Частни училища - информативна тема 28

  • 29 269
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 210
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile

# 46
  • Мнения: 2 182
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile
Върни се и прочети за коя година е списъка 😉Фенси търси бивш учител.

# 47
  • Мнения: 7 210
Скрит текст:
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile
Върни се и прочети за коя година е списъка 😉Фенси търси бивш учител.
Извинявам се, че не е по темата, но знаеш ли Велина Иванова от коя година преподава в смг?

# 48
  • Мнения: 2 182
Скрит текст:
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile
Върни се и прочети за коя година е списъка 😉Фенси търси бивш учител.
Извинявам се, че не е по темата, но знаеш ли Велина Иванова от коя година преподава в смг?
Не знам, предполагам, че за 3-та година, защото преподава на 7 клас.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 748
Тази година СС определено се излагат в маршрутите на бусовете - дали са на някого без особено акъл да ги прави, очевАдно и без да се консултира с шофьорите, което е проява и на безхаберие, и на глупост. Нашият нямаше общо с реалността. Поне да бяха гледали от миналата година, но не.  На моето чаве времето беше 25 мин по-рано за взимане и 30 мин по-късно за оставяне и накрая какво - по същото време като миналата година си идва бусът. Само дето си повисяхме близо половин час на студа сутринта вчера. Добре, че шофьорът е свестен и си знае работата. Роси, стискам палци да се оправят нещата при вас. Понеже явно има недомислици в маршрутите, дано се съберат повече оплаквания, че да премислят, че грешката може и да е в "телевизора" на СС, и основно в тиквата, на която малко безотговорно са поверили задачата, без да преценят може ли да се справи с нея, а от другата страна са няколкостотин семейства и графикът им за деня за идните девет месеца.

# 50
  • Мнения: 5 769
Нашият график е като миналата година. И миналата, и сега шофьорът сам го промени с 10 минути по-ранно взимане и по-късно оставяне. Каза, че ако спазва заложения график закъснява.

# 51
  • Мнения: 912
Хора, не се притеснявайте за транспорта. Ще се уредят нещата. Просто трябва малко време - има нови деца, нови адреси и респ. маршрутите се променят. Споделете с когото трябва в училището вашите притеснения. Имам колежка, чието дете учеше в СС. Когато моето дете го докараха в първи клас в 20 ч. вечерта, при положение, че ги качваха на бусовете в 17,00 ч. не знам дали може да си представите как бях побесняла - люлеех се от бяс. Та тази моя колежка ме успокои с думите: Спокойно, бе... И при нас е така първите две седмици, докато си наместят маршрутите.
Така че оплачете се на когото трябва, говорете с когото трябва, за да се вземат мерки.

# 52
  • Софето
  • Мнения: 612
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile

Петя Тодорова от тази година е в ПЧМГ.

# 53
  • Мнения: 7 210
Скрит текст:
На сайта има меню Обучение и подменю Консултации 😉
Мярнах Петя Тодорова. Тя какви консултации има? Sweat Smile

Петя Тодорова от тази година е в ПЧМГ.
Дам. Видях я на откриването на учебната година. Късметлии са тазгодишните петокласници.

# 54
  • София
  • Мнения: 9 556
Нали никой не мисли, че се оплаквам във форума без преди това да съм предприела нужните стъпки за промяна - разговор с директорката, подаване на молба, разговор с шефа на Рулита (безполезен, защото се оказа, че буса, в който е разпределено детето е на училището и транспортаната фирма няма отношение към маршрута му). Това обаче не отменя факта за напълно неадекватното разпределение, нито мога да приема аргументите, с които се опитаха да защитат решението за това.

# 55
  • Мнения: 206
На господина не са ли му обяснили, че домашни през седмицата не се дават, освен на седмокласниците, в дните, когато са до обяд. Все си мисля, че би трябвало да са му задали някакви рамки на работа. То пък остава след цял ден училище и прибиране в 18 часа да седнат и домашни да пишат. Не ми допада това, ама никак!
Господинът на нас може да ни е класен след 4години. Та в тази връзка  и на мен не ми допада хич. Той или  не може да преподаде и упражни материала за съответното време (както е в ДУ) , което е малко вероятно  или пък е доста самоуверен, даже надменен и не зачита практиката(25 годишна) в училището. Надявам се, че ще влезе /ще го вкарат/ в крак.
ПП И ние сме във вашия (пътуващ час) бус Sleepy . По скоро е до късмет. Поне нашият маршрут е логичен и разбирам, защо я взимат първа и  връщат последна-движи се от най-ниско, нагоре по баир с еднопосочни улици и от там към училището, а и миналата година по същото време вечер съм мяркала бусчето в квартала.Виждам, че има деца от съседна улица , които ползват само връщане, та по -натам може и да се възползваме, че с кола даже и в задръстване е макс 20мин.

# 56
  • на път
  • Мнения: 2 804
Моят син заспиваше над домашните след училище в ДШ всеки ден, а после с дребното съботите и неделите минаваха в учене в Увекинд. Не ми е ясно как минават часовете за самоподготовка .... но беше гърч. Ходехме на ски с учебници.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 603
Дъщеря ми има домашно всеки ден - това е от миналата година 5 клас и сега в 6 в Прогресивно, като са различни - често задачи по математика, някой преразказ по български, проект или нещо друго по история/география. Хубавото тази година е, че приключват към 16,15 и се прибира да ги прави вкъщи. Имат и някакъв час по самоподготовка в училище, но там не успява да приключи.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 556
mylen4e, да дадем шанс на господина да навлезе в практиките и порядките на училището Simple Smile. Мисля, че нещата ще се подредят, а и определено не мисля, че домашните ще са защото материала не е преподаден и упражнен в часовете. Аз съм му дала кредит на доверие, впечатленията на детето са повече от добри, така че съм оптимист.
Колкото до буса - не е до късмет, до добра организация е.

# 59
  • Мнения: 5 769
Стискам палци всичко да се нареди. Няма начин да няма начин.
Нормално е нов учител на 16.09 да е още не съвсем в час с порядките на училището. Как му е името Росита?

Общи условия

Активация на акаунт