264
Здравейте. Може ли някоя от вас да ми сподели как е увеличила кърмата си - чай, таблетки или друго. И чували ли сте за таблетки Лактил? Може ли да се навреди на бебето с такива таблетки или чай? Чета, че са с копър и анасон, но знае ли човек..
Чела съм, че сминдухът е със много добро лактогонно действие. Има го на таблетки, мисля, че някоя мама беше писала веднъж, че е много доволна.

Аз да се оплача - моя сладур е болен. Тази нощ беше много неспокоен и по едно време го усетих, че започва да сумти, даже май гърдичките му хъркат 😭 На няколко пъти като се изкиха и гласа му беше един такъв като пресипнал и сега се притесняваме, че ще направи ларингит. Дано не се влоши нещо точно по празниците, че освен всичко друго тогава по закон всички спешни отделения са препълнени...

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Момичета почти 1 година измина от както научихме с моят мъж, че ще ставаме родители. В навечерието на Бъдни вечер си направих теста с голямо нетърпение и го събудих с прекрасната новина. Това беше най-прекрасния подарък, който сме имали за Коледа и за предшестващата Нова Година. Вие как съобщихте на половинката си? Мисля, че ще е интересно да си разкажем. Топли и уютни коледни и новогодишни празници Ви желая от сърце на Вас и семействата Ви! Бъдете здрави ! 😊☃️❄

По абсолютно дъщия начин се случи и при нас, на 24ти знаех, че съм бременна, а на 25ти съобщих на ММ. Най-щастливия завършек на годината беше Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 385
При нас нямаше никаква романтика заради цялата галимация по ин витро процедурата. Пункцията ми беше на 5.12., с триста зора изкараха 2 що-годе годни яйцеклетки, до последно не се знаеше ще има ли трансфер, но в крайна сметка на 8.12. ми върнаха 2 ембриона - най-красивите 5 клетки, които съм виждала на снимка! И като се почна едно чакане. Док ми беше казал след 16 дни да правя кръвен тест. Падаше се 24.12. и понеже бяхме на вила за Коледа, трябваше да изчакам 27.12. за теста. Излезе прекрасно ЧГХ и док ме извика на следващия ден за узи, въпреки че беше събота, за да потвърдим. А през цялата Коледа бях с мега запек, какъвто не съм имала през живота си. Затова майка ми каза, че със сигурност е станала работата Simple Smile и така започна моята приказка...
Затова ще ме разберете, като споделя, че тази Коледа се надявам отново на запек Wink

Момичета почти 1 година измина от както научихме с моят мъж, че ще ставаме родители. Вие как съобщихте на половинката си? Мисля, че ще е интересно да си разкажем. Топли и уютни коледни и новогодишни празници Ви желая от сърце на Вас и семействата Ви! Бъдете здрави ! 😊☃️❄

По абсолютно дъщия начин се случи и при нас, на 24ти знаех, че съм бременна, а на 25ти съобщих на ММ. Най-щастливия завършек на годината беше Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 3 943
Закъсняваше ми 4 дни. Усещах, че нещо се случва и бях намислила на рождения ми ден да си направя теста и да го изненадам. Е да, ама не издържах. Два дни по-рано си направих теста и въпреки, че очаквах да покаже две черти се стреснах. В това време мъжа ми се прибра, аз ревяща му показвам теста и така. Нямаше романтика Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 406
Аз си следях базалната температура и бях почти сигурна, че съм бременна, защото се задържа необичайно висока. Не чаках закъснение - прибрах се от коледно парти с колегите в деня, когато трябваше да ми дойде, и направих тест. След това казах на ММ. Романтика кой знае каква нямаше, ама пак си беше напредък за нас, защото с каката му бях навяла теста в лицето и му вдигнах скандал, че е станало от първия месец. Не, че не исках бебе, бяхме младоженци и официално правехме опити, ама не знам защо бях решила, че ще отнеме някакво време Rolling Eyes.

