Коледни и новогодишни идеи и декорации 2019/2020

  • 104 816
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 953
Сред книгите има и такива, които бих и изхвърлила, не да не направя ангел. И можещи, и неможещи, книги издават.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Хубаво ангелче, но ме втресе от това неуважение към книгите. В никакъв случай не бих прецакала която и да е книга. Има си вестници за тази цел, има и разни други хартии, дори бих купила 1 пакет А4 за такава цел, но не и книга. А може да се оцвети с акрилни бои.
Здравейте ,принципно имам библиотека с книги и много ги харесвам .
Не бих позволила да се използват за проба  ,НО това са книги на мъжа ми от БДЖ сигнали ,а на него не му трябват ,за това си позволих да пробвам .
Мога и да докажа ,че е така като снимам подвързията .

# 137
  • Варна
  • Мнения: 623
Няма нужда от доказателство, ангелчето е прекрасно! А и по-добре да виждаме такива красоти, отколкото цели кашони с класики в контейнера пред блока или в камината за разпалки след има-няма месец. Flushed
Едит: за да не правя двоен пост, качвам 2 снимки, които видях ей сега в соц.мрежи и не мога да не ви ги покажа.

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 12:07 от StarBright

# 138
  • Мнения: 105
Няма нужда от доказателство, ангелчето е прекрасно! А и по-добре да виждаме такива красоти, отколкото цели кашони с класики в контейнера пред блока или в камината за разпалки след има-няма месец. Flushed
Едит: за да не правя двоен пост, качвам 2 снимки, които видях ей сега в соц.мрежи и не мога да не ви ги покажа.

Tъкмо моят син ме помоли, да нарисувам Коледна картина, да занесе в клас за украса... Много ми харесват тези, особено тази с кученцето и котенце то.....

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Здравейте!🎄
Записвам се в любимата ми тема. И аз като Лаура от раждането си обичам Коледа. 😁
Миналата година след много приказни красоти от момичетата,показани в темата, направих от картон три къщички, оцветих ги и с малко лампички се полички чудесно. 🎀
Тази година мисля с помощ от детето да разширим селцето, ще взема малки елхички и благодаря за споделеното от  Мис Каролин - ще потърся улични лампички.
Jb66, уникален е ангела! 🤗

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Feline^ Благодаря !
Може ли да споделиш твоите къщички ще ми е интересно да ги видя  ?
Аз докато внучката беше малка исках да направя камина ,но тъка и не успях.
Направих и много интересна къща на два етажа с баня ,с хол и спалня Yum
Сега е в първи клас и й казах ,че е време да е махнем ,но тя не е съгласна .

# 141
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Днес си взех пакет изкуствен сняг,една дървена елхичка и дървен свещник със снежен човек от немския център всичко за 10 лв -имаха не малко коледни неща и всички бяха намалени.Аз влязох да търся нещо за Хелоуин,но нямаше,обаче пак съм доволна.

# 142
  • Мнения: 10 724
Днес си взех пакет изкуствен сняг,една дървена елхичка и дървен свещник със снежен човек от немския център всичко за 10 лв -имаха не малко коледни неща и всички бяха намалени.Аз влязох да търся нещо за Хелоуин,но нямаше,обаче пак съм доволна.

Честити Simple Smile
А от кой Немски център ?

# 143
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 079
Онзи в подлеза на Плиска.Сигурно и в другите има.

# 144
  • Мнения: 23
Здравейте.Обичам Коледа💖 Вече правя и коледните играчки💖 Ето ги😀

# 145
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Харесват ми.
И аз почнах да обмислям каква ще е украсата тази година. Обикновено след това за ден всичко правя Simple Smile.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Радост 77 Страхотни са играчките 👏

# 147
# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 914
Супер е тази топка Радост 77 !

# 149
  • Мнения: 2 266


Как се правят?Може ли малко инфо?

Общи условия

Активация на акаунт