Истанбул [тема 50]

  • 53 578
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 13 173
Опашките на Долмабахче не са ли на проверката за сигурност? А през нея минават всички, независимо дали са групи или самостоятелни. После на касите имаше няколко човека. Хем ние не сме ранобудни и никога не ходим при отварянето на обектите.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 273
Моля за малко инфо. Ще бъдем в анадолу медицински център. Има ли с какво да стигнем от там до моста "Галата". Гледам в мапс-а, но не мога да се ориентирам. Flowers Hibiscus

# 182
  • Мнения: 1 652
Опашките на Долмабахче не са ли на проверката за сигурност? А през нея минават всички, независимо дали са групи или самостоятелни. После на касите имаше няколко човека. Хем ние не сме ранобудни и никога не ходим при отварянето на обектите.
Виждала съм опашки и на двете места, т.е. сме минавали проверка/скенер и като видим тълпата за билети, просто сме пили кафе в заведението до кулата - много е хубаво там. Но това към 1-2 следобед.

# 183
  • Мнения: 102
Била съм във Флория и в ЕМААР в аквариумите. Повече ми хареса този в ЕМААР. Има пингвини и огромни крокодили. Пък и си беше цяло приключение да стигнем до там сами Simple Smile
Моля те, сподели с нас как стигнахте до ЕМААР. Какъв превоз използвахте и как ти се стори самият МОЛ.  Благодаря преварително!

# 184
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Този се намира в азиатската част. Видях го в сериала Çarpışma (Сблъсък).
ViaSea Aquarium
Viaport Marina Outlet
Korsan Adası Tuzla Cami, Cami Mah ViaSea Eğlence Meydanı Viaport Marina No:29, 34940 Tuzla/İstanbul


Интересна информация.
Обаче това е чак в Тузла. А твърдението по-нагоре се отнасяше за града.
Колкото и голям да е Истанбул, 40 км навътре в Азия спрямо Юскюдар идва в повече.
Обаче пък с развитието на транспорта скоро може и той да е лесно достъпен. Все пак Тузла е предградие...

Благодаря, Вещичке!

# 185
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Привет, плануваме да удължим следващият уикенд и да изкараме 4-5 дни в Истанбул с децата. За първи път ще е на всички ни. Набелязала съм аквариумите, естествено, Музея на илюзиите, евентуално Theme Park.

Ще нощуваме във Фатих, видях, че до Istanbul Aquarium има шатъл от пл. Султанахмет, което звучи доста удобно. (отиваме с кола)
Ако купя онлайн билети за аквариума, мога ли да се възползвам от шатъла или трябва на място да пазаря?

Бихте ли препоръчали офлайн карта на града с градски транспорт и атракции, отразени на нея? Има ли такова животно?

# 186
  • Мнения: 147
Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е Любов под наем и къде се намира сградата на Пасионис Simple Smile Благодаря предварително.  Миналия път бях в заведението на Джелял, искам следващия път да посетя тях Grinning

# 187
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е Любов под наем и къде се намира сградата на Пасионис Simple Smile Благодаря предварително.  Миналия път бях в заведението на Джелял, искам следващия път да посетя тях Grinning

Не знам къде е Пасионис ( то има 2  - от първи и втори сезон), но бях намерила къщата на Омер Wink Stuck Out Tongue Winking Eye

# 188
  • Мнения: 7 881
Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е Любов под наем и къде се намира сградата на Пасионис Simple Smile Благодаря предварително.  Миналия път бях в заведението на Джелял, искам следващия път да посетя тях Grinning

Не знам къде е Пасионис ( то има 2  - от първи и втори сезон), но бях намерила къщата на Омер Wink Stuck Out Tongue Winking Eye
Така ли??? 🙄
Събудих се. 😊 😊 😊
Дай адреса, моля те, моля те, моля те. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

# 189
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Хахаха Пепелче - сериозно ли Kissing Heart
Аз съм си я запазила на картата.

Ето я къщата, сравнително близо е до Сапфир.

https://www.google.com/maps/@41.0797273,29.0146944,3a,75y,55.51h … e0!7i13312!8i6656

Имаше я в един сайт - даваха я под наем и имаше снимки и от вътре. За жалост не ги запазих.


Levent, 34330 Beşiktaş/İstanbul, Турция
Това е адреса на 1 кафе в съседство. По него се ориентирам.

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 23:53 от BVAR

# 190
  • Мнения: 685
Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е Любов под наем и къде се намира сградата на Пасионис Simple Smile Благодаря предварително.  Миналия път бях в заведението на Джелял, искам следващия път да посетя тях Grinning


На татко Джелял или някой друг Джелял? Разкажи, де... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 191
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ето и офиса от първи сезон на Любов под наем
https://www.google.com/maps/place/Nish+%C4%B0stanbul/@40.9956772 … 7663!4d28.8248131

Bahçelievler'deki Nish

Само не знам коя кула е от всичките.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 3 955
В Долмабахче бях точно на 24 май тази година - влиза се самосиндикално и си ходиш спокойно по разрешените пътеки. Взехме си и аудиогид срещу оставени лични карти.

Ние бяхме на отварянето в 9 и бяхме единствени на касата , а и вътре до края беше много рехаво.Делничен четвъртък.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 522
Здравейте, искам да попитам някой гледал ли е Любов под наем и къде се намира сградата на Пасионис Simple Smile Благодаря предварително.  Миналия път бях в заведението на Джелял, искам следващия път да посетя тях Grinning
Офисът от 1-ви сезон
Nish İstanbul
Sanayi Caddesi No: 44A, 34196 Çobançeşme Mahallesi, 34180 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
40.996292, 28.823916
Офисът от 2-ри сезон
dDf deam Design factory (Eski Şapka Fabrikası)
Kumbarahane Caddesi No: 22, 34445 Piri Paşa Mahallesi, 34421 Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
41.044182, 28.947466

# 194
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Намерих и сайта , който дава под наем къщата:

https://www.maison-dorient.com/tr/listings/leventte-kiralik-must … i-tripleks-villa/

Общи условия

Активация на акаунт