Коледни и новогодишни идеи и декорации 2019/2020

  • 101 561
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Страхотна е Heart Exl

# 1 081
  • Мнения: 7 279
Прекрасна е !
Момичета , в други теми споделихме , но и тук да кажа-в Кауфланд тези дни има големи намаления на останали коледни декорации-може да са "хрумки "за следващата година!

# 1 082
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
МГМ-страхотна украса,справила си се супер,напук на зъбобола.
Аз вчера загледах в сайта на Бриколаж пише,че също има намаление на коледните неща,но повечето неща ги няма онлайн,вероятно до края на тази седмица ще има нещо останало по магазините.Даже викам на ММ "Сега е моментът да ме закараш в Бриколаж да си накупя украса за догодина"-така ме изгледа,че направо ме втрещи...Иначе вчера от немски център на Плиска си взех две бели мечки от някакъв вид керамика.Много им се зарадвах,дори ги сложих под синьо-бялата елха и вече имам идея и за ъгълчето,в което я наредих тази година.И 12 сребърни топки нечупливи от Пепко си взех,за да ги добавя към същата елха,че бе повече синя, отколкото сребристо-бяла.

# 1 083
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Честита Нова година на всички. Декември ми беше абсолютен кошмар, между работа и жесток зъбобол нямах време да се включа в темата, но с удоволствие разглеждах вашите красоти. С малко закъснение, ето няколко снимки на моята украса. Имах много идеи и не успях да осъществя повечето от тях, заради зъбобола, но какво да се прави.
Скрит текст:










Какви ги говориш момиче, че си нямала време.
Направо е приказно при теб, много хубаво, сгря душата сега като го видях.
Крада те нацяло за следващата Коледа с тези прозорци. Дано всичко със зъбите да е наред вече и да сте си изкарали едни чудесни празници в тази обстановка.

# 1 084
  • Мнения: 19 687
Как закрепи елховите гирлянди върху прозореца? Blush

# 1 085
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много ви благодаря, момичета, радвам се, че ви харесва. Зъбобола е по добре, на 20ти се прибирам в България за две седмици, а сестра ми е зъболекар и вече си е отделила един уикенд само за мен, та засега съм закрепила положението до 25ти, дано издържи и не започне пак.

Гирляндите са закрепени на релсата за пердета. Тук имат такъв навик да слагат едни грозни пластмасови плоски ленти от вътрешната страна на прозореца, вместо нормалните на стената над него, по принцип никак не ги харесвам, но за гирляндите са идеални. Simple Smile

# 1 086
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
Минавам само да ви покажа декора за коледната фотосесия в домашни условия, която едва днес успях да съчиня, и да наснимам малкия.
Скрит текст:

# 1 087
  • Мнения: 6 298
Минавам само да ви покажа декора за коледната фотосесия в домашни условия, която едва днес успях да съчиня, и да наснимам малкия.
Скрит текст:
Ами то днес е Коледа по стар стил.

# 1 088
  • Мнения: 3 385
Аз прибрах украсата. Обикновено го правя след Ивановден, но в събота бях сама у дома, без деца и мъж, та реших да свърша тази си задача. Сега ми е "голо" на доста места Simple Smile

# 1 089
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ау, не, не си давам украсата! Angry При нас тази година ще минават да събират елхите чак на 15 и 16.01, зарадвах се, че имам още 10 дни. 😃

После пак ще оставя лампичките и зимните украси, само директно коледните неща ще махна.

# 1 090
  • Мнения: 7 034
Ние днес я прибрахме. И да ви кажа, да се посмеете. Разваляйки я, виждам закачено на елхата едно великденско пластмасово яйце. Изумена питам моя мъж - как така е попаднала тая великденска украса на коледната елха. А той вика - ами жена, видях го, че е шаренко и го закачих. Та така, комбинирахме и двата празника.
За много години, момичета, живи и здрави бъдете и до нови срещи за следващите празници!

# 1 091
  • Мнения: 105
Ох, така ми е криво, че тр да я разваля.  И аз мисля да си оставя някаква зимна.

# 1 092
  • София
  • Мнения: 1 602
Аз оставих зимните калъфки на възглавниците, коледните одеала на децата, свещници и лампички...

# 1 093
  • Мнения: 1 392
И аз прибрах всичко днес.  Едно ми е празно сега....

# 1 094
  • София
  • Мнения: 1 602
Аз пък ми е добре като опразня...едно подредено...чисто...минимилистично...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт