Търся електронна книга - 25

  • 72 790
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • италия
  • Мнения: 126
Има ли някой Крадецът на целувки,книгите на Дивни Пери,Коледна тайна предварително благодаря  maimyn4ense@abv.bg

На Девни Пери имам само тази > https://dox.abv.bg/download?id=a8264321df# -> линк за сваляне

# 436
  • Мнения: 413
Сърдечно Благодаря, juli_  и на другите отзовали се!

# 437
  • Мнения: 250
Здравейте,
търся на Лия Флеминг  "Пощенската картичка".
aleksska@abv.bg

# 438
# 439
  • Мнения: 371
Здр момичета. Дали вече някой от вас има,, Крадецът на целувки"на Л. Дж. Шен. Моля ако някой я има да ми я изпрати ако може.... doridimitrova79@gmail.com

# 440
  • Мнения: 3
Здравейте, търся Виновни като греха на Мегън Марч.Благодаряб предварително hadjieva_v@abv.bg

# 441
  • Мнения: 371
Здр. А дали вече някой има книгата,,, Не точно среща"на Катрин Байби. Ако някой я има моля да ми пусне... doridimitrova79@gmail.com

# 442
  • Мнения: 371
Здравейте, търся Виновни като греха на Мегън Марч.Благодаряб предварително hadjieva_v@abv.bg

Има я в рулит бг

# 443
  • Мнения: 18 666
Оплаквам се ,току що изтрих над 3000 книги ,снимки и какво ли не ,като спя  и натискам  и то два пъти , и от коша.Рева.

# 444
  • София
  • Мнения: 20 180
Здравейте,
Търся "Майките" на Теодора Димова, ако случайно някъде я има в електронен вариант.
Аз я имам, дайте мейл и ще Ви я пратя. Има я и в Мейлбуукс.

# 445
  • Мнения: 1 110
Оплаквам се ,току що изтрих над 3000 книги ,снимки и какво ли не ,като спя  и натискам  и то два пъти , и от коша.Рева.
ох имаше някакъв номер с връщане на датата на компа/лаптопа.На мен така ми направиха лаптопа и си върнах каквото ми трябваше обаче да не ви подведа ...
Питайте някой компетентен или  някой програмист ....

# 446
  • Мнения: 3 662
Оплаквам се ,току що изтрих над 3000 книги ,снимки и какво ли не ,като спя  и натискам  и то два пъти , и от коша.Рева.
Носител и ОС?

# 447
  • Мнения: 18 666
не знам какво и как.Имам други колекции, но това го събирах много време и имаше доста интересни неща. Здраве да  е.Няма кой да се занимава с мен, компа си пита  наистина , но аз съм се  заплеснала и натискам и  натискам.Писах още в шок ,мина ми.

# 448
  • Мнения: 3 662
не знам какво и как.Имам други колекции, но това го събирах много време и имаше доста интересни неща. Здраве да  е.Няма кой да се занимава с мен, компа си пита  наистина , но аз съм се  заплеснала и натискам и  натискам.Писах още в шок ,мина ми.
Аха, значи от РС. Дано си с някой Windows.  Старт бутон -> Контролен панел -> Система и поддръжка -> Архивиране и възстановяване /после следваш стъпките/.

# 449
  • Мнения: 18 666
уиндоус 7
Ако кажа на сина си ще ме овика,не за пръв път правя бели.Но бяха друг тип. Има програма да влиза от своя комп там в моя  тук ,ще го попитам  и ще му пратя  съвета,може да не знае.Настолен е компа,стар.Техен.Нямам право да инсталирам нищо ,че намъквах какво ли не,като щракам ,бабешки ми работи, но не мога без него ,сама съм и  ми е другарче.Мерси за отделеното време.

Общи условия

Активация на акаунт