Нова частна детска кухня Junior menu

  • 15 824
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
........Това като първоначално инфо, ще докладвам след понеделник  Wink

Mam@, имаш ли вече отзив за новата кухня?

Като за начало  ooooh! чакахме 1 час да дойде храната  Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
Като за начало  ooooh! чакахме 1 час да дойде храната  Crossing Arms

Дано да е организационен проблем, който да отшуми, но не го разбирам - все пак става въпрос за деца с утвърден режим, някои, като моята девойка например, обядват рано и после заспиват ...Те и менюто щяха да публикуват в Интернет, но го няма - и това сигурно е организационен проблем.
... аз така съм се "наточила" да сменяме кухнята, днес дори и бележка от педиатъра си взехме.

За самата храна нищо не казваш, може би трябва да минат поне няколко дни за да имаш мнение по въпроса ...

# 17
  • Мнения: 5 255
Имах други очаквания Tired - като е "частна" би следвало да е ниво/а/ над държавната.
Почна се от закъснението, което за мен и за нервните и пищящи деца не вървят никакви извинения от рода "Много съжаляваме" Close
Добре че времето беше прохладно а не адските жеги по обяд  ooooh!
Еднократните опаковки, никак не са надеждни.
Чашка от тези като в Макдоналдс или в Кентъки /разбирай картонени ooooh!/ и отгоре найлоново капаче залепено с тиксо, което а си мръднал яденето, а изтече  Twisted Evil
Днешното меню включваше - супа с нещо като грис, която Лора изяде за моя изненада  Thinking, второто беше мляно месо със зеле, но направо пюрирано, което е минус - поне за мен. Лора го опита, но го отхвърли  ooooh!. Ще я пробвам и следобяд отново. Десертът е крем нишесте, което беше доста гъсто, сравнявайки го с държавната кухня - съответно пак отхвърлено.
Купоните - ксерокопирани екземпляри /може да ги снимам по-късно/ подписани с черен химикал  Crossing Arms
Първоначано закупих купони за тази седмица, пък ще видим дали ще продължим.

Казваш дано да е организационен проблем  newsm78 - незнам, но първите ми впечатления са най трайни и те не са никак положителни  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 11 710
Някой друг може ли даде отзиви,ако вече се е възползвал от услугите на тази кухня?

# 19
  • Мнения: 4 406
мдааа!
явно пак са се постарали всичко да е по български обичай...
според мен не е трябвало да стартират, ако не са изпипали всички подробности, все пак за деца става дума!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 298
....
явно пак са се постарали всичко да е по български обичай...
.....
Вчера ходихме да разгледаме пункта който е близо до нас - с адрес Красно село, Хайдушка гора 8. И не го намерихме, а вече функционирал. На адрес с номер 8-12 имаше 4 помещения тип офис под жилищна кооперация, две от които без никакви табели. Питах в кафенето на същия адрес - нищо не знаят за пункт за раздаване на детска кухня.
Поне да се бяха обозначили къде са ... И като слушам mam@ как са мъчили майки и дечица да висят да чакат (не знам за кой от пунктовете за раздаване става въпрос)... просто не мога да повярвам, че е частна инициатива ...

# 21
  • Мнения: 270
оооххх, аз днес се обадих да се запиша по телефона за от 31-ви юли, ама май ще премина на готвена вкъщи храна за 1 месец......
не искам пак да се съмнявам каква храна давам на детето, както беше, когато бяхме записани в ХЕР БЕБЕ!
аман от такъв тип частни търговци в България, ако може да спечелят, ама без да са дали и стотинка, та да е чиста печалбата....... ooooh!

добре че го има тоя форум, за да получаваме инфо преди да си сложим главата в торбата!
маем@, не искам да прозвучи като че ти си изкупителна жертва.....(:

# 22
  • Мнения: 6 472
Ние също сме към същата кухня, заедно с mam@ (пункта е Овча Купел 2). Аз съм на работа през деня и храната я взима този, който гледа малката, та малко късно получавам непреки впечатления. Еднократните им опаковки наистина не са най- доброто решение, макар че при нас фира не е имало (но пък живеем по- близо).
На мен поне храната ми се стори нормално смляно, но трябва да се отчете факта, че при мен става въпрос за 10 м бебе, а при mam@ за 2 годишно дете.
Остатъците вчера, които успях да опитам не бяха лоши. Супата беше супер гадна, но бебо я е яла с огромен кеф. Второто беше сравнително хубаво и си беше безсолно, което мен ме удовлетворява. Днес е имало супа спанак, която дребната е ошушкала до последно. Изглежда и харесва newsm78 Майка ми каза, че си е била безсолна, а крема не е много подсладен, което за мен също е плюс.
За купоните mam@ е права. Ще им се обадя да ги питам точно какъв документ ще ми издадат освен фото копирани листа. За опаковките казаха, че ще ги сменят, пък да видим.
Удобно е че записването става по телефона.