# 726
  • Мнения: 381
На мен ми закъсняваше около седмица и аз просто знаех, че съм бременна. ММ обаче отричаше, било невъзможно, не съм забременяла сега. На 29.12 направих тест и бяхме заедно като го отворихме, беше бледа втора чертичка, но я имаше Heart

# 727
  • Мнения: 2 250
Аз не повярвах ,че към бременна,но въпреки това пратих снимка на теста на мм. После си поревахме малко от радост и докато не родих не вярвах,че чудото се е случило ,всъщност и сега понякога не вярвам ❤

# 728
  • Мнения: 111
След няколко 2 спонтанни аборта,2 бременности с спряло развитие в 8гс,1 извънматочна и нито една с щастлив край,със закъсняващ цикъл и никаква еуфория,отидох в последния работен ден в годината ей така на лекар,той ми каза,е честито бременна сте,но отново без ентусиазъм на никого нищо не казах,ядох,пих,танцуват на нова година и в средата на януари вече след 8гс,отидох на лекар и той ми каза,всичко е наред и тогава казах на таткото и на никой друг!Сега година по късно на никого не я показвам,от суеверие реших,че човек е по добре да си мълчи докато не види крайния резултат

# 729
  • Мнения: 264
И при нас нямаше много романтика, особено от моя страна. Бяхме в период на преговори за второ дете, като ММ искаше, а аз се дърпах като магаре на лед. И така миналия декември ми дойде точно като по часовник на датата, ама нещо не вървеше както трябва. Изчаках 4-5 дни, ама пак не тръгваше като хората. В същото време каката беше с пневмония, даже бях с нея като и правиха рентгенова снимка. В крайна сметка намерих време да ида на лекар да видя какво се случва с моя цикъл. Тогава ми казаха, че или ще ми тръгне нормално до 10 дни или съм бременна. Не вярвах, че е възможно, ама на майтап си купих тест. Вечерта се мотах до 21 ч докато ми остане време да го направя, а през това време ММ само даваше зор (той се надяваше да стане и чудо и да има 2 черти). Направих аз заветния тест и Scream той взе че излезна положителен. Направо бях в ступор, а моя хубостник подскача до мен. До тоя момент не вярвах, че съществува такова нещо като цветна бременност, ама ей на имало такова животно. След това няколко дни ходих като ударена с мокър парцал и само хвърлях кръвнишки погледи на бъдещия татко, който в последствие си призна, че веднъж решил да се пробва дали няма да стане работата без да ми казва.
Въпреки всичко нито за секунда не се замислих дали трябва да го задържа или не - знаех, че щом е станало значи сега му е било времето. А като резултат сега имаме такава усмихната топчица, че сърцето ми се разтапя като ми се усмихне.

# 730
  • Мнения: 135
Здравейтее Simple Smile Подсетихте ме и си пуснах видеото на мм как му съобщавам. Ние живеем в Холандия, аз бях командировка в БГ за 3 седмици от началото на декември и там разбрах, много трудно беше да опазя тайната докато той се прибере в БГ. Та така на 18ти кацна и аз му бях оставила подарък под елхата, опакован с теста за бременност и едно боди, на което пише "Daddy's future lifting partner". Физиономията му като го отвори е уникална. Преди малко гледахме видеото всички и се смяхме. Много як момент.

Някоя от вас захранила ли е вече? Ако да, с какво и как протече?

# 731
  • Мнения: 385
Мами, как ще посрещнат вашите бебета новата година? Притеснявам се дали гърмежите ще стреснат и уплашат малките барбарони.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Около нас напоследък доста гърмежи се чуват, мен стрядкат, но на малката не й дреме за сега. Ще видим дали ще се стресира на НГ, но сме си вкъщи, за да й е по-спокойно.

# 733
  • Мнения: 1 554
Ох малката още много се стряска и направо не ми се мисли

# 734
  • Варна
  • Мнения: 231
Момичета, изчезна ли напълно бебешкото акне на вашите бебчета (тези, които имаха)? Моето момче все още има пъпчици по бузите.

Общи условия

Активация на акаунт