Ми това е в общи линии. Все още не мога да преценя точно дали съм доволна или не. Наистина имах малко по- големи очаквания, но от друга страна съзнавам, че въпросната кухня е стартирала на 10-ти и като всяко начало има разни неща за до уреждане и напасване. Ще кажа и по- натам как стоят нещата.

# 23
  • Мнения: 5 255
Днес говорих с майки на наборчета на Лора - те също не са очаровани  Tired.
Може би за по-малките е ОК, както е при Luluto.
Ще изчакам края на седмицата, за да съм по-обективна, но имат много "дупки" за запълване  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
След като измина почти цяла седмица какво Ви е все пак впечатлението от тази кухня?

# 25
  • Мнения: 428
Sorry,nqmam kirilica!Nie sme edinstveni v punkt Krasno selo!Nqma kak da se zabeleji,poneje do posledno e bilo friziorski salon,o6te e s tabelite na salon i sega go remontirat!Ne bqh dovolna 1-q den!Zakusnq mi hranata s 35min,nqma6e nikude menu,ne se zna6e kakvo 6te qde deteto,opakovkite sa kofti.Pogovorih si s jenata,kazh i vsi4ko koeto me pritesnqva i obe6taha vsi4ko da e ok!Taka i stana !Ve4e hranata mi idva navreme,ima menu,skoro smenqt i opakovkite!Aleks obojava hranata!Izqjda vsiko!A i e super raznoobrazna!Ne samo na kartoena osnova!Tova e nai-vajnoto za men i deteto!6te se zapi6a i za drugata sedmica!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 856
Мами,моля ви разкажете ми за кухнята "Хер бебе".Нашата държавна кухня излиза в отпуск от другата седмица и аз записах бебка в "Хер бебе",но сега като чета и ме хваща ужас - толкова ли е зле?!Направо се притесних много?

# 27
  • Мнения: 5 255
Аз спирам  Stop
От 5 дни, в които сме взимали, последните два стават и то само първото и второто.
Супите ги разливаме най-редовно, докато се приберем.
Не си гледам детето къде върви, ами гледам да не разсипя супата  ooooh!
Да поясня - опаковките не влизат в термобокс  Tired
Десертът беше отврат - по рядък и от боза  Sick
С опаковките - и те самите нямат яснота  по въпроса ooooh!
За пунктовете, които не работят - обяснено ми беше, че няма желаещи.
За пасираната храна - вече второто е с парченца, а за по малките ще трябва сами да си пасирате.
Днес забелязах, че са качили менюто.
Момичета, опитайте - може аз пък нещо  newsm78 да съм претенция  Flutter.

# 28
  • Мнения: 3 116
Мами,моля ви разкажете ми за кухнята "Хер бебе".Нашата държавна кухня излиза в отпуск от другата седмица и аз записах бебка в "Хер бебе",но сега като чета и ме хваща ужас - толкова ли е зле?!Направо се притесних много?

Малката е записана към Хер бебе от 2 месеца. Не съм имала проблеми с тях досега  Peace
Е, вярно понякога супичката по-рядка, ама това да им е проблема Simple Smile
Изяжда си всичко Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 6 173
След като mam@ беше пуснала информацията за тази кухня два пъти се обаждах по телефона за повече подробности. Отговор: "Колежката в момента не е тук. Оставете си телефона и тя ще ви се обади." Все още си очаквам обаждането. Ходих и до Втора градска болница, където би трябвало да има раздавателен пункт, но никой не беше чувал за тях. Сега като чета впечатленията за тях, а и като им прочетох менюто повече няма да ги търся. След като готвят за деца от 8 месеца до 3 години, поне от частна кухня бих очаквала да има разделение във възрастово отношение. В менюто им за следващата седмица има два пъти крем какао, доматен сос и таратор. Е това подходяща храна за 8 месечно бебе ли е?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